Sayfa 7 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree59Likes

Konu: JoySro - Mitra 110 CAP EU/CH - Tanıtım Konusu - 24.11.2018

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    ebR
    Ünvan
    -
    Level
    65
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Merhabalar öncelikle yeni girişiminiz için tebrikler, Türkiye'de bu işi iyi yapan nadir firmalardansınız yanlış gördüğüm 1-2 noktayı söylemek istiyorum. Exp ve diğer rateler bu şekilde düşük kalabilecek olsa da şu alchemy olayını kesinlikle değiştirmelisiniz, petlerin dolma süresi eğer pet yoksa inventorynin çok kısa süreler olacaktır bu kadar zorluk ve emeğin içerisinde birde oyuncuları sürekli bu sayfa boşalt, kır tekrar birleştir depoya at vs vs onlarca kalemdeki iş çok yoracaktır ki geçtiğimiz seneler büyük 1 serverda bunun şikayetlerini fazlasıyla gördük. Sizden tek ricam bu konuyu yönetim olarak tekrar düşünmeniz. Her ne kadar başlayacak oyuncular burası zor biliyoruz diye başlayacak olsa da emin olun böyle ufak tefek detaylar sonradan oyundan soğutmaya ufak tefek ayrılıkların peşinden de toplu guild ayrılmalarına neden olduğunu biliyorsunuz.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Exezoris_R
    Ünvan
    -
    Level
    110
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Constantine'nin ismini İstanbul yapabilirsiniz
    [GM] Readers likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Alıntı Beyazsakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öncelikle yeni girişiminiz için tebrikler, Türkiye'de bu işi iyi yapan nadir firmalardansınız yanlış gördüğüm 1-2 noktayı söylemek istiyorum. Exp ve diğer rateler bu şekilde düşük kalabilecek olsa da şu alchemy olayını kesinlikle değiştirmelisiniz, petlerin dolma süresi eğer pet yoksa inventorynin çok kısa süreler olacaktır bu kadar zorluk ve emeğin içerisinde birde oyuncuları sürekli bu sayfa boşalt, kır tekrar birleştir depoya at vs vs onlarca kalemdeki iş çok yoracaktır ki geçtiğimiz seneler büyük 1 serverda bunun şikayetlerini fazlasıyla gördük. Sizden tek ricam bu konuyu yönetim olarak tekrar düşünmeniz. Her ne kadar başlayacak oyuncular burası zor biliyoruz diye başlayacak olsa da emin olun böyle ufak tefek detaylar sonradan oyundan soğutmaya ufak tefek ayrılıkların peşinden de toplu guild ayrılmalarına neden olduğunu biliyorsunuz.
    Merhaba Beyazsakal,

Eleştiriniz için teşekkür ederiz. Yapıcı eleştirilere her zaman açığız,

Mutlaka dikkate alacağız.

Mitra'da görüşmek üzere.

Saygılar

Yeni Oyuncu
    Merhaba, öncelikle zor server olması yani isro gibi yapmanız güzel olmuş fakat isronun eksik yönlerini almamanız daha güzel olurdu, biz bu oyuna eğlenmeye sohbet muhabbete geliyoruz zorluklarla boğuşmaya değil biraz da empati kurarak sayfa sayısını en azından 2 yapmanızı öneriririm. Çünkü oyunda tablet sistemi var ve 1 sayfa bizleri oyundan ciddi anlamda bezdirebilir burda sizin kadar biz de serverin iyiliğini istiyoruz. Servera ilgi fazla olacağından slotların yetersiz olacağını şimdiden farkediyorsunuzdur umarım onun için ekstra bir çalışma yapmanızı öneririm.Başlangıçta karakterlere biraz daha hp mp potu ve sp verilebilir çünkü ciddi anlamda sıkıntı yaratacaktır.Biz sizi anlıyoruz zor server yapmak istiyorsunuz fakat aynı şekilde siz de biraz empati yaparak bizi bir nebze de olsa anlamanızı istiyoruz.

Yeni Oyuncu
    Cumartesi günü saat kaçta açılacak acaba saat verilmemişte?

