Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree6Likes

Konu: Petra - Macera Başlıyor ! [Güncelleme Duyurusu]

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan

Petra - Macera Başlıyor ! [Güncelleme Duyurusu]

Türkiye'nin en dinamik Silkroad platformu JoySro'nun, 80 Cap macerasının kıymetli savaşçıları ! Merhaba;

Petra
    macerası hız kesmeden bir solukta devam ederken, bu maceraya ufak değişiklikler ile bildiğiniz üzere geçtiğimiz bakımlarda çeşitli dokunuşlar yapmış ve bu heyecana ufak yenilikler katmıştık.

Bu yeniliklerin ve gelen taleplerin doğrultusunda yeni bir güncelleme ile karşınızdayız.

80 Cap yalınzca CH serüveninde sunucumuzun ilk açıldığı tarihte ilan ettiğimiz server prensipleri gereği bildiğiniz üzre iSro sisteme bağlı kalmaya ve yolumuzu bu yönde ilerletmeye karar vermiştik. Bu nedenle 80 Cap'in dar ve olanaksız eğlence modları nedeniyle, oyuna bazı eklemeler yapma gereği duymuş ve geçtiğimiz güncellemede bildiğiniz üzere Battle Arena'yı Petra'ya dahil etmiştik.

Bu güncellemenin akabinde ihtiyaç duyduğumuz bu devam niteliğindeki güncelleme ile bazı ufak değişiklikleri sizlere ilan etmekten mutluluk duyarız;

Dilerseniz başlayalım;

Kervan Macerası Başlıyor !

Wanted Sistemi Oyuna Dahil Oldu !

80 Cap'in en temel oyun dinamiklerinden birisi olan Kervancılığı pekiştirmek adına Wanted Sistemini oyuna dahil ettik;

Kervancılığı daha fazla keyifli hale getirecek ve stratejik açıdan meslek alışkanlığını pekiştirecek olan Wanted sistemi Petra'da aktif edildi. Meslek kıyafetlerinizi giyip savaştığınızda öldürdüğünüz her bir oyuncu için 1 puan kazanacak olup, oyuncunun ölmesi durumunda 2 puan silinecektir.

Bu puanların 1 hafta boyunca birikmesi ile oluşturulacak olan Job Rank sıralaması sonucunda ilk 5 te yer alan oyunculara sıralamaya göre Buff verilecektir.

Verilecek olan bufflar 7 gün boyunca geçerli olacak olup, rank sıralamaları her Pazar 23:59'da yenilenecek ve rank bu tarihte güncellenmiş olacaktır.

Wanted Buff sağ tık yaparak kapattığınız zaman buff yok olur ve kullanamazsınız. Lütfen Wanted Buff sahibi iseniz silmeyiniz.

Kötüye kullanımların önüne geçebilmek adına bir oyuncu başka bir oyuncuyu bir gün içerisinde maksimum 2 defa öldürüp karşılığında puan kazanabilir, 2 defadan fazla aynı oyuncu kesilmesi durumunda ekstra puan gelmeyecektir. Ayrıca aynı ip adresinde bulunan karakterler birbirlerini öldürmesi durumunda puan kazanamazlar ancak ölen oyuncu puan kaybedebilir.

Taktiksel açıdan oldukça değerli olan bu buffları kazanmak için şimdi kervancılık zamanı !

Kervancılara Kolaylık !

Petra'da bugüne kadar en çok istek alan ve değiştirilmesi talep edilen hususlardan birisi de kervanlar sırasında otomatik spawn olan Thief sayısı idi, bu kapsamda oyuncularımızdan gelen talepler ışığında Petra'da kervan esnasında spawn olan otomatik Thieflerin sayısı belirli bir oranda azaltıldı. Artık kervanlar eskisine oranla daha kolay şekilde yapılabilecek.

Yeni Bir Maceraya Yelken Açıyoruz ! Forgetten World !

Oyunda bir başka macera ortamı daha bu güncelleme ile birlikte dahil oluyor, karşınızda Silkroad tarihinin en eğlenceli etkinliklerinden birisi olan Forgetten World !

