Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gm yanlış anlaşılma

Yeni Oyuncu

Gm yanlış anlaşılma

Karakterimin ismi Klatho bugun öglen ban yedim nedeni dolandırıcılıkmış merak ediyorum neye göre bunu uygun gördünüz isro tadında diyosunuz ancak her olaya müdahale ediyosunuz bu iyi birşey aslında ama oyuncular arasındaki ticarete siz karısmamanız gerekiyo eyer güvenmek istenmiyosa 50silk karsılıgında gm aracı oluyo bunu sizden talep etmiyolar sonrada beni dolandırdı diyo sizde müdahale ediyosunuz bana 1tane kanıt gösterirmisiniz? Kanıt yokken nasıl banlıyosunuz onu açıklıyabilirmisimiz? Sabah aksam emek ver sabah kalk emeklerin bosa gitsin hazarda oynuyordum ben dolandırıldım ve bana söylediginiz sey wp konusmaları face konusmaları kanıt sayılmaz ve aracı kullanabilirdiniz sorumluluk kabul etmiyoruz dediniz bu swdede aracı var neden burda ban uygulandı orda müdahale edilmedi bukadar profesyonel bir ekipten bunu beklemiyodum açıkcası bir yanlışlık olgunu düşünüyorum ve ip ban yiyen çarlarımın açılmasını talep ediyorum ilginiz için şimdiden teşekkur ederim..

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Nasıl yani anlayamadım
    Siz diyorsunuz ki GM biz aracılık kullanmadık, dolandırıcılık yapmam gayet doğal, beni banlayamazzsınız öyle mi ?

Yeni Oyuncu
    Hayır kesinlikle öyle demiyorum sadece kanıt veya ss varmı ben öyle birşey yapmadım parayı verip vermedigimi nerden anlıyosunuz onu sorabilirmiyim size benim elimde banka eft yaptıgıma dair dekontlaro duruyo dün gece yaptıö bu sabah geçti neye göre ban yiyorum ? Ve hazarda aynı olay basıma geldiginde neden müdahale etmediniz ?

Yeni Oyuncu
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani anlayamadım
    Siz diyorsunuz ki GM biz aracılık kullanmadık, dolandırıcılık yapmam gayet doğal, beni banlayamazzsınız öyle mi ?
    İyi günler joysro ekibi bugun öglen karakterim ban yedi bu açtıgım 2.konu mitra servarında bir karakter aldım ve sabah dolandırıcılıktan ban yedim söyle düşünebilirsiniz ev sahibinin hiçmi suçu yok adamdan çarı aldım parayı yolladım eft ile gönderdigim için geç geldi ve adam banlattı ip ban yedim ögrenci evinde kalıyorum az önce aradım konustum ve adamın dedigi kelime aynen su ben gm ile konustum ban attırdım sana diyorumki parayı ben sana yolladım ama zamanında yollamadın kardesm artık birşey yapmam dedi sizce adalet bumu benden dinlemeden infaz ettiniz beni hazarda aynısı basıma geldi bana gm aracısı kullanmadıgınız için sorumluluk size aittir dediniz suan ne fark etti ozaman sizden biraz anlyış gösterme izi istiyorum kanıtlarım bunlar az önce aradım adamı karakter ismi. Klatho ip ban yedim..

Dekont : https://i.hizliresim.com/EmboaD.png

Telefondaki söyldikleri : https://i.hizliresim.com/0R8dOV.png

Yardımınız için teşekkur ederim paranon hesaba geçtigi saati ve ban yedigim saati kontrol edebilirsiniz adamda yapıcak birşey yok ben gm ile konustum diyo lütfen yardımcı olun benim yüzünden ev arkadasımda ban yedi biras anlayıs herkes 2.sansı hak eder birse benim gözümden düşünün.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Yukarıda resmen itiraf etmişsiniz yaptığınızı birde gelmiş açın diyorsunuz. Geçmiş olsun, bidaha yapmazsınız artık.

Yeni Oyuncu
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıda resmen itiraf etmişsiniz yaptığınızı birde gelmiş açın diyorsunuz. Geçmiş olsun, bidaha yapmazsınız artık.
    İyi günler ben konu açtımda 1saat kadar oldu onaylanmadı yardımcı olabilme sansınız varmı acaba Dün öglen ip ban yemişisiz ancka ben birşey yapmadım ögrenci evinde kaldıgımız için banada yansıdı arkadasım bir çar satın almıs ödemeyide eft yapmıs hesabına geç geldigi için o süre içerisindede ban yedik benlik bir sey yok aslında sadece aynı ipden girdik aslında ortada madurda yok karsı taraf parasını geçte olsa almıs bense arkadasım yüzünden ban yedim rica etsem yardımcı olurmusunuz cünki madur olan benim ve suan hakkımızda bir şikayet oldugumu sanmıyorum sadece bir hatanın kurbanı olduk servardanda cok memnunuz ve izninizle devam etmek isteriz