Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes
  • 2 Post By [GM] Hyperion

Konu: Iftira şikayet sebebi değildir

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Swalers
    Ünvan
    -
    Level
    65
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Konu ksktala tarafından (09.Nisan.2019 Saat 02:51 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Swalers
    Ünvan
    -
    Level
    65
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Oyundaki nickim JevonS forumda ırkçılık (?) yaptığım gerekçesiyle banlandığım için farkı bir hesabımdan konuyu açtım. Konunun kahramanları GM Hyperion ve Perinçek. Perinçek ile yaklaşık 1.5 ay önce bir alışverişimiz olmuştu 100 silk eksiğim olduğu için borçlanmıştım. Borcumu ödeyecektim ta ki Perinçek'in sabırsızlanıp şansıma ve anlam veremediğim bir şekilde guildime attığı iftiralar sonucu ödemek istemedim. Buyrun olayların devamını ekran görüntüleri ile takip edelim. Ayrıca konunun ne zaman silineceğini merakla bekliyorum.

Perinçek joysro forumun şikayet bölümünde konusunu açtı ve gm'lerin yanıtı aldı.

https://i.hizliresim.com/9ajqWk.png

https://i.hizliresim.com/qdz8Q5.png

FAKAT KONU GM Readers TARAFINDAN KAPATILMIŞ OLMASINA RAĞMEN OLAYIN DEVAMI...

https://i.hizliresim.com/v6387z.png (linke tıkladıktan sonra görüntüyü büyüterek yazışmaları rahatlıkla okuyabilirsiniz.

MALESEF OLAY ANINDA Hyperion TARAFINDAN Perinçek'in BU KADAR KORUNACAĞINI DÜŞÜNMEDİĞİM İÇİN SS ALMADIM DAHA SONRA SS ALMAK İSTEDİĞİMDE ALLCHAT SEKMESİ ATILAN GLOBALLER İLE DOLDUĞU İÇİN, KONUŞMALARA MÜDAHELE YAPILMIŞ DENİLECEĞİ İÇİN AKADEMİ KISMINDAN Hyperion'un YAZDIKLARINI KAYDETTİM. MBOTTAN ALDIĞIM RESİMLERDE MÜDAHELE ETTİĞİM YERLER GUİLD İÇİ KONUŞMALARDIR.

https://i.hizliresim.com/mM07pR.png

https://i.hizliresim.com/jgd1pr.png

https://i.hizliresim.com/26pNqq.png

Sayın GM Hyperion, Perinçek'in ilk sözü olan ''100 silki istemiyorum bir özür dilese bile yeter bana'' dediği isteği yerine getiriyor fakat ben bu anlaşmayı sadece ''sende bana ve guildime attığın iftiralar için özür dilersen'' kabul ederim dediğimde ise Hyperion'un bana sert çıkışıp ''burada anlaşma kurallarını ben koyarım'' demesi garibime gitti. Perinçek'in 2 gün boyunca guildime ve şansıma hırsızdır iftiraları ile beni ve guildimi diğer oyunculara karşı karalamasını geri çekerse adil bir anlaşma olacağını dile getirirken Hyperion ''adil bir anlaşma olacaksa silki iade edip silki teslim ettiğinize dair global atın aksi taktirde sizi BANLARIM demesi gerçekten beni üzdü. Halbuki GM Readers söz konusu şikayetin yönetimin mesuliyetinde olmadığını herhangi bir işlem yapamacaklarını söylemişti. Konuşmanın sonlarına doğru Hyperion'a forumda Perinçek'in şahsıma ve guildime attığı iftiralar için şikayet konusu oluşturacağımı belirttiğimde ise açmamam gerektiğini söyledi. Aklımdaki tek soru şudur; Hyperion Perinçek'i neden bu kadar koruyor?
    (Aranızda konuşmalar gayet normal diyenler olacaktır elbet. Tabi ki konuşmalar gayet normal, eğer bana gelip abes bir şekilde ''Perinçek'in silkini geri ver sakın onu şikayet etme yoksa banlarım seni'' deseydi garip olurdu değil mi?
    Konu ksktala tarafından (09.Nisan.2019 Saat 02:38 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Perincek
    Ünvan
    -
    Level
    100
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BoneSquad
    Konular Incelendi Ve Gereği Yapıldı Aradan 1 AY Gecmiş Sen Neyin Peşindesin + Sen Benım Silkimi Aldın Vermiyeceğim Dedın Kervanın Kesildi Diye Aciz olma Dobra Konuş Hırsızsın Acık Ve Net Ve OLAY Kapandı Sende Kabul Ettın Silkime Cöktüğüne Dair GMNIN Yanında Bunuda Kendin Belirtin hala Acıklama Gereğindesin GM Hyperion Hıc Bir Zaman Taraf Tutmadı Konuşmalarına Dikkat Etmelisin Bence..!