Forgetten world haritasında toplayacağınız koleksiyon kitapları ile sizlerde 8 DG Sun Weapon kazabilirsiniz !

Forgetten World sistemi oyuna sorunsuz bir şekilde entegre edildi, mevcut EXP/SP Bar'da Forgetten world kitap serilerini toplayabileceğiniz sekme olmadığı için, EXP / SP Bar'da ufak değişiklikler yapılarak Forgetten World kitap koleksiyon ekranı için menü eklendi.

JoySro Special Market'e Yeni Ürünler !

Petranın özel eşya satış organlarından biri olan Special Market'e stratejik açıdan oldukça kıymetli ve kolaylık sağlayan 3 yeni ürün eklendi;

7 Günlük Speed Drug Eklendi !

Oyunculara kolaylık olması adına ve daha pratik bir oyun deneyimi için özel olarak hazırlanan 7 Günlük Speed Drug'lar NPC ye eklendi. Bundan böyle bu Drug'u satın alıp, 7 gün boyunca kesintisiz şekilde karakterinize hız kazanabilirsiniz.

Damage Scroll'lar Eklendi !

Item Mall'da yer alan damage scrollar gold karşılığında JoySro Spacial Market'e eklendi.

JoySro Piyango Bileti Eklendi !

JoySro Piyango Biletinin special market'e eklenmesi ile birlikte piyango sistemi oyuna dahil edilmiş oldu, 150m' e satışa sunulan piyango biletleri arasında rutin olarak yapılacak çekilişler ile kazanan oyunculara 1k Silk hediye edilecektir.

Ayrıca daha önce Special Market'e eklenen Trust Stone bu güncelleme ile birlikte Item Mall'dan kaldırıldı. Bundan böyle Trust Stone yani Güven Taşları sadece Special Markette satışta.

Special Marketten almış olduğunuz biletleri, resmi sitemiz üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra; Menüde yer alan biletlerim sekmesinden biletlerinizi görebilirsiniz.

Alınan biletler stall'a koyulamaz, exchange ile transfer edilemez, bir oyuncu dilediği kadar bilet satın alabilir.

Çekiliş ile belirlenecek olan kazanan bilet numaraları hem site üzerinden, hem de oyun içerisinden notice ile ilan edilecektir.

Yeni Oyuncular İçin Hızlı Adaptasyon Sürecini Destekliyoruz !

Petra'da maceraya yeni oyuncular katmak istiyoruz, bu kapsamda yeni başlangıçların eskisine nazaran biraz daha kolay olması, heyecanın daha da artmasına vesile olacağını düşünerek,
    EXP rate'de iyileştirme yapıldı.Bundan böyle level atlamak biraz daha kolay olucak!

Battle Arenada Değişiklikler !

Geçtiğimiz güncellemede oyuna entegre edilen Battle Arena da bazı ufak değişiklikler yapıldı;

• Akçe ödülleri 2/10 Şeklinde değiştirildi.
    • Random Süresi 15 dakika olarak revize edildi.

Dress Listesi Yenilendi !

Oyuncularımızın büyük ilgisini uyandıran Dress Suitler Item Mall'da yenilendi. Birbirinden güzel bir çok suit güncelleme sonrasında satışta.

Ayrıca bazı kötü niyetli oyuncular tarafından dolandırıcılık amacıyla kullanılan Item Mall'da yer alan Wings of Red Scourge Attachment görüntüsü değiştirilerek, dolandırıcılığın önüne geçildi.

Bakım Tarihi : 18.08.2018

Bakım Saati :
    23:00

Tahmini Bakım Süresi :
    3 Saat

----------------------------------------------

FOR ENGLISH PLAYERS

Most dynamic Silkroad platform joysro's precious fighters of 80 Cape adventure!Hello there;

As the petra adventure continues in a breathless manner, we have made a number of touches in our care that we know from small changes to this adventure, and we have added some exciting new innovations.

We are faced with a new update in the direction of these innovations and incoming requests.

We decided to keep up with the iSro system and move our way forward in this direction, as you know that the server princes we announced on the first day of launching our server in the 80 CH Captain's adventure.For this reason, due to the narrow and impossible modes of play of the 80 Cap, we have heard the need to make some additions to the game and we have included the Battle Arena in Petra as you know from our update.