Yeni Oyuncu
    hocam şimdiden hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah ama bizim için ev arkadaşlarımla beraber nası oynacaz ıp limit 2 evde 4 kişi kalıyoruz ve hepimiz sro oynuyoruz nası olcak 2 arkadasımız giremeyecekmi sw ye en azından pc limit bari yapında hepimiz oynayalım

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı jembeyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şimdiden hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah ama bizim için ev arkadaşlarımla beraber nası oynacaz ıp limit 2 evde 4 kişi kalıyoruz ve hepimiz sro oynuyoruz nası olcak 2 arkadasımız giremeyecekmi sw ye en azından pc limit bari yapında hepimiz oynayalım
    Sevgili jembeyy,

Aşağıda ki konuya göz attınız mı?

Mitra - IP Limit Tolerans Başvurusu
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    24 Kasım'ı dört gözle bekleyen herkese selam;
    Bizim özlediğimiz Sro'yu bize sunacağınızdan ben eminim..
    Şimdiye kadar konu altındaki bütün yorumları ve cevapları tek tek inceleyerek okudum ve kendi fikrimi iletmek istiyorum dikkate alırsanız çok sevinirim; Öncelikle serverın özellikleri belli arkadaşlar exp rate,gold rate vs yönetimin belirlediği ve zor bir server olacağını duyurduğu kısımları es geçmenizi istiyorum çünkü 1 hafta oynayınca ister istemez o düzene alışacaksınız. Benim dikkat çekmek istediğim noktalar;

1- Inventory page; 3. Sayfanın açık olmasının bütün oyuncuları çok büyük derecede rahatlatacağını düşünüyorum çünkü zaten gold ve item ratesi düşük olduğu için başlarda ıvır zıvır ne varsa toplayarak gold yapmaya çalışacağız ve page 3 açık olmazsa sürekli dön-sat-gel düzenine dönecek bu iş ve hem çok vakit kaybı hem de düşük lvllarda kazançlar çok düşük.

2- IP limit olayı; Kendi adıma konuşuyorum ip limit 2 olması benim için ne iyi ne kötü.Özellik olarak 10+ char açabilecek bir bilgisayarım var ama ip limitin düşük tutulması her zaman oyun içindeki aktif insan sayısını artırır ve başka serverlarda gördüğünüz gibi heryerin gold kasma charlarına dönmesinin hiç kimseye bir yararı olmaz char sahipleri dışında.. Ve ip limit olayının değişik alternatifleri var sayın yöneticiler sizin de bildiğiniz üzere,ben kurallara uyup 2 char açıp debelenirken başka insanlar çeşitli yollarla daha fazla char açıp bir emek dengesizliğine sebep oluyor bu tek konu beni tedirgin eden..

3- Geri kalan herşey şahsım adıma söylüyorum tam benim istediğim gibi,uzun soluklu zor bir server,düşen itemlerin değeri var,elixirlerin tabletlerin vs itemlerin 1000 stack olması çok güzel,wanted sistemi çok güzel adeta Knight'daki NP olayı gibi çok güzel düşünülmüş... gibi gibi sayacağım gerçekten güzel detaylar var ve ortada gerçekten ciddi bir kafa yorma,emek,ayrıntı düşünme var hepinizin eline koluna bilgilerine sağlık umarım herkesin yıllardır beklediği isro havasını veren serverımız sizler sayesinde gerçek olur teşekkür ediyorum bütün yöneticilere ve emek harcayanlara.. Sağlıcakla kalın 24 Kasım'da görüşmek üzere
    [GA]Netekim and [GM] Phoibos like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Mihrimah
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Peki ben kardeşimle oynuyorum aynı evdeyiz bunun için bir çözüm yolu var mıdır ?

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı hackednuker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ben kardeşimle oynuyorum aynı evdeyiz bunun için bir çözüm yolu var mıdır ?
    Sevgili hackednuker,

Aşağıda bulunan konuya göz atabilirsiniz.
    Mitra - IP Limit Tolerans Başvurusu
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.