Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes
  • 1 Post By NE0
  • 1 Post By Caytea

Konu: bravo ya valalhi bravo

NE0
    NE0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    NE0
    Ünvan
    -
    Level
    68
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

bravo ya valalhi bravo

Hergün ap kasıpta unqilere giremiyoruz bıktık bu checkten bıktık bu reslerden. Allah bildiği gibi yapsın sizi elinize sağlık çok güzel soğuttunuz.
    TurkBey likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    AlezinhaS2
    Ünvan
    -
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Birader sakin olsana adamlar halletti. Sosyal medya facebook - instagram - whatsapp vb uygulamalar çöktü koskoca neler çöküntü yaşıyor burada bir sunucu gitmiş barım barım bağırıyorsunuz adamlar hemen ilgilendi biraz anlayışlı olmak lazım değil mi? ben şu sosyal medya çökme durumuna taktım koskoca neler etkileniyor neler çöküyor onunla karşılaştırıyorum joysro sunucuyu açtı ama sosyal medyalar halen kendine gelmedi.

JOYSRO CANSIN <3
    ApAcHe_o7 likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Emeklerinizin karşılığında bu tarz bir mağduriyet yaşamınızı bir oyuncu gözüyle gayet iyi anlayabiliyorum. Ancak şunu da aktarmamız gerekiyor ki binlerce oyuncunun oynadığı sistemizde kesintiler hiç bir zaman bizim isteğimiz ya da bilgimiz dahilinde gerçekleşmiyor. Bizim elimizde olmayan kesintilerden dolayı yaşadığınız mağduriyet adına özür dileriz.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

NE0
    NE0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    NE0
    Ünvan
    -
    Level
    68
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [gm] readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emeklerinizin karşılığında bu tarz bir mağduriyet yaşamınızı bir oyuncu gözüyle gayet iyi anlayabiliyorum. Ancak şunu da aktarmamız gerekiyor ki binlerce oyuncunun oynadığı sistemizde kesintiler hiç bir zaman bizim isteğimiz ya da bilgimiz dahilinde gerçekleşmiyor. Bizim elimizde olmayan kesintilerden dolayı yaşadığınız mağduriyet adına özür dileriz.
    yine kesinti var hergün oluyor bu hergünnnn hergünnnn hergüğüünnnnnnnnn hafta da bir olmuyor hergün 2 defa oluyor farkinda misiniz

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    AlezinhaS2
    Ünvan
    -
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı NE0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine kesinti var hergün oluyor bu hergünnnn hergünnnn hergüğüünnnnnnnnn hafta da bir olmuyor hergün 2 defa oluyor farkinda misiniz
    Hocam sen neden bu kadar agresıf davranıyorsun görende sadece sen oyundan düsüyorsun bız oyundayız sanacak sen dusuyorsan bızde dusuyoruz bu kadar bagırmanın cagırmanın anlamı ne yanı buraya yazıytorsun konu acıyorsun senın amacın ne dostum bır yere yazarsın tamam ama konulara yazıyorsun ustune konu acıyorsun bu kadar agresıf olmanın anlamı yok bıraz kendıne cekı duzen ver kardesım