We are happy to announce this update and some minor changes to you as we will need it later in this update;

Let us begin;

The Caravan Adventure Begins!

Wanted System Included In The Game!

We have included the Wanted System in order to consolidate the Kervancili which is one of the most basic game dynamics of 80 Cap;

The Wanted system was active in Petra, which would make the caravanning more enjoyable and reinforce its strategic habit.If you wear your professional outfits and fight, you will earn 1 point for each player you kill, and 2 points will be wiped if the player dies.

As a result of the job rank order which will be formed by accumulating these scores for 1 week, the players in the first 5 tees will be ranked according to ranking Buff.

The buffs will be valid for 7 days and the rank order will be renewed every Sunday at 23:59 and the rank will be updated on that date.

When you turn off the wanted buff by doing the right click, buff will disappear and you will not be able to use it. Please do not delete if you own wanted buff.

In order to avoid abuse, a player may kill another player 2 times in a day to earn points, and will not receive extra points if more than 2 players are interrupted.Also, if the characters on the same ip address kill each other, they can not earn points, but the deceased player may lose points.

It's now time for caravans to win these buffs, which are highly valued in tactical terms!

Trade Easy!

One of the most demanding and demanded changes in Petra was the number of Thiefs that spawned automatically during the caravans, reducing the number of automatic Thieflers spawned during the caravan in Petra to a certain extent in Petra on demand from our players.Caravans can now be made easier than before.

We're Sailing to a New Adventure!Forgetten World!

Another adventure in the game is included with this update, one of Silkroad's most entertaining events, Forgetten World!

You can collect 8 DG Sun Weapons with collection books that will collect in the Forgetten world map!

The Forgetten World system has been seamlessly integrated into the game. Since there is not a tab in the current EXP / SP Bar for collecting the Forgetten world book series, the EXP / SP Bar has been slightly modified and the menu for the Forgetten World book collection screen has been added.

New Products to JoySro Special Market!

Three new products have been added to the Special Market, which is one of Petran's special goods sales organs, which are strategically valuable and convenient.

7 Days Speed Drug Added!
    In the name of convenience to the players and 7-day Speed ​​Drugs specially prepared for a more practical gaming experience have been added to the NPC.From now on you can buy this Drug and speed up your character for 7 days without interruption.

Damage Scroll 's Added!

The damage scrolls in Item Mall have been added to the JoySro Spacial Market for gold.

JoySro Lottery Ticket Added!
    With the addition of the JoySro Lottery Ticket to the special market, the lottery system has been included in the game, with lottery tickets to be made routinely among the lottery tickets offered for sale to 150m, 1k Silk will be given to the winning players.

In addition, Trust Stone, previously added to the Special Market, has been removed from the Item Mall with this update.From now on Trust Stone is the only Special Markette on sale.

After you have purchased your tickets from Special Market, login with your user information via our official site;You can see your tickets on the tickets tab in the menu.

Buying tickets can not be put on the stall, can not be transferred by exchange, a player can buy as many tickets as he wants.

The winning ticket numbers, which will be determined by the draw, will be announced on the site as well as within the game with a notice.

We support the fast adaptation process for new players!

We want to add new players to the adventure in Petra, in this context, considering that new beginnings will be a little easier compared to the old ones,
    Improvement was made at EXP rate. It will be a little easier to jump to level like this!

Changes in Battle Aren!

Some minor changes have been made to the Battle Arena, which is integrated into the game in our updated game;

• The prizes were changed in 2/10 form.
    • Random Time was revised to 15 minutes.

Dress List It's New!

Dress Suits have been renewed in the Item Mall which aroused the great interest of our players.Many beautiful suites are on sale after updating.

In addition, fraud has been prevented by changing the Wings of Red Scourge Attachment image in the Item Mall, which is used by some malicious players for fraud.

