Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Proxy ceza alan oyuncu bildirimi

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Proxy ceza alan oyuncu bildirimi

Petra serverinde olan ve server başlarında aktif olarak kullanılan 'Proxy Açıklaması ve Ceza Alan Oyuncu Bildirileri' Neden Mitra forumunda yok ve ifşa edilmiyor.

Oyun içerisinde gerek Proxy ile gerekse ip limit alıp kötüye kullanan en az 100 oyuncu var.
    Bundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz diye sorucak olursanız charlarıma academy kastırıyorum ve academy kasmak için kişilerle ön görüşme,fiyat,işi nasıl yapıcakları hakkında uzunca bi muhabbetim oluyor. Bu kısımda kendileri zaten bunları açık açık dile getirebiliyorlar.

Bu konuşmalardan sonra sisteminizin yaptığı otomatik taramayada pek inancım kalmadı. Proxy işini ilk defa yapan amatörlerden başka kimseyi yakalıyabildiğini düşünmüyorum.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Zamanında içlerinden birinin de benimkinin olduğu şikayetler vardı. İsimler hemen hemen birbirinin aynısı idi, karakter silahı ve görünümü de dahil. Hepsi aynı anda lv alıyordu, aynı noktaya koşuyordu. Organizma olduğu apaçıktı.

Konular sadece incelendi dendi ya da tespit edilememiştir dendi.
    Tabii ki edilemeyecek. wiz1(örnek), wiz2, wiz3, wiz4, wiz5, wiz6, wiz7 diye takılan bir adam ulu ortada kuralları çiğnemez ama kötüye kullandığı bariz.

JoySro Baronet
    Nereden
    Black Mesa
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Kesin cevap mı istiyosun ? Direk discord'a gir forumdaki ortalama 200 kişi hiç bir şekilde umursanmıyor.

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Petra serverinde olan ve server başlarında aktif olarak kullanılan 'Proxy Açıklaması ve Ceza Alan Oyuncu Bildirileri' Neden Mitra forumunda yok ve ifşa edilmiyor.

Oyun içerisinde gerek Proxy ile gerekse ip limit alıp kötüye kullanan en az 100 oyuncu var.
    Bundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz diye sorucak olursanız charlarıma academy kastırıyorum ve academy kasmak için kişilerle ön görüşme,fiyat,işi nasıl yapıcakları hakkında uzunca bi muhabbetim oluyor. Bu kısımda kendileri zaten bunları açık açık dile getirebiliyorlar.

Bu konuşmalardan sonra sisteminizin yaptığı otomatik taramayada pek inancım kalmadı. Proxy işini ilk defa yapan amatörlerden başka kimseyi yakalıyabildiğini düşünmüyorum.

Günlük ortalama 50 ila 100 arasında karakter İP Ban cezası alıyor, bunlara asıl karakterleri de dahil. Üstelik proxy açmadan önceki ip lerinden girilen karakterleri dahi banlanıyor.

Çok fazla bir banlama olduğu için o listeyi daimi olarak güncel tutmamız mümkün değil.

Eğer Proxy sisteminin çalışıp çalışmadığını test etmek istiyorsanız, proxy açarak karakterinizin nasıl banlanacağını seyrederek test edebilirsiniz

O kadar eminiz.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Alıntı Bilgisayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin cevap mı istiyosun ? Direk discord'a gir forumdaki ortalama 200 kişi hiç bir şekilde umursanmıyor.

Gereksiz düzeydeki muhalif tutumlarınız devam ederse sizi sistemden uzaklaştıracağım. Burası forum sitesi tabikide herkes umursanıyor.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

JoySro Baronet
    Nereden
    Black Mesa
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz düzeydeki muhalif tutumlarınız devam ederse sizi sistemden uzaklaştıracağım. Burası forum sitesi tabikide herkes umursanıyor.
    Muhalif tavırlarım açtığım konulara hiç bir şekilde cevap vermemenizden kaynaklıdır.Ben kimseye yanlış bir şey söylemiyorum.Sorunu olanlar dışında herhangi bir güncelleme isteği hakkında konu açan KAÇ kişiye cevap verdiniz söylermisiniz ? Discordum olsa gelip sohbet ederdim ama yok ve çalıştıramıyorumda.Burda bir sürü oyuncu var söylermisin hangisine direkt bir cevap veriliyor.4 tane GM açıkken bile 4'ünüde online listesinden izliyor ve neler yaptıklarına bakıyordum [GENELDE sadece forum sitesinde bekliyorlar.] 1 kere konu açtım 1 kerede mevcut konunuza yorum yaptım ancak cevap alamadım.Eğer size gelen önerileri umursamıyorsanız söyleyin.Veyahut umursuyorsanız da biz bunu yapamayız yada yapmaya çalışırız gibi kısa öz ve tatmin edici cevaplarla karşılık verin.Bana verdiğiniz herhangi bir ceza sadece doğruyu söylediğim için vereceğiniz bir kıskançlık belgesi olur.Discord'da forumda olduğunuzdan daha çok aktifsiniz.

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Ayrıca bir şikayet konusu açmama gerek yok heralde. Academy kasıyormuş arkadaş TL ile
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySro
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayrıca bir şikayet konusu açmama gerek yok heralde. Academy kasıyormuş arkadaş TL ile
    Bildiri için teşekkür ederiz, gerekli işlem yapılmıştır.
    Mitra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..