Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree22Likes

Konu: JoySro - Petra 80 CAP Only CH - Old System Tanıtım Konusu

 1. #1
  JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18.Ocak.2018
  Mesajlar
  628

  JoySro - Petra 80 CAP Only CH - Old System Tanıtım Konusu

  DİKKAT ! Konu içerisinde yüksek çözünürlüklü görsellerden bulunduğundan dolayı konuyu açtıktan sonra 30 saniye sonra konuyu incelemeniz daha sağlıklı olacaktır..
  Hepinize merhaba değerli JoySro oyuncuları ve aramıza yeni katılacak kıymetli misafirlerimiz !


  Yeni bir maceraya yelken açacağımız, heyecanlı ve bir o kadarda keyifli bir oyun deneyimi ve tecrübesi sunacak olan, JoySro'nun başarılarla dolu serverlarından en yenisi Petra'yı ilan etmekten onur duyarız.

  Bilindiği üzere JoySro, Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla doyasıya yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar serverı ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

  Oyuncu odaklı yönetim algısı ile bugüne kadar birbirinden farklı bir çok cap server açmış ve her zaman son oyuncu oyunu terk edene kadar asla serverı kapatmamıştır. Bu güvenilirliği ile gerek ulusal, gerekse uluslar arası mecrada güvenilirlik kazanmış platformumuza yeni bir macera, yeni bir heyecan katmak için, yeni oyun sunucumuzu ilan etmekten mutluluk duyuyoruz.

  Hazar Sunucumuz 125 Cap, Saltuk sunucumuz 110 Cap ile yolculuğumuza başarılarla ve keyifle devam ederken, farklı bir tat ve heyecanda yeni sunucumuz 80 Cap serverımız ile yeni bir maceraya açılıyoruz!

  Oyuncu bazlı gelen istekler neticesinde ve yapılan kamuoyu araştırmalarına esasen aldığımız karar gereği yeni açılacak serverımızın 80 Cap, sadece Çin olmasına karar verdik. Bu kapsamda yine her zaman olduğu gibi orjinalliğe liyakat edip, bir çok yenilik katarak başlayacağımız sunucumuz için hazırlıklara başladık!

  Mevcut sunucularımız arasında farklı bir cap olması adına 80 Cap seçilmiş olup, en çok beğenilen ve istek alan özelliği ile sadece Çin olarak cap düzeni sağlanmış ve tüm oyuncularımızın talepleri karşılanmaya çalışılmıştır.


  Not: Alternatif download linkleri konunun altında yer almaktadır.

  Oyunumuza başlayacak oyuncularımıza keyifli bir başlangıç yapmalarını istiyoruz, bu kapsamda yukarıda görselde bulunan başlangıç itemlerini karakterlere otomatik olarak yüklüyoruz.  • 20 Adet Return Scroll
  • 10 Adet Kervan Fili
  • 5 Adet Reverse Scroll
  • 1 Adet 3 Günlük %100 Speed
  • 1000 HP Pot
  • 1000 MP Pot
  • 1 Adet Exp Helper
  • 1000 Arrow
  • 200.000 Gold


  Daha fazla item konmamasının nedeni server içi dengeleri korumak ve ticareti stabil hale getirmektir. Başlangıçta verilen itemler satılamaz ve aktarılamaz.
  Oyunda rekabeti arttıracak ve oyunculara bazı artılar kazandıracak bir çok itemi Hotan teleport noktasında bulunan JoySro Special Shop isimli NPC'ye yerleştirdik. Buradan Silk ve Gold ile temin edebileceğiniz itemleri kullanabilir, karakterinize farklı avantajlar kazandırabilirsiniz. Bu NPC 'ye eklenecek itemler rutin updatelerde güncellenecek olup, farklı taktiksel itemler oyun boyunca siz değerli oyuncularımıza satışa sunulacaktır.