Maintenance Date: 18.08.2018

Maintenance Time: 23:00 (Turkish National Time : https://www.timeanddate.com/worldclock/turkey/istanbul )

Estimated Maintenance Time: 3 Hours
    Konu [GM] Awakea tarafından (15.Ekim.2018 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Crystalarch
    Ünvan
    -
    Level
    79
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Ow
    Harikasınız !
    [GA]Netekim likes this.

JoyTeam Support [GA]Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySro
    Forgetten World Rehber konusu sizlere daha da yardımcı olacaktır

Forgetten World Flame Mountain Rehberi
    Mitra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    LibertyShade
    Ünvan
    -
    Level
    70
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    MysTiqueL
    çok geç kaldınız bu kadar player oyunu bırakmadan önce gelmesi gereken etkinlikleri her seferinde playerlar bıraktıktan sonra getiriyorsunuz.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Poogle
    Ünvan
    -
    Level
    29
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Güzel bir güncelleme teşekkürler fakat job esnasında reverse kullanımıyla ilgili bir şey göremedim ben? Eğer reverse job da hala kullanılabilecek ise açıkça söylemeliyim ki hiçbir tadı tuzu olmayacak sv de "job olarak".. Tekrar teşekkürler, iyi oyunlar.
    [GA]Netekim likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Güncelleme başarıyla tamamlanıp serverımız tekrar açılmıştır. Update yaptıktan sonra oyuna giriş sağlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı mert009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harikasınız !
    Çok teşekkürler

Alıntı MysTiquel LibertyShade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geç kaldınız bu kadar player oyunu bırakmadan önce gelmesi gereken etkinlikleri her seferinde playerlar bıraktıktan sonra getiriyorsunuz.
    Merhaba, oyuna devam eden bir çok oyuncu var haksızlık yapmayın o kişilere.

Alıntı yasin77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir güncelleme teşekkürler fakat job esnasında reverse kullanımıyla ilgili bir şey göremedim ben? Eğer reverse job da hala kullanılabilecek ise açıkça söylemeliyim ki hiçbir tadı tuzu olmayacak sv de "job olarak".. Tekrar teşekkürler, iyi oyunlar.
    Hoşunuza gittiğine sevindim, görüşünüz için de teşekkür ederim.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    -
    Level
    76
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Pokemonlar
    Aylarca kendimizi parçaladık şu eklentileri getirin diye servera premiumsuz giriş yapılamıyordu siz ise orjinalliği bozar diyerek hiç bir etkinlik vs. getirmediniz.

Şimdi ne oldu ticari kaygılarınız mı başladıda bu şekilde iyileştirmelere gittiniz?

Oynıyan oyuncuların hakkını yemeyin demişsiniz siz oyunu bırakan insanların haklarını yemiş olmuyormusunuz ?

Yıllarca Joysro nun her serverinde oynadım ve her yerde aynı şeyi söylüyorum. Evet Joysro iyi bir private server paranızı alıp kaçmıyor serverlarını açık tutuyor ama tek özelliğiniz bu

Ne zaman insanlar size gelip istekde bulunsa EGO'larınız yüzünden insan kaybediyorsunuz.

Evet belki her insanın her isteğini yerine gitremezsiniz bunu hepimiz biliyoruz. Fakat serverlarınızın ilk zamanlarında kapıldığınız EGO'dan mı hiç bitmiyicek gibi görmenizden midir bilinmez iyi yada kötü her isteğe aynı muameleyi yapıyorsunuz.

Eklentiniz çok güzel olmuş kalan oyuncularınızla mutlu mesut oynarsınız. Keşke zamanında size her gelene 10 yaşında çocuk muamelesi yapmasaydınızda serveriniz hala 4000 kişiye hizmet veriyor olsaydı. Bizde keyifli keyifli oynasaydık.

Ben oyununuza yıllarımı ayırmış emek vermiş ve bi o kadarda para harcamış bi müşteriniz olarak bunları yazıyorum. Şu yazımcam sonra forumdan yada oyun içinden her hangi bi yaptırımda bulunmamda pek beni etkilemez.
    Aylar önce oyununuzu bırakmam rağmen forumuzu takip ediyorum ama anladım ki artık burayıda takip etmeme gerek yok.
    Çünki siz insanların istelerine göre değil kendi ticari kaygılarınıza göre hareket eden bizim yıllardır isminizi savunduğumuz JOYSRO olmaktan çıkmış kendi ticari kaygılarınız yönünde hareket etmeye başlamışsınız.

