Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ip limiti sallayan yok

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimin hangi yorumuna cevap vermişim ilk önce bunu kontrol edin.
    Tolerans kısmına cevap vermişsiniz videodaki söylenen şeylere değil. Açık bir şekilde işe yaradı 5 char soktum deniliyor tolerans ile ip limiti alan bir kişinin bir şeyi denemesine ve bu denediği şeyin işe yaramasına gerek yoktur. Kaldı ki yayıncı arkadaşda tamam ama şu anda yayındayız diye susması için arkadaşı uyarıyor. Şimdi birde bu kısma cevap verirseniz bizimde içimiz rahat eder.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı atakan66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur kontrol ediyorsunuzdur ama haksızlığa engel olamadığınız ortada ben player olarak SINNER nickli arkadaşın dediği gibi birsürü ip limiti atlatan kişi gördüm en sonunda dayanamayıp konu açtım onca yıllık tecrübe ile çözmeniz lazımdı. Napıyolar databasenize girip dokunulmaz ip adresleri bölümünüze kendi ıp adreslerini yazıcak halleri yok bir yerde bir eksiklik var ama nerde
    Tolerans için istediğimiz belgeler var. Suistimal edilebiliyor bu durum, öğrenci evinden bir örnek vermek istiyorum. Bir öğrenci evinde üç kişi kalıyor ama içlerinden sadece birisi JoySro oynuyor. Tolerans desteğinin olduğunu biliyor arkadaşlarını da oynuyor gösteriyor istenilen belgeleri doğru bir şekilde bizlere ulaştırıyorlar. Bu suistimaldir.

Sonuçta bizler kâhin değiliz. Yalnız şunu belirtmek istiyorum ki bir çok kişinin toleransı geri alınmıştır. Çünkü bunun takibini yapıyoruz ve suistimal eden kişilerin toleranslarını geri alıyoruz.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolerans kısmına cevap vermişsiniz videodaki söylenen şeylere değil. Açık bir şekilde işe yaradı 5 char soktum deniliyor tolerans ile ip limiti alan bir kişinin bir şeyi denemesine ve bu denediği şeyin işe yaramasına gerek yoktur. Kaldı ki yayıncı arkadaşda tamam ama şu anda yayındayız diye susması için arkadaşı uyarıyor. Şimdi birde bu kısma cevap verirseniz bizimde içimiz rahat eder.
    Limit hatası verir, vermezse login kısmında kalır, login kısmında kalmazsa oyunda bir/iki dakika bekletir ve disconnect verir. Proxy kontrol paneline bu kişinin proxyi aşmaya çalıştığının bildirisi düşer.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Tolerans için istediğimiz belgeler var. Suistimal edilebiliyor bu durum, öğrenci evinden bir örnek vermek istiyorum. Bir öğrenci evinde üç kişi kalıyor ama içlerinden sadece birisi JoySro oynuyor. Tolerans desteğinin olduğunu biliyor arkadaşlarını da oynuyor gösteriyor istenilen belgeleri doğru bir şekilde bizlere ulaştırıyorlar. Bu suistimaldir.

Sonuçta bizler kâhin değiliz. Yalnız şunu belirtmek istiyorum ki bir çok kişinin toleransı geri alınmıştır. Çünkü bunun takibini yapıyoruz ve suistimal eden kişilerin toleranslarını geri alıyoruz.
    Farklı internet ve PC üzerinden aynı kapıya çıkılsa da, bu teknik olarak herhangi bir kuralı aşmadığı için de ceza verilemiyor sanırım. Videodaki şahıs belki 2. bir bilgisayar ve ev interneti hariç telefon ile de bağlanıp 5 karakter sokmuştur, kesin olarak bilebilir miyiz?

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Limit hatası verir, vermezse login kısmında kalır, login kısmında kalmazsa oyunda bir/iki dakika bekletir ve disconnect verir. Proxy kontrol paneline bu kişinin proxyi aşmaya çalıştığının bildirisi düşer.
    Bir insan bir şeyi gizli saklı yapmasa bunu saklama gereği duymaz.
    Video'daki konuşmayı dinlediğiniz zaman bir açıktan faydalanıldığını ve yayıncınında bunu saklamaya çalıştığını zaten açık bir şekilde duyuyorsunuz.

Ben size Tolerans almış yada bunu kötüye kullanmış demiyorum. 51. kere söylüyorum Academy kastırıcam diye bir konu açtım ve bunun üzerine yaklaşık 15 kişi ile görüştüm bunların sadece 2 tanesi işini hakkıyla yapan kişilerdi. Geri kalanları hep proxy ve benzeri şeylerle 2 parti char ile oyunu oynıyan yada 2 char ile oynayıp 10 tane academy için char sokan adamlar.
    Bu konuda sizin kadar bilgim yok olsa zaten size gelip bu şekilde yapıyorlar diye bilgilendiririm. Bunu araştırmasınıda bu kadar şikayetin olduğu bir yerde bir bot a bırakmak ne kadar doğru ? Ben bunu sorguluyorum insanlar bu kadar şikayet oluşturuyorsa, Bu adamlar yayınlarında bir şeyleri gizli saklı yapmaya çalışıyorsa demekki ortada yanlış olan bir şeyler var demektir.
    Sinek küçüktür ama miğde bulandırır sözü tamda bu durum için söylenmiş bir sözdür.
    Bu kadar insanın emeğini bir bot'a bırakmak yerine manuel olarak bunun araştırmasını yapmanızı rica ediyoruz.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir insan bir şeyi gizli saklı yapmasa bunu saklama gereği duymaz.
    Video'daki konuşmayı dinlediğiniz zaman bir açıktan faydalanıldığını ve yayıncınında bunu saklamaya çalıştığını zaten açık bir şekilde duyuyorsunuz.

Ben size Tolerans almış yada bunu kötüye kullanmış demiyorum. 51. kere söylüyorum Academy kastırıcam diye bir konu açtım ve bunun üzerine yaklaşık 15 kişi ile görüştüm bunların sadece 2 tanesi işini hakkıyla yapan kişilerdi. Geri kalanları hep proxy ve benzeri şeylerle 2 parti char ile oyunu oynıyan yada 2 char ile oynayıp 10 tane academy için char sokan adamlar.
    Bu konuda sizin kadar bilgim yok olsa zaten size gelip bu şekilde yapıyorlar diye bilgilendiririm. Bunu araştırmasınıda bu kadar şikayetin olduğu bir yerde bir bot a bırakmak ne kadar doğru ? Ben bunu sorguluyorum insanlar bu kadar şikayet oluşturuyorsa, Bu adamlar yayınlarında bir şeyleri gizli saklı yapmaya çalışıyorsa demekki ortada yanlış olan bir şeyler var demektir.
    Sinek küçüktür ama miğde bulandırır sözü tamda bu durum için söylenmiş bir sözdür.
    Bu kadar insanın emeğini bir bot'a bırakmak yerine manuel olarak bunun araştırmasını yapmanızı rica ediyoruz.
    Bot da doğru çalışmıyor. Bir ara taxi kurup afk olmuştum ve kalktığım gibi sunucuya check girmişti. Rogue sorunsuz bir şekilde bağlandı ama Kalkan'a ip limit hatası veriyordu.