Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree7Likes

Konu: Petra Hırsızlık

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SaviorAngell
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BestBrotherS
    Adamın emekleri çalınmış,gecemizi gündüzümüzü ayırıyoruz bombos serverda silk alıyoruz vs yapıyoruz insanlar oyunu bırakmasın diye elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Siz napıyosunuz mitranın kölesi olmuş petrayı dışa vurmuşsunuz. Yazık günahtır biz burda EMEK VERİYORUZ PARA VERİYORUZ. La bari diyin ilgilenmiyoruz sizinle de charlarımıza delete çekelim oturduğunuz yerden para kazanmak kolay sizin için. Bize gelince sabahtan akşama kadar calış aman silk alda charlara bişeyler yap aman silk alda insanlara güzellik yap oyunu bırakmasınlar. İLGİ ALAKA 0 siz bizleri enayimi sanıyorsunuz kardeşler? oturmuşsunuz pc başına ha bugün güncelleme ha yarın güncelleme. En büyük giderinizde ban atmak atın farketmez. İNANIN GM OLSAM DÜŞÜNÜRDÜM ULAN BU ADAMLAR BU FORUMA DÜNYA ŞEY YAZIYOLAR İNSANLAR GÖRÜYO JOYSRODAN SOĞUYO BARİ BİŞEYLER YAPALIMDA İNSANLAR RAHAT RAHAT GİRSİNLER GÜVENDE OYNASINLAR ama yok kardeşim aklınız mitra fikrinzi hazar. en büyük cevabınızda İŞLEME KOYDUK TESTLERDEN GEÇİYOR. 27 yıllık hayatımda ne testlerden geçtim böyle test görmedim sizlere 1 hafta süre veriyoruz 1 hafta bu server güncelleme vs gelmezse ciddi anlamda hukuki yollara başvuru yapıcaz nede olsa 4 aydır güncelleme gelicek güven gelicek o gelicek bu gelicek diyen sizlersiniz.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Aklımdan geçenlerı yazmıssın kardeşim yüreğine sağlık. Eğer Petra yı kapatmayı düşünüyosanız insanları daha fazla oyalıp umutları ile oynamayın yakışmıyo size Her birinize ayrı ayrı mesaj attım hiç birinizinde ilgilendiği yok !! Ben bu server için zaman harcadık hemek harcadık para harcadım giden itemlerim koymuyor fakat bu iplemez tavırlarınız bizi çileden çıkartıyor artık !!! Gereken işlemı yapın itemlerımı geri verin Sabrımız tükenmek üzere Hukiki yollara basvurucaz artık yeter !!!!

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Arkadaşlar kendi ellerinizle iteminizi bir başkasına veriyorsunuz sonra hırsızlık var diye şikayete geliyorsunuz? Biraz mantıklı düşünüp empati kurun rica ediyoruz. Konu hakkında malesef elimizden birşey gelmez.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Zaten Petrada 10-15 kişi oyun oynuyorum sizin ilgisizliğiniz yüzünden serverde kimse kalmadı bide gelen player kaçmasın diye hoş görülü davranıyoruz sizin ilgisizliğinizin sonucladında bunlar ortaya cıktı yok ya smdi suçluyuz bana empati kur diyeceğiniz kendin biraz empati kur !!! Bombos serverda okdar para harcadık emek harcadık tutanmaya çalısıyoruz gelen player kaçmasın diye elimizden geleni yapıp kndi yağımızda kavruluyoru sen smdi gelmıssın bAna empati yap diyosun pişmiş pişmiş sen yap onu sennn !!!!!!

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Awesomeness
    Ünvan
    [General]
    Level
    105
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Arkadaşlar ortada kanıt yok birşey yok. Yönetime hak verin.
    Belki arkadaş parasıyla sattı ve şuan çaldığını iddia ediyor ? Bunu bilemez. Elle tutulur gözle görülür bir kanıt olmadığı süreece kimse birşey yapamaz.
    Hukuk dahi..
    -------------------------------------------------------------------------------------

Şu anda bir Silkroad delisinin imzasına bakıyorsun farkında mısın?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Zaten burda tek aktif playerlar bizdik diretiyorduk bırakmıcaz diye artık bizde bıraktık kafanıza gore at koşturun boş serverde !!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Alıntı hrucuxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ortada kanıt yok birşey yok. Yönetime hak verin.
    Belki arkadaş parasıyla sattı ve şuan çaldığını iddia ediyor ? Bunu bilemez. Elle tutulur gözle görülür bir kanıt olmadığı süreece kimse birşey yapamaz.
    Hukuk dahi..
    Eğer boyle bir iddam olsa dahil GM nin görevi ne formdan millete hüküm vermek mi girsin oyuna sorustursun sunucu kayıtlarından baksın forumdan mı yönetiliyo bu oyun !!

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Arkadaşlar kanıtınız yoksa iddia da bulunmanız yararsız olacaktır.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    İdda diyonuz da serverde zaten 15-20 kişi var herkezde bana ait oldugunu biliyor zaten iidası mı var bu işin bir sürü sahit var oyunda daha ne iddası olucak ?