Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasıl Artı Basılmaz !

Yeni Oyuncu

Nasıl Artı Basılmaz !

Nasıl + basılmaz amatör video seriisine bakmaktasınız .
    sesi kısın ... (ses değiştiriliyor . video yüklendiğine yakın br zamanda izliyorsanız sesde sorun vardır .)
    Tam ekran izleyebilmek için videoyu youtube sayfasından açmanız gerekiyor sistem tam ekrana geçmeyi engelliyor .

JoySro Oyuncusu
    Geçmiş olsun

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alchemy rate kolay diyen oyunculara bu konuyu göstereceğim. Geçmiş olsun!
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Geçmiş olsun kardeşim ibret almak için izliyorum arada bir

Yeni Oyuncu
    Konuyla biraz alakasız olacak ama çantadaki page 2yi sonuna kadar nasıl açtınız? Ben en fazla 3 tane inventory expansion görevi bulabildim?
    Konu cancito tarafından (03.Ocak.2019 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.

JoySro Knight
    Nereden
    Earth
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    CasaBlanca
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı cancito Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla biraz alakasız olacak ama çantadaki page 2yi sonuna kadar nasıl açtınız? Ve page 3 nasıl açtınız? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Oyundan Item Mall açarak " Expendables > Others " bölümünde " Inventory expansion item " alarak ek bir sayfayı sonuna kadar açabiliyorsun. Oyunda ki sayfa açma görevleri ile de ek slotlar açarak bunu 3 sayfa haline getirebilirsin.

Yeni Oyuncu
    Alıntı CasaBlanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyundan Item Mall açarak " Expendables > Others " bölümünde " Inventory expansion item " alarak ek bir sayfayı sonuna kadar açabiliyorsun. Oyunda ki sayfa açma görevleri ile de ek slotlar açarak bunu 3 sayfa haline getirebilirsin.
    ilgin için Teşekkür ederim casablanca ama TAMAM EXPENdables>otherstan o itemi alıp 3. sayfayı açtım diyelim gene de 2. sayfanın yarısı kapalı kalıyor çünkü petrada oynuyorum 3 tane inventory expansion görevi var en fazla onların da hepsi yapıldığında 2. sayfada 14 yer hala kapalı kalıyor onu anlayamadım. umarım anlatabilmişimdir

JoySro Knight
    Nereden
    Earth
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    CasaBlanca
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    ilgin için Teşekkür ederim casablanca ama TAMAM EXPENdables>otherstan o itemi alıp 3. sayfayı açtım diyelim gene de 2. sayfanın yarısı kapalı kalıyor çünkü petrada oynuyorum 3 tane inventory expansion görevi var en fazla onların da hepsi yapıldığında 2. sayfada 14 yer hala kapalı kalıyor onu anlayamadım. umarım anlatabilmişimdir
    Hiç bir görev yapmadan silk ile aldığınız eşya ile açarsanız 2. sayfa sonuna kadar açılmış olacak. Görevle devam ettirdiğinizde 3. sayfa yarısına kadar açılır.

Görevleri yaptıktan sonra eşya kullanıp 3. sayfa açarsanız bir değişiklik olmadan yine 2. sayfa tamamen 3. sayfa yarıya kadar açılmış olur.

Yeni Oyuncu
    Alıntı CasaBlanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bir görev yapmadan silk ile aldığınız eşya ile açarsanız 2. sayfa sonuna kadar açılmış olacak. Görevle devam ettirdiğinizde 3. sayfa yarısına kadar açılır.

Görevleri yaptıktan sonra eşya kullanıp 3. sayfa açarsanız bir değişiklik olmadan yine 2. sayfa tamamen 3. sayfa yarıya kadar açılmış olur.
    net olarak anladım ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. şimdi çanta genişletme ile ilgili açtığım konuyu nasıl silebilirim boşuna kalabalık yapmasın orda?
    Konu cancito tarafından (03.Ocak.2019 Saat 12:32 ) değiştirilmiştir.

JoySro Knight
    Nereden
    Earth
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    CasaBlanca
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    net olarak anladım ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. şimdi çanta genişletme ile ilgili açtığım konuyu nasıl silebilirim boşuna kalabalık yapmasın orda?
    Rica ederim Kilitlenmesini talep edebilirsiniz.