Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akademi sistemi vs

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SopranoS
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

Akademi sistemi vs

Sayın gm'ler tibetin eski oyuncularından biri olarak tibetteki güzel ortamı burada da bulurum umuduyla petraya başladım yalnız serverdeki oyuncu azlığından dolayı serverin pek zevki yok oyuncu sayısını artırmak için bir kaç gözlemde bulundum bunlar benim naçizane görüşlerimdir değerlendirirseniz sevinirim.
    1-)tibetteki gibi akademi sisteminin aktif hale gelmesi oyuncular arasında yeni bir rekabet oluşacagından oyundan sıkılan veya bırakmak üzere olan oyuncuların oyunu bırakmasını önleyecektir
    2-)sun dropları artırmak sun itemlere ulaşması bu kadar zor olunca haliyle pahalı oluyor en azından bir kaç parça sun item dizemeyen kişi sun itemli çarlar ile arasında çok fark oldugundan oyundan soguyor ve oyunu bırakıyor ama sun drop fazla olsaydı yavaş yavaş düzerim ümidiyle oyuna devam edenler çıkacaktır
    3-)kervan paralarının biraz artırılması 1b 7 tl iken kimse 30-40 m için kervan çekmek istemiyor kervan ücretleride biraz artırılırsa oynadığımız oyun daha güelleşir diye düşünüyorum saygılarımla
    tibet'ten eski bir oyuncu

JoyTeam Support [GA]Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySro
    Merhabalar,

Tüm önerilerinizi ekip arkadaşlarım ile değerlendirdik, yapılacak ve yapılmayacak olanları ve ekstra eklenebilicek olanları çok yakında gerçekletireceğimiz güncelleme ile sizlerle paylaşıcaz.

Öneriniz için teşekkür ederiz.

İYİ FORUMLAR
    Mitra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..