  Petra serverında oyunun her aşamasında kervana büyük önem vermeyi planlıyoruz, bu kapsamda oyunun ilerleyen aşamasında birbirinden güzel ödüllü etkinlikler başta olmak üzere bir çok kervan etkinliği planlanmaktadır. Oyuncularımızın özellikle oyunun ilk başlarında ihtiyaç duydukları goldları daha keyifli kazanabilmeleri adına kervan kâr oranlarını arttırdık. Yukarıdaki listeden hangi şehirlerden 5* yıldız kervan ile ne kadar kâr elde edebileceğinizi görebilirsiniz.


  80 Cap heyecanını doyasıya yaşayacağımız Petra'da, özlenen ve en çok beğenilen item sistemlerinden biri olan Drop sistemi, Petra'da sunuyoruz. Coin sistemin oyuncular üzerindeki dez avantajlarının farkındayız ve bu nedenle Petra'da drop sistemi yani kestiğiniz moblardan SOX itemlerinin düşme sistemini uyguluyoruz, oyuncularımızı gereksiz vakit kaybına neden olan ve belirli bir süre sonra oyuncu eşitsizliğine neden olan Coin sistemiyle meşgul etmek istemiyoruz. Sos, Som ve Sun'lar zorluk derecesine göre drop olacak olup, Sun'ların drobunun biraz daha zor olduğunu hatırlatmak isteriz.

  Oyunda bazı ufak görsel değişiklikler yaparak görsel açıdan oyun zevkinizi arttırmak amacıyla oyunda oldukça sıradan görünümde olan Elixirlerin görünümünü değiştirerek, ilginizi çekebilecek bir şekilde renklendirdik.

  Oyuncularımızı gereksiz meşguliyetten uzak tutarak, keyifli bir oyun deneyimini daimi kılmak istiyoruz. Bu kapsamda bir çok itemin stackleri arttırıldı ve oyunculara kolaylık sağlandı.


  Oyun içi ticarete önem veriyoruz, bu kapsamda oyuncuların birbiri ile ticaretlerinde daha güvenli olması ve farklı bir ticaret birimi olması adına Silk scrolları F10 Item Mall'a ekledik. Alınan Scrollar ticaret edilebilir, bir başka oyuncuya aktarılabilir. Scrollar bozdurulup, belirtilen miktar kadar Silk karaktere yüklenebilir.


  Oyun içi ticaretleri daha pratik hale getirmek ve güvenli alışverişlere olanak sağlamak adına Gold Barlar Donwhang'ta bulunan Grocery Trader Yeosun'a eklendi. Goldbarları stackleyebilir, ancak satarken mutlaka parçalara bölüp, teker teker satmanız gerekmektedir.
  Silkroad Private Serverlarda genelde problemli olan Premium Gold Time Petra'da sorunsuz şekilde çalışmakta, kullanıldığında başta +STR 10, +INT 10 gibi temel katkılarının yanı sıra, serverın dolu olması durumunda oyuna girişte kolaylık sağlamaktadır.  Özlenen iSro tadını oyuncularımıza yaşatmak istiyoruz, çoğu oyuncunun gönlünde geniş yer tutan eski görünümlü simya ekranı oyunumuza tekrar entegre edildi.


  Old School bir oyun deneyimi için simya ekranının yanı sıra iSro'nun unutulmaz Exp/SP barını oyunumuza entegre ettik, eski sistemde oldukça beğenilen bu bar oyunumuza entegre edildi.


  Petra'da özlenen iSro deneyimini ve old school tadını tam anlamıyla yaşayabilmek için oyuna giriş ekranı, efsane iSro girişi ile değiştirildi ve retro tarzına geçildi.  Oyun başlangıcında Taklamakan bölgesindeki yoğunluğu azaltmak, daha rahat ve keyifli bir level atlama deneyimi için Roc dağı bölgesine Niyalar yerleştirildi, özellikle oyun başlangıcında olası KS gibi can sıkıcı durumlar ortadan kalkmış olacak.

