Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: culukaya

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Azzahra
    Ünvan
    -
    Level
    68
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Gkuvvet,

Hesabınıza başka birileri girdi mi? Siz başka birilerinin hesaplarına girdiniz mi?
    Hesabıma benim ip no dan başka kimse girmedi kimseyide tanımıyorum oyunda yeniyim.
    Girdigim Id ler sırasıyla bana aittir : mali123 ,mali1234, Gkuvvet, ulukaya, culukaya bu hesaplar bana aittir.ip no kontrol ederseniz sadece bu hesapları goreceksinizdir.Kimseninde girmesine imkan yoktur. Bilgilerinize arz ederim.En kısa surede hesabımın açılmasını istiyorum.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı Gkuvvet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hesabıma benim ip no dan başka kimse girmedi kimseyide tanımıyorum oyunda yeniyim.
    Girdigim Id ler sırasıyla bana aittir : mali123 ,mali1234, Gkuvvet, ulukaya, culukaya bu hesaplar bana aittir.ip no kontrol ederseniz sadece bu hesapları goreceksinizdir.Kimseninde girmesine imkan yoktur. Bilgilerinize arz ederim.En kısa surede hesabımın açılmasını istiyorum.
    Kimsenin girmesine imkan yok diyorsanız o zaman dolandırıcılıktan banlanmanız konusu doğrudur. Başkasının hesabına girmişsinizdir ya da başkası sizin hesabınıza girmiştir IP ban atılmıştır bu yüzden sizin karakterinizde banlanmış olabilir diye düşünmüştüm.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Azzahra
    Ünvan
    -
    Level
    68
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Kimsenin girmesine imkan yok diyorsanız o zaman dolandırıcılıktan banlanmanız konusu doğrudur. Başkasının hesabına girmişsinizdir ya da başkası sizin hesabınıza girmiştir IP ban atılmıştır bu yüzden sizin karakterinizde banlanmış olabilir diye düşünmüştüm.
    Şimdi sayın Awekea,
    Eğer ben olsaydım zaten dier 4 hesabıma giriş yapamazdım ıp ban geldiği için.
    2. dediğiniz ihtimal ise şu durumdadır. bilgisayarımda sitenizden indirdiğim mbot nedeniyle bir tek crack.dll için dosyası için trojan ikazı mevcuttur. Trojande dll dosyası olduğu için trojan ikazı normal olduğunu biliyorum.Bu sebepten dolayı hacklenme durumu olduysa bilgim dahilinde olmadan bilmiyorum. dediğinizde haklı olabilirsiniz.
    son olarak ise culukaya hesabım daha 3 günlük bir hesap ve hiç çıkmadım oyundan. açtığımdan beri bir başkasının girmesine imkan bulmuyorum. Hacklenmiş olsam bile mbotta karakterimi kasıyordum çünkü başındaydım bilgisayarın.
    yani ben kimseyle o karakterden konuşmadım bile diyebilirim bir excange durumu bile sadece kendi karakterlerim arasındadır.
    Yani ban konusu sebebi Burak kaplan birilerini dolandırmış ama kendi ıpsinden benim karakterime ne zaman girdi ve ne zaman girebilir. imkanı yok bende ve ben tekrar söylüyorum ben burak kaplan değilim. oyunda chati az olan biriyim ve kimseyi ne dolandırdım ne de başka bir oyuna uygunsuz işlem yaptım. Size başta derdimi anlattım karakterime item yaptım ve ardından kasmaya başladım bir baktımki ban yemişim hiç bir suçum yokkken. Başka ıpden girilmesine imkan yok oyundan çıkmadım ban yiyene kadar.
    yani şikayet eden oyuncu burak kaplan x bir kişi ıpsi benim hesabıma girmiş ihtimalini düşünürsekte bilgim yoktur. her 2 ihtimallede bu benim isteğim dışında olmuştur ve suçsuzluğumu kanıtlar ve banım açılmasını yeterli buluyorum. şifre ve mail deiğişikliğiyle durum çözülebilir. zaten daha önce yazdığım 5 hesabım mail adları 2 si farklı dier 3 ü ise birbirine aynı denecek kadar yakındır bunada bakabilirsiniz. Bu gerekçelerden dolayı banımı kaldırırsanız sevinirim. Sonuçta benim suçum aksettircek bir olay mevcut değildir. Şimdi mail ve şifre değiştirerek oyuna kaldığım yerden devam edilebilir diye düşünüyorum.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Sayın Gkuvvet,

Hesap bilgilerinizi [email protected] adresine mail atınız inceleyelim, bize kanıtlayın.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Azzahra
    Ünvan
    -
    Level
    68
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Sayın Gkuvvet,

Hesap bilgilerinizi [email protected] adresine mail atınız inceleyelim, bize kanıtlayın.
    Maili göndermiş bulunmaktayım. hemen kontrol sağlayıp hesabımı açarsanız sevinirim. İyi çalışmalar ilginiz için teşekkürler.