Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By [GM] Phoibos

Konu: IP Limit

Yeni Oyuncu

IP Limit

İnternet kafa işletiyorum ve ıp limit olduğu için kafemde mitra oynamak isteyen müşterilerim oynayamıyor 2 ıp kullanıyorum fakat yeterli kalmıyor. isterseniz kafe vergi levhası ve ıplerin resimlerine atayım ve bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Sevgili omrdncy,

IP Limit Tolerans Başvuru detayları için buraya tıklayabilirsiniz.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili omrdncy,

IP Limit Tolerans Başvuru detayları için buraya tıklayabilirsiniz.
    kusura bakmayın gm Awakea rahatsız ediyorum ilgilenirmisiniz konu açtm onaylanmadı daha mailde attım lütfen yardımcı olun

İyi günler joysro ekibi bugun öglen karakterim ban yedi bu açtıgım 2.konu mitra servarında bir karakter aldım ve sabah dolandırıcılıktan ban yedim söyle düşünebilirsiniz ev sahibinin hiçmi suçu yok adamdan çarı aldım parayı yolladım eft ile gönderdigim için geç geldi ve adam banlattı ip ban yedim ögrenci evinde kalıyorum az önce aradım konustum ve adamın dedigi kelime aynen su ben gm ile konustum ban attırdım sana diyorumki parayı ben sana yolladım ama zamanında yollamadın kardesm artık birşey yapmam dedi sizce adalet bumu benden dinlemeden infaz ettiniz beni hazarda aynısı basıma geldi bana gm aracısı kullanmadıgınız için sorumluluk size aittir dediniz suan ne fark etti ozaman sizden biraz anlyış gösterme izi istiyorum kanıtlarım bunlar az önce aradım adamı karakter ismi. Klatho ip ban yedim..

Dekont : https://i.hizliresim.com/EmboaD.png

Telefondaki söyldikleri : konusma ss i https://i.hizliresim.com/0R8dOV.png

Yardımınız için teşekkur ederim paranon hesaba geçtigi saati ve ban yedigim saati kontrol edebilirsiniz adamda yapıcak birşey yok ben gm ile konustum diyo lütfen yardımcı olun

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Alıntı Klatho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın gm Awakea rahatsız ediyorum ilgilenirmisiniz konu açtm onaylanmadı daha mailde attım lütfen yardımcı olun

İyi günler joysro ekibi bugun öglen karakterim ban yedi bu açtıgım 2.konu mitra servarında bir karakter aldım ve sabah dolandırıcılıktan ban yedim söyle düşünebilirsiniz ev sahibinin hiçmi suçu yok adamdan çarı aldım parayı yolladım eft ile gönderdigim için geç geldi ve adam banlattı ip ban yedim ögrenci evinde kalıyorum az önce aradım konustum ve adamın dedigi kelime aynen su ben gm ile konustum ban attırdım sana diyorumki parayı ben sana yolladım ama zamanında yollamadın kardesm artık birşey yapmam dedi sizce adalet bumu benden dinlemeden infaz ettiniz beni hazarda aynısı basıma geldi bana gm aracısı kullanmadıgınız için sorumluluk size aittir dediniz suan ne fark etti ozaman sizden biraz anlyış gösterme izi istiyorum kanıtlarım bunlar az önce aradım adamı karakter ismi. Klatho ip ban yedim..

Dekont : https://i.hizliresim.com/EmboaD.png

Telefondaki söyldikleri : konusma ss i https://i.hizliresim.com/0R8dOV.png

Yardımınız için teşekkur ederim paranon hesaba geçtigi saati ve ban yedigim saati kontrol edebilirsiniz adamda yapıcak birşey yok ben gm ile konustum diyo lütfen yardımcı olun
    Konunuz açık;

Gm birde benden dinle....

Yeni Oyuncu
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler ben konu açtımda 1saat kadar oldu onaylanmadı yardımcı olabilme sansınız varmı acaba Dün öglen ip ban yemişisiz ancka ben birşey yapmadım ögrenci evinde kaldıgımız için banada yansıdı arkadasım bir çar satın almıs ödemeyide eft yapmıs hesabına geç geldigi için o süre içerisindede ban yedik benlik bir sey yok aslında sadece aynı ipden girdik aslında ortada madurda yok karsı taraf parasını geçte olsa almıs bense arkadasım yüzünden ban yedim rica etsem yardımcı olurmusunuz cünki madur olan benim ve suan hakkımızda bir şikayet oldugumu sanmıyorum sadece bir hatanın kurbanı olduk servardanda cok memnunuz ve izninizle devam etmek isteriz