Bu eklenti serverin ilk ayında gelseydi ne olurdu diye hiç düşünüyormusunuz çok merak ediyorum.
    Umarım bu soruyu sizde kendinize soruyorsunuzdur.
    Altın yumurtlıyan tavuğumu kesiyorsunuz,Kaz gelicek yerden tavuğumu esirgiyorsunuz bilemiyorum ama haddim olmadan nacizane fikrimdir bi oturup düşünün biz ne yapıyoruz diye.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aylarca kendimizi parçaladık şu eklentileri getirin diye servera premiumsuz giriş yapılamıyordu siz ise orjinalliği bozar diyerek hiç bir etkinlik vs. getirmediniz.

Şimdi ne oldu ticari kaygılarınız mı başladıda bu şekilde iyileştirmelere gittiniz?

Oynıyan oyuncuların hakkını yemeyin demişsiniz siz oyunu bırakan insanların haklarını yemiş olmuyormusunuz ?

Yıllarca Joysro nun her serverinde oynadım ve her yerde aynı şeyi söylüyorum. Evet Joysro iyi bir private server paranızı alıp kaçmıyor serverlarını açık tutuyor ama tek özelliğiniz bu

Ne zaman insanlar size gelip istekde bulunsa EGO'larınız yüzünden insan kaybediyorsunuz.

Evet belki her insanın her isteğini yerine gitremezsiniz bunu hepimiz biliyoruz. Fakat serverlarınızın ilk zamanlarında kapıldığınız EGO'dan mı hiç bitmiyicek gibi görmenizden midir bilinmez iyi yada kötü her isteğe aynı muameleyi yapıyorsunuz.

Eklentiniz çok güzel olmuş kalan oyuncularınızla mutlu mesut oynarsınız. Keşke zamanında size her gelene 10 yaşında çocuk muamelesi yapmasaydınızda serveriniz hala 4000 kişiye hizmet veriyor olsaydı. Bizde keyifli keyifli oynasaydık.

Ben oyununuza yıllarımı ayırmış emek vermiş ve bi o kadarda para harcamış bi müşteriniz olarak bunları yazıyorum. Şu yazımcam sonra forumdan yada oyun içinden her hangi bi yaptırımda bulunmamda pek beni etkilemez.
    Aylar önce oyununuzu bırakmam rağmen forumuzu takip ediyorum ama anladım ki artık burayıda takip etmeme gerek yok.
    Çünki siz insanların istelerine göre değil kendi ticari kaygılarınıza göre hareket eden bizim yıllardır isminizi savunduğumuz JOYSRO olmaktan çıkmış kendi ticari kaygılarınız yönünde hareket etmeye başlamışsınız.

Bu eklenti serverin ilk ayında gelseydi ne olurdu diye hiç düşünüyormusunuz çok merak ediyorum.
    Umarım bu soruyu sizde kendinize soruyorsunuzdur.
    Altın yumurtlıyan tavuğumu kesiyorsunuz,Kaz gelicek yerden tavuğumu esirgiyorsunuz bilemiyorum ama haddim olmadan nacizane fikrimdir bi oturup düşünün biz ne yapıyoruz diye.
    Merhaba sayın SINNER,

JoySro Yönetimi olarak gerekli ilgiyi gösterdiğimize inanıyoruz. 80 CAP de zaten çok fazla alan ve alternatif alanlar olmadığı için oyuncuları aktiviteye yönlendirmek istedik yalnız getirdiğimiz aktivite'ye katılım az yapılıyor ve bu durum bizleri üzmüştür. Oyunu ayakta tutacak kişiler oyuncular bu yüzden çok fazla kısıtlama getirmek istemedik arka planda çok akıllı düşünceler ve planlar yaptığımız doğrudur.