  Oyuncularımız tarafından en çok istek alan şekilde item parlamaları iSro tipine uygun olarak tasarlandı. Old School tipi item görünümlerinde de geçerli olarak, parlamalar bu şekilde tasarlandı.


  Diğer detaylar;


  • Oyun içi ticaret serbesttir, item ve karakter satabilir, satın alabilirsiniz. Aracılık hizmetleri için discord kanalı üzerinden Support ve GM'lerimizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca talebe göre sunucu açıldıktan sonra oyuncular arasından gönüllü Aracılar görevlendirilecektir.
  • Kısa bir süre içerisinde planlı event takvimi açıklanacak olup, birbirinden güzel ve eğlenceli aynı zamanda ödüllü etkinlikler sizleri bekliyor olacak.
  • Ödüllü Paylaş kazan etkinliği için Tıklayın
  • Petra sunucumuz ile ilgili tüm soru, sorun ve önerilerinizi [email protected] mail adresine 7/24 gönderebilirsiniz.
  • Sunucumuz ve JoySro ile ilgili tüm konular hakkında GM ve Supportlarımız ile anlık olarak görüşmek için konunun üst tarafında linki bulunan JoySro Resmi Discord hesabından iletişime geçebilirsiniz.  Neden Petra? Neden JoySro?

  JoySro 2011 Senesinde çıktığı bu yola her zaman yaptığı yenilikler, getirdiği özellikler ile Türkiye ve Dünya'da örnek gösterilen ve başka bir emsali bulunmayan bir platformdur. 2011 Yılında açılan ve hala Türkiye'nin en aktif private serverlarından biri olan Hazar serverı ile en uzun süreli açık kalan private server olma özelliği ile Dünya üzerinde ilk ve tektir.

  Bugüne kadar ilk sunucumuzdan bu yana tüm projelerimizde her zaman oyuncu merkez odaklı bir yönetim algısı ile yönetilen JoySro, kurumsal yapısı ve sürdürülebilir yönetim algısı ile her zaman başarılar imza atmıştır.

  Online oyun segmentinde devlete karşı tüm sorumluluklarını yerine getiren JoySro, 2011 senesinden bu yana vergi mükellefi olarak tüm sorumluluğunu karşılamıştır.

  Kurumsal bir vizyon ve misyon ile açılan tüm sunucularda her zaman "Son oyuncu oyunu bırakana kadar" mantığını benimseyen JoySro, hiç bir zaman oyuncularını mağdur etmemiş, her zaman çözüm odaklı bir yapıya sahip olmuştur.

  Alanında uzman ve her biri kendi branşlarında Türkiye'de adını duyurmuş GM ve Yazılımcı kadrosu ile inovatif bir yönetim ile her zaman ilkleri başaran JoySro, private serverların kuşkusuz amiral gemisi konumundadır.

  Donanımsal açıdan üstün teknolojik ürünler ile sunucularımız tüm güvenlik önlemleri ve firewall'lar ile korunmakta olup, her zaman yenilikçi anlayışımız ile inovasyonel yenilikler ile uzun soluklu sunucularında alt yapı bazlı yatırımları daimi olarak yenilemektedir. Yapılan yenilikler ve yatırımlar ile her daim lag'a ve delay'a karşı çalışmalarımız sürmekte ve bu yönde oyuncuların hiç bir zaman mağduriyet yaşamaması hedeflenmektedir.

  Yukarıda bilgileri paylaşılan özellikler haricinde daha bir çok yenilik ve özellik sizleri Petra'da bekliyor. Özellikle açık ve kapalı beta aşamasında oyuncu bazlı talepler değerlendirilerek, tanıtım konusunda bazı değişiklikler yapabileceğimizi, oyunun sürekli olarak iyileştirmelere açık olarak planlandığını unutmayınız. Beta sürecinde oyuncu talepleri en ufak ayrıntısına kadar incelenecek olup, gelen tüm talepler yönetim bazında işleme alınacaktır.
  #BETA SONRASI STABİL GÜNCELLEMESİ

  Merhaba JoySro ailesi.

