Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By _LoReNZa_

Konu: 80 Cap sevenler NERDSİNİZ!!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _LoReNZa_
    Ünvan
    [Chief General]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CountsOfHeLL

80 Cap sevenler NERDSİNİZ!!

Ben _LoReNZa_ Eren. Yıllardır JOYSRO çatısı altında farklı serverda emek veren player olarak YETER diyorum. İçinizden GM olanlar ile oynamış player olarak bu isyanımızı duyun artık. Oynaydığım her serverda BOW KRALI olarak ismimi duyurduğum yıllardan bu yana size ben çok emek verdim vermeye devam ediyorum.Ben her zaman haklının yanında olmayı Adaletli olmayı kendime belledim .Gerek GM leri savundum gerek playerları. Tek bir gayem vardı adaletli olmak. Forumlarda globallerde özel mesajlarda ses oldum. Gerek bazı serverlara girip joysronun reklamını yaptım arkadaşlarımı çağırdım ikna ettim vaatlerde bulundum. Ben size emek verdim Ey Joysro yöneticileri! Şu anda Petra 80 capta tek takılıyorum neden? Sizin yüzünüzden serverı siz bitirdiniz. Adam kalmadı serverda o kadar emekten sonra bırakıp giden siz olmaycağınız için bizleri anlamınız zor tabi. Bizlerin tek isteği adaletli olun.Hazara Mytraya gösterdiğiniz ilgi kadar petraya Gösterin artık. Güncelleme gelecek dediniz 2 ay geçti. Düşünüyo musunuz Halen? Bize diyin ki Petra oyuncuları hanı bu kırmızı notice olan yazılar varya ondan. PETRA bitti biz kapatacaz bu serverı bakın başınızın çaresine delikanlı gibi diyin bunu 1 haftaya bitirin gitsin.Siz sahip cıkmıyacaksanızda ben mı çıkcam bu servera sahip? Yeni başlayanlara döktüğümüz dil kadar ikna edebilmek için siz naptınız? Unıq event-Gm bulma-Unıq bulma vs vs.Geçin bunları. Güncelleme ile beraber serverlar arası player dengesi istiyoruz.

SAYGILAR
    HUNTERS -MASTER-
    XecutioneR_ likes this.
    İNSAN BÜYÜR BEŞİKTE MEZARDA YATMAK İÇİN, KAHRAMANLAR CAN VERİR DEVLETİ YAŞATMAK İÇİN.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SopranoS
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Aymen gm artik şu güncelleme gelsin kaç gündür free taxi yapiyorum yeni başlayanlar sikilipta birakmasin diye serverden sanki biz para kazaniyoruz gibi dert edindik biraz emegimize saygi lütfen

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Merhaba,

Eleştirinizi özellikle yapıcı eleştirinizi kabul ediyorum. Mitra'nın stabil server olma çalışmalarından sonra hemen Petra'ya bir çalışma planlanmakta.

Bu başlık altında ne gibi bir güncelleme istersiniz bizimle paylaşabilir misiniz?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SopranoS
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    şimdi yazacaklarım sadece benim degil gözlemledigim kadarıyla çoğunluk oyuncuların istekleridir kesinlikle benim şahsi görüş veya isteklerim değildir
    daha öncede yazmıştım ama tekrardan yazmakta fayda var
    1.) Akademi sisteminin aktif olması
    2.) Sun drop ratelerinin az da olsa artırılması
    3.)kervandan kazanılan paranın artırılması çok az para kazandırdıgı için kimse kervana çıkmıyor
    şuanlık aklıma gelenler bunlar eklemek isteyen arkadaşlar varsa bana mesaj atsın mantıklı olanları ekleriz şimdiden kolay gelsin iyi oyunlar dileriz

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _LoReNZa_
    Ünvan
    [Chief General]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CountsOfHeLL
    Devil Sprint's
    Atak ve binek pet
    Ip limit:6
    Sox Drop %20
    Öneri: Kervan veya thieflik kasan arkadaşlar cıkan npc thief ve hunterlarda sox dropların bıraz daha yuksek olması.Bu kervan ticaretine yoğunlaştıracaktır.

Aklınıza gelenleri ekleyin.
    İNSAN BÜYÜR BEŞİKTE MEZARDA YATMAK İÇİN, KAHRAMANLAR CAN VERİR DEVLETİ YAŞATMAK İÇİN.

Yeni Oyuncu
    1-) Çok bişi yapmaya gerek yok 1 2 görünseniz haftada 1 güzel bi event.
    2-) Uniklerden özel drop (damage sc, reverse vs
    3-) FGW'ye giriş beleş olsun
    4-) Hotan Specieldeki sc lerin gold değeri 4 te 1 e düşürülsün.
    5-) FTW kale sayısı 1 e düşürülsün.
    6-) Kasan kalmadı pembe stoneler ve elixirler npc ye konsun 1 k sı 150 m gibi uyguna
    istekler yaz yaz bitmezde bizde ya oyunu kapatın yada ilgilenin istiyoruz