Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ip limiti sallayan yok

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bozoklu
    Ünvan
    -
    Level
    66
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Ip limiti sallayan yok

https://streamable.com/l17i5

Oldschols guildi oyuncuları işte yayında kide master Alparslan zaten biliyoduk kimsenin sallamadığını kanıtlarıyla dolu heryerde. 2 tane laptopu yan yana koyup foto çekip atan herkesin limiti artarsa böyle olur neyse bırakmıştım zaten oyunu yayınlara bakıyodum sadece

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Adam bizzat söylüyor.

JoySro Oyuncusu
    Nereden
    İSTANBUL
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    JC
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    101
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ISTANBUL1453
    Çok güzel bir tespit . Bu konuda nasıl bir yol izlenecek merak ediyorum

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    İP Limiti bir şekilde aşanlar var, Toleranslar kötüye kullanılıyor dediğim zaman;
    Dilerseniz proxy kullanmayı deneyip sistemden otomatik olarak sınırsız banlanabilirsiniz gibi egoist bi cevap almıştım.
    Bişeyleri gözünüze sokmadan derdimizi anlatamıyoruz, Anlıyorum bu durumu kötüye kullanmak istiyen ıvır zıvır adamı size şikayet edip sadece sevmediği için banlatmaya çalışan çok insan var.
    Ama bence oynadığı oyunu ileriye götürmeye çalışan zarar görmesinden korktuğu için size şikayette bulunan oyuncularınız herkez ile aynı kefeye koymaktan vazgeçin ve söylenenleri takmıyor gibi görünsenizde en azından 'acaba mı ?' diye düşünüp bi küçük inceleme yapın.
    Bunun en basit yolunu size öncedende söylemiştim.
    Academy kastırıcam char başı 3 TL veriyorum diye fake hesapla konu açın hepsi teker teker gelip size dökülücekler zaten.
    En az 15 kişi ile görüştüm bu konuyu açtıktan sonra ve bu işi hakkıyla yapan sadece 2 kişi vardı. Geri kalanlar ya Tolerans ı kötüye kullananlar yada Proxy ile 2 parti char oynıyanlar.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İP Limiti bir şekilde aşanlar var, Toleranslar kötüye kullanılıyor dediğim zaman;
    Dilerseniz proxy kullanmayı deneyip sistemden otomatik olarak sınırsız banlanabilirsiniz gibi egoist bi cevap almıştım.
    Bişeyleri gözünüze sokmadan derdimizi anlatamıyoruz, Anlıyorum bu durumu kötüye kullanmak istiyen ıvır zıvır adamı size şikayet edip sadece sevmediği için banlatmaya çalışan çok insan var.
    Ama bence oynadığı oyunu ileriye götürmeye çalışan zarar görmesinden korktuğu için size şikayette bulunan oyuncularınız herkez ile aynı kefeye koymaktan vazgeçin ve söylenenleri takmıyor gibi görünsenizde en azından 'acaba mı ?' diye düşünüp bi küçük inceleme yapın.
    Bunun en basit yolunu size öncedende söylemiştim.
    Academy kastırıcam char başı 3 TL veriyorum diye fake hesapla konu açın hepsi teker teker gelip size dökülücekler zaten.
    En az 15 kişi ile görüştüm bu konuyu açtıktan sonra ve bu işi hakkıyla yapan sadece 2 kişi vardı. Geri kalanlar ya Tolerans ı kötüye kullananlar yada Proxy ile 2 parti char oynıyanlar.
    Elbet görüyorlar. Sonuçta kaç yıllık tecrübeleri var ve kazara yeni bir açık keşfedilmiyor. Başımıza gelen hiçbir şey önceden öngörülemedi değil.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı atakan66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://streamable.com/l17i5

Oldschols guildi oyuncuları işte yayında kide master Alparslan zaten biliyoduk kimsenin sallamadığını kanıtlarıyla dolu heryerde. 2 tane laptopu yan yana koyup foto çekip atan herkesin limiti artarsa böyle olur neyse bırakmıştım zaten oyunu yayınlara bakıyodum sadece
    Sevgili atakan66,

Tolerans için istediğimiz evraklar var. Her fotoğraf atana tolerans sağlamıyoruz bunun da bilgisini vermek istiyorum.
    Toleransı suistimal edenleri tespit ediyoruz ve tolerans limitlerini ellerinden geri alıyoruz.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili atakan66,

Tolerans için istediğimiz evraklar var. Her fotoğraf atana tolerans sağlamıyoruz bunun da bilgisini vermek istiyorum.
    Toleransı suistimal edenleri tespit ediyoruz ve tolerans limitlerini ellerinden geri alıyoruz.
    'Sistem oluyor arkadaşlar ben şu anda soktum 5 tane char'
    'Süpersin de canlı yayındayız kanka!'

Toleransla nasıl bir bağlantısı var durumun, iyi güzel cevap vermişsiniz teşşekkür ederizde yanlış yere cevap vermişsiniz.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️

Toleransla nasıl bir bağlantısı var durumun, iyi güzel cevap vermişsiniz teşşekkür ederizde yanlış yere cevap vermişsiniz.
    Kimin hangi yorumuna cevap vermişim ilk önce bunu kontrol edin.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bozoklu
    Ünvan
    -
    Level
    66
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Katılıyorum

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bozoklu
    Ünvan
    -
    Level
    66
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili atakan66,

Doğrudur kontrol ediyorsunuzdur ama haksızlığa engel olamadığınız ortada ben player olarak SINNER nickli arkadaşın dediği gibi birsürü ip limiti atlatan kişi gördüm en sonunda dayanamayıp konu açtım onca yıllık tecrübe ile çözmeniz lazımdı. Napıyolar databasenize girip dokunulmaz ip adresleri bölümünüze kendi ıp adreslerini yazıcak halleri yok bir yerde bir eksiklik var ama nerde