  Petra macerasına güzel ve keyifli bir başlangıç yapabilmek adına değerli oyuncularımız ile birlikte beta çalışmalarını tamamladık. Beta sürecinde bizlere eşlik eden ve önerileri ile Petra'ya ışık tutan kıymetli oyuncularımıza bir kez daha teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

  Beta süreci 1 ve Beta süreci 2'de tespit edilen hatalar ve oyuncularımızdan gelen öneriler kapsamında yapılan iyileştirme ve güncelleme çalışmaları neticesinde aşağıda belirtilen hususlarda bir takım değişiklikler yapılmıştır.


  • Kervan Kazancı Düşürüldü !

  Gelen talepler doğrultusunda gold değerlerini ve Petra ticaret dengesini korumak adına tanıtım konusunda ilan edilen kervan kazanç oranlarında değişiklik yapıldı. 1/3 Oranında kar oranı azaltıldı. Daha rekabetli bir oyun ortamı sizleri bekliyor !

  • PC Limit Çalışmaları Başladı !

  En çok istek alan değişiklik talepleri arasında İp limit sistemi yerine PC Limit getirilmesiydi, talepler doğrultusunda yönetim tarafından alınan karar gereği İP Limiti yerine PC Limiti uygulaması geliştirildi. Beta sürecinde özellikle öğrenci evleri başta olmak üzere, aynı evde oynayan aile fertlerini mağdur etmemek adına artık limitler PC Limit üzerinden gerçekleştirilebilecek. Ayrıca yazılımcılarımız tarafından geliştirilen uygulama ile PC Limiti ihlal etmeye çalışan oyuncular otomatik olarak sistem tarafından ip ban cezası ile cezalandırılacaktır. Ancak başlangıç haftasında olası hata ve bugların önüne geçebilmek adına pc limit başlangıç haftasında aktif edilmeyecek olup, ilerleyen günlerde stabil konuma geçirilip, pc limit uygulamasına devam edilecektir.

  • İp Limit PC Limit Getiriline Kadar Sabitlendi !

  PC Limitin aktif olma sürecine kadar ip limit şuanlık 3 olarak sabitlendi. PC Limitin getirilmesinden sonra özellikle öğrenci evleri ve internet cafeler düşünülerek ip limiti arttırılacaktır.

  • Snow Shield'e INT Sınırı Getirildi !

  Snow Shield'e daha adaletli ve rekabet dolu bir oyun ortamı olması adına INT Sınırı getirildi. 185 INT'i olmayan karakterler Snow Shield açamayacaktır.

  • Yeni Tip Toplama Petleri Kaldırıldı !

  Item Mall'da yer alan toplama petlerinden Pikachu, Charmander ve Ghost İtem Mall'dan kaldırıldı. Old System'e liyakat etmek adına alınan karar ile yeni petler item malldan kaldırılmış oldu.

  • Yeni Tip Efektler Kaldırıldı

  Beta aşamasında oyuncularımızdan gelen feedbackler ile yeni tip skill efektleri yerine eski tip efektlerin kullanılmasına karar verildi. Yönetim tarafından alınan karar ile bundan böyle başta Pacheon ve Bicheon olmak üzere bir çok skilldeki efektler aslına uygun hale döndürüldü.

  • Skillerin Max Görünmemesine Neden Olan Problem Giderildi !

  Özellikle 80 Level oyuncuların kendi skillerini Max görememesi ve üst level skillerin görünür halde olmasına neden olan bug giderildi. Skill sayfası 80 Cap düzenine uygun olarak değiştirilip, stabil hale getirildi. Artık 80 Üstü skiller görünmüyor ve skiller max olarak görünüyor.

