Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree7Likes

Konu: Petra Hırsızlık

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_

Exclamation Petra Hırsızlık

Sayın İlgililer Merhaba ;

Petra Sunucunuzda BadBoys Guild Master FossiL kullanıcı nickli oyuncunuzum FİRARİSTT adlı kullanıcıya pvp yapmak amaçlı itemlerımı verdim ( Moon Garment Set - Acc Set - Sun +11 Glavie crit :20/100 ) fakat FİRARİSTT nickli kullanıcı itemlerımi geri vermedi. Bu FİRARİSTT nickli çarda ki bütün itemler şahşıma aittir gereğinin yapılması ve itemlerın tekrar şahsıma geri verilmesi konusunda yardımlarınızı rica ediyorum .

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Awesomeness
    Ünvan
    [General]
    Level
    105
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.
    Elinde herhangi bir kanıt, konuşmalara dair bi belge falan varsa daha iyi yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
    -------------------------------------------------------------------------------------

Şu anda bir Silkroad delisinin imzasına bakıyorsun farkında mısın?

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Neden verdiniz ki ? Kendi ellerinizle teslim etmişsiniz.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Sayın Gm bu şahış zaten benm guildimin üyesi zaten petrada bir avuç insanız playerler petrayı bırakmasın diye elimizden geldıgınce herkeze hoşgörü ile yaklaşmaktayız server bos kalmasın diye iyi niyetimizi hoş gorumuzu kötüye kullanan insanları da hoş görmemeliyiz tekrardan söylediğim gbi petra serverinde ki olan bir avuc player bilir ki üzerinde ki itemlerın hepsi şahsıma aittir gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum sizden.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    İlgin için tşk ederim kardesım . Elimde kayıtlı bir belge bulunmamaktadır zaten petrada bir avuc insanız petra serverini oynayan serverdeki herkez o itemlerın şahşıma ait oldugunu bilmekte biz hoş görü ve insanlıgımızda petra serverina tutanmaya çalısıoruz bir avuç playerı kaybetmemek için ama iyi niyetimiz ve insanlığımızı kötüye kullanıyolar bu şekılde bu durum joysro ailesını kötülemekten baska birsey değil

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    1912
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BestBrotherS
    GM ler bile işin kolayını bulmuş kulağının üzerine yatarken nasıl güvenilir ki sw ye. Böyle yapılan yerde gm aracılığı ile item de satılabilir gold da verilebilir yandaşlara. By ''gm'' gerçekten çok tatmin edici bir cevap yazmış. ''elimde kanıt yok kendi elinle vermişsin'' ben güldüm gm nin bu cevabına. Neden milletin değil bireysel GUİLD GUİLD oyunu bıraktığı buradan belirli. Uzun lafın kısası anlayan anladı.
    mertakyll and cico41 like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    1912
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BestBrotherS
    Kaldıkı burada adam oyun kurucularına girerek bu oyunu yüklüyor item düşürüyor kervan çekiyor premıum vs vs için silk çekip size para kazandırırken tutup ta adamı oyuna küstürme sebebiniz niye? zaten 20 player ın aktif oynadığı bir sw de amaç oyuncuları küstürüp oyunu bıraktırıp sil baştan 80/90 gap bol reklamlı ama değişmez aynı zihniyet ile player toplamak mı? Ben sadece gülüyorum. Bu sw d eson player ben dahi olsam ben bırakana kadar açık tutmanız gerekiyor .İlgilenmeniz gerekiyor. Oyuna girip itemı alan kım nasıl bılırdınız diye sor bakalım kım ne dıyecek. Sizde illaki kayıtları vardır karakter açarken kaydedilen bilgiler nezdinde adama bunalrı sormaktan bu kadar mı aciz oyun kurucuları? Yada şöyle soyleyyeım geriye dönük kayıt çalışması yapmak mı çok zor sizin için? Para harcıyorsam eleştiririm oyunun daha kalteli olması için. Bu eleştrileri yapıyorum diyerekten çarım banlanır, oturumum engellenir ise siber suçlar savcılığına gidip bu oyun hakkında komple şikayetçi olacağım. By GM lerin bilgisine.
    mertakyll and cico41 like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Sayın Gm bu şahış zaten benm guildimin üyesi zaten petrada bir avuç insanız playerler petrayı bırakmasın diye elimizden geldıgınce herkeze hoşgörü ile yaklaşmaktayız server bos kalmasın diye iyi niyetimizi hoş gorumuzu kötüye kullanan insanları da hoş görmemeliyiz tekrardan söylediğim gbi petra serverinde ki olan bir avuc player bilir ki üzerinde ki itemlerın hepsi şahsıma aittir gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum sizden.
    mertakyll likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    FossiL
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    Sayın Gm konu ile ilgilenicek misiniz ?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    StrongBeeR
    Ünvan
    -
    Level
    80
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _BadBoys_
    GM BEYLER . Artık Sabrımızı Taşırdınız. Hukuki yollardan hakkımızı arıyacağız. Başlıkda SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER Yazıyor Hani Neyi Çözüyorsunuz ?
    mertakyll likes this.