Birde 1 Ay Gecmesıne RAğmen hala Özelden Yazıp Küfür Edıyorsun Oyunu Bırakmış Oldugun Halde Burda Bişiler Ispatlamak Cabasına Girmişsin. Aciz İnsan Oldugundan Sana Cevap Bile Vermiyorum Konu Kapandıktan Sonra Ben Sözümün Eğeriyim. Cünkü Ben Söz Verdim Senınle Birdaha Muhatap Olmuyacagım Diye Sayfada Hem Siyaset Hakaret Edıyorsun Oyunda Hak Yiyorsun Burda Gelmiş Acıklama Gereği Yapıyorsun Piskolojisi Bozuk Ruh Hastası Yazışmaların Tamamını Atta Herşey Tam Görülsün Aksi Taktirde Benımde Senı Niye Şikayet Ettiğimin Onlarında SSyi At + Küfür Ettiğin SSyide At Böle Konusmalarda Kısa kestırıp Hala Acıklama Cabasına Giremezsın Hakkın Yok Cunki JoySro™ Tarafından SSLer İncelenmeseydı Sayın Yönetim ilgilenmezdi Onlarca Şikayet Konusu Acıyorlar Tek Tek ilgilenip Bakıyorlar..
    Fazla Uzatmıyacagım Cünkü Gereksiz Bir Acıklama Gereği Yapmışsın Sırf Beni Banlamak Icın Elinden Geleni Yapıorsun Ben banlancak Bişi Yapmadıgımdan Hep Dik Duruyorum.
    Şunu Unutma Hıc Bir Zaman Yalana Care Bulunmaz Ama Doğruya her Zaman Care Bulunur Buda Senın Sahtekarlıgının İspatidir Hayırlı Sabahlar.!

Bu Yüzden Bu Strateji oyununu Sectim Herşey Hakkıyla Geri Telafi Edildi Boşuna Acıklama Yapma JevonS

JoySro™ <3
    Konu Perincek tarafından (09.Nisan.2019 Saat 05:53 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Swalers
    Ünvan
    -
    Level
    65
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Tercüme edebilecek birisi varsa yardımcı olabilir mi?

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Swalers
    Ünvan
    -
    Level
    65
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Yahu bu adamı neden bu kadar çok koruyor veya görmezden geliyorsunuz? Zamanında Allysa nickli arkadaşı banlarken twitch,youtube,forum veya oyun içi farketmeksizin kullanılan hakaretler ban sebebidir demiyor muydunuz? Neden gerekeni bu şahsın üzerinde uygulamıyorsunuz? Adaletinizden şüphe duymamız mı gerekiyor?

Napmaya çalişiyorsunuz joy sro ?

JoySro GM Ekibi [GM] Hyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konunun üzerinden 1 aydan fazla geçti ve o gün ben 1 saatimi sizin probleminizi çözmek için ayırdım. Bu mudur karşılığı? Ben hiç bir oyuncuyu korumam. Herkese eşit mesafede davranırım ve herzaman yapıcı olurum. Normal şartlarda o konu geldiğinde sizi süresiz olarak banlayabilirdim. 100 silk gibi küçük bir mebla için size 1 saatimi ayırıp aranızdaki problemi çözdüm ve karşlığı bu mu? Tek yaptığım oyuncuya değer verip, ortada olan sorunu güzel şekilde halletmekti. Bu konuyu tekrar neden açtığınızda anlayamadım açıkçası.
    [GM] Awakea and Perincek like this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Perincek
    Ünvan
    -
    Level
    100
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BoneSquad
    Alıntı [GM] Hyperion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun üzerinden 1 aydan fazla geçti ve o gün ben 1 saatimi sizin probleminizi çözmek için ayırdım. Bu mudur karşılığı? Ben hiç bir oyuncuyu korumam. Herkese eşit mesafede davranırım ve herzaman yapıcı olurum. Normal şartlarda o konu geldiğinde sizi süresiz olarak banlayabilirdim. 100 silk gibi küçük bir mebla için size 1 saatimi ayırıp aranızdaki problemi çözdüm ve karşlığı bu mu? Tek yaptığım oyuncuya değer verip, ortada olan sorunu güzel şekilde halletmekti. Bu konuyu tekrar neden açtığınızda anlayamadım açıkçası.
    Beni Banlatması İçin Elinden Geleni Yapıyor Hırs Yapmış Actıgı Konular Sürekli Üzerime Oynanılıyor Beni Banlatmak ICIN Ellerinden Geleni Yapıyorlar Bunlar Kadar Cahil İnsan Görmedim Göz Göre Göre Kendi Kendilerini Yakıyorlar Sonra Niye Perincek Banlanmıyor La Hakaretmi Ediyom Küfürmü Ediyom Banlanayım Sizin Gibi Sazan Balıkları Oldugu Sürece Siz Hep Alcalıkcasınız Defalarca Notice Gecmelerine Rağmen Küfür Ediliyorsa Suc JoySro Yönetimde Ve Bende Değil Sucu Kendinizde Arayın Hadi Eywallah Sonuna Kadar..JoySro™

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Swalers
    Ünvan
    -
    Level
    65
    Irk
    Avrupalı Avrupalı