  • Vigor Grainlerin Teleport Olunca Trigger Scrolla Dönüşmesine Neden Olan Bug Giderildi !

  Inventory'de bulunan vigor grainlerin teleport olduktan sonra trigger scroll'a dönüşmesine neden olan bug giderildi ve stabil hale getirildi.

  • NPC'lerde Satılan EU İtemler Kaldırıldı

  Bazı NPC'lerde yer alan ve karışıklığa neden olan EU İtemler kaldırıldı. Bundan böyle NPC'lerde aslına uygun olarak sadece CH İtemler satılıyor.

  • Damage Scrollar Değiştirildi

  Oyuncularımız tarafından gelen yoğun talepler arasında büyük bir yer kaplayan Damage Scrolların oranı düşürüldü. Damage Inc. ve Damage Abs. Scrolları %20 'den %10'a düşürüldü.

  • Magic POP'a Yeni Ürünler Eklendi

  Magic POP'a başta ender dress olmak üzere, astral ve immortal dahil bir çok ürün eklendi. Ayrıca Beta sürecinde deneme amaçlı olarak yüksek rate de olan şans oranları düşürüldü.

  • Akademi Sistemi Kapatıldı

  Petra'da Old System'e önem verdiğimiz ve emek serverı olmasını benimsediğimiz için 80 Cap aslına uygun olarak Akademi sistemi kaldırıldı. Akademi ile alınabilecek buff'lar oyun içerisinde büyük dengesizliğe neden olacağı ve oyuncu talepleri de baz alınarak akademi sistemi kapatıldı.

  • Item Mall'da Fiyat Değişiklikleri Yapıldı

  Oyuncu bazlı talepler neticesinde Item Mall'da yer alan Global ve Premium'un silk oranları değiştirildi. Bundan böyle Premium 400 Silk yerine 300 Silk, Global ise 50 Silk yerine 80 Silk olarak değiştirildi.

  • Job Exp Rate Düşürüldü

  Kervan sisteminde Thief/Hunter/Trader'ların kendi içerisinde level yükselmelerinde Exp rate düşürüldü. Emek server kapsamında artık meslekler daha zor level alacaklar.

  • Diğer BUG Çözümleri

  - CTF Ödülleri içerisinden 9DG Lucky Stone çıkmasına neden olan bug giderildi.
  - Destruction Rondo Item Mall'dan kaldırıldı.
  - Bazı moblardan Tablet düşmesine neden olan bug giderildi.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  19 Mayıs 2018 tarihinde büyük bir açılışla siz oyuncularımız ile buluşan Petra serverımız anlık online kullanıcı sayısı bazında rekorlara imza atarak yoluna devam ediyor. 3500+ anlık gerçek karakter ile maceranın kıyasıya sürdüğü sunucumuzda siz oyuncularımızdan gelen geri bildirimler dikkate alınarak bazı iyileştirmelere gitmiş bulunuyoruz. İşte detaylar;


  # Öncelikle en büyük taleplerden biri olan server kapasitesi, sunucu bakım ve onarım çalışmalarıda yapılarak "4.000" olarak güncellendi!

  # Premium ve SP Ticketların yeterli olmadığı, gerektiği kadar katkı sağlamadığı konusunda iyileştirmeye gidildi. Artık ticketlar daha fazla katkı sağlayacak!

  # Lucky Stone droplarının yeterli olmadığı konusundaki şikayetler değerlendirilerek düşme olasığı bir tık daha yükseltildi!

  # JoySro Special Shop NPC'sinde satılan Job Suitlere STR 3, INT 3 özelliği eklendi. Ayrıca öldüğünüzde yere düşme problemi giderildi.

  # Rank liderlerine verilen titlelar sayesinde açılabilen mavi zerk engellenerek kapatıldı.

  # Sitemiz üzerinden yapılan stat sıfırlama işlemleri sonucunda karakterde "Snow" skili açıksa kapanacak. Böylelikle stat sıfırlama yaparak STR karakterlerin bu skile sahip olmasına engel olunacak.