Postunuzu okuduğum zaman çok fazla "ticari" sözünü geçirdiğinizi görüyorum, ticari taraftan düşüncemiz olsa JoySro sistemi bozulur ve basit serverlara benzemiş olurdu, emin olun ticari düşüncemiz olsa JoySro sistemi çok farklı olurdu ortada emek veren oyuncu kalmazdı. Yalnız biz ticari düşüncesinde değiliz!

Yorumunuz için tekrardan teşekkür ediyorum fakat katılmıyorum.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    -
    Level
    76
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Pokemonlar
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sayın SINNER,

JoySro Yönetimi olarak gerekli ilgiyi gösterdiğimize inanıyoruz. 80 CAP de zaten çok fazla alan ve alternatif alanlar olmadığı için oyuncuları aktiviteye yönlendirmek istedik yalnız getirdiğimiz aktivite'ye katılım az yapılıyor ve bu durum bizleri üzmüştür. Oyunu ayakta tutacak kişiler oyuncular bu yüzden çok fazla kısıtlama getirmek istemedik arka planda çok akıllı düşünceler ve planlar yaptığımız doğrudur.

Postunuzu okuduğum zaman çok fazla "ticari" sözünü geçirdiğinizi görüyorum, ticari taraftan düşüncemiz olsa JoySro sistemi bozulur ve basit serverlara benzemiş olurdu, emin olun ticari düşüncemiz olsa JoySro sistemi çok farklı olurdu ortada emek veren oyuncu kalmazdı. Yalnız biz ticari düşüncesinde değiliz!

Yorumunuz için tekrardan teşekkür ediyorum fakat katılmıyorum.
    Yukarıdada belirttiğim gibi hiç bir zaman hakkınızı yemiyorum evet güzel düşüncelerle güzel işler yapıyor serverlarınızlada ilgileniyorsunuz.
    Fakat zaman konusunda ufak sıkıntılarınız olduğunu düşünüyorum insanlar serverin ilk ayında bu ve bunun gibi taleplerle size geldiğinde insanları geri cevirdiniz ve sebebiniz ise orjinalliği bozmak istemenizdi.
    Orjinalliği 80 cap in sonunda EU larla birlikte oyuna entegre edilmiş Party mob ve EU debufflarıyla kendiniz bozmuştunuz zaten. Bide buna ek olarak ROC mountain var tabiki.
    Şimdi diyeceksiniz ki ROC'u açmasaydık insanlar party mob ları party olarak kesemeyip kasamasaydı daha büyük problemlerler olurdu.
    Evet olurdu haklısınız bu durumdada 80Cap isro sistem dememeniz gerekirdi.
    Ben şahsım adına oyuna afişinişde gördüğüm 80 Cap İsro sistem yazsını gördükten sonra arkadaşlarımın davetiyle yıllar sonra tekrar başlamıştım. Ama malesef hüsranla sonuçlandı.

Ticari kaygılarınız dememin sebebi ise serverlarınızda 4000-5000 kişi varken bunları getirmiyor olmanız.
    Bu kısımdada size hak veriyorum server başında ortalama 2000-2500 tane adamla uğraşmaktan onlara hizmet vermekten eminim ki bunlara vaktiniz kalmıyor zaman ayıramıyorsunuz.
    Fakat bence bunları bu serveri açmadan zaten planlamış hazır halde bekletiyor olmanız lazım. Servere dosya atmak yada bişeyleri entegre etmek zaman alan şeyler farkındayım. Fakat bunları yapılandırmak daha uzun süren işler.
    Eğerki önceden yapılandırılmış planlı bi çalışmanız olsa zamanı geldiğinde dosyaları yükleyip oyun içine entegre etmeniz zaten çok fazla zamanınızı almıyıcak.
    Kısacası sadece A planı ile bi iş malesef ki yapılamıyor.

Uzun lafın kısası ben yıllar sonra başladığım silkroad serüvenime son verdim. Eşim dostum soran edene yada farklı yayın kuruluşlarında öneri olarak isteyenlere bile hala adınızı veriyorum.

Şu dakikadan sonra sizin gibi bu işin piiri olmuş kişilere akıl vermek zaten bize düşmez ama şahsi düşüncem yaptığınız işlerin çok güzel fakat zamansız olduğu

Başarılarınızın devamını dilerim.