  # Item parlamalarında düşük degree'lerde olan bozukluk giderilerek hepsi 8 degree'deki gibi olacak şekilde ayarlandı.

  # Gelen istekler doğrultusunda Dress Listesi güncellenerek, yeni dressler satışa sunuldu!

  # Başlangıçta verilen 3 günlük %100 speed geliştirilerek Item Mall'daki yerini aldı! 7 Günlük %100 Speed 80 Silk karşılığında artık Item Mall'dan temin edebilirsiniz.

  # Ticket silme işlemlerini artık Item Mall'dan 50 Silk karşılığında alacağınız scrollar ile yapabileceksiniz.

  # Guild ve Job ceza silme scrollarını artık Item Mall'dan temin edebileceksiniz. Ancak suistimal edilmemesi adına fiyatları 200 Silk olarak belirlendi. Ayrıca 250M karşılığında JoySro Special Shop NPC'sinde de temin edebilirsiniz.  #Alternatif Download Linkleri

  Alternatif 1 : Sunucu 1 - Exe Setup Download

  Alternatif 2 : Sunucu 2 - Exe Setup Download

  Alternatif 3 : Sunucu 3 - Exe Setup Download

  Alternatif 4 : Sunucu 1 - Zip Download

  Alternatif 5 : Sunucu 2 - Zip Download

  Alternatif 6 : Sunucu 3 - Zip Download

  KONU REVİZYON BİLGİSİ
  Konu Revizyon Tarihi : 12/05/2018 - 15:20
  Revizyon Unsuru : Alternatif Linkler Eklendi.

  Konu Revizyon Tarihi : 12/05/2018 - 16:20
  Revizyon Unsuru : Resmi Site açıldı ( petra.joysro.com )

  Konu Revizyon Tarihi : 07/06/2018 - 23:30
  Revizyon Unsuru : İyileştirme Yaması Bilgileri Eklendi


  Konu [GM] Olmega tarafından (03.Ağustos.2018 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  JoyTeam Support [GA]Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ocak.2018
  Nereden
  JoySro
  Mesajlar
  1,515
  Heyecan dorukta !
  Mitra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..


 3. #3
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  11.Mayıs.2018
  Mesajlar
  3
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  TFRM_WizarD
  Ünvan
  -
  Level
  60
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  TFRM
  Merhaba işte aradığımız eski günlerin zevkini alacağımız günler geri geliyor.İp limit çok yerinde olmuş bence her şey çok güzel.Başarılar dilerim.

 4. #4
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  11.Mayıs.2018
  Mesajlar
  3
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  TFRM_WizarD
  Ünvan
  -
  Level
  60
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  TFRM
  Aklıma gelmişken thieflerin gold kasma rateleri kervana oranla eşitleinrse bence çok daha güzel zevk alınır yani en azından npcden kaç m e alınıyorsa o paraya satılsa herşey daha eşit olmaz mı?
  [GM] Olmega and [GM] Phoibos like this.

 5. #5
  JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  1,682
  Hepimize hayırlı olsun! Awakea heyecanlı hissediyor.
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

 6. #6
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  01.Şubat.2018
  Mesajlar
  65
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  II_LiaPN0_II
  Ünvan
  [Knight]
  Level
  120
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  AllStar55
  yeni server tadında olmus hayırlı uğurlu olsun
  [GM] Olmega and [GA]Netekim like this.
  Ne Mutlu Türküm Diyene
  Birşey varsa birşey vardır, birşey yoksa çokşey vardır.

 7. #7
  JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  1,682
  Petra - İstek ve Önerileriniz l Göz önünde bulundurulmasında fayda olabilir.
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

 8. #8
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  11.Mayıs.2018
  Mesajlar
  7
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  _HER0_TH0R_
  Ünvan
  [General]
  Level
  120
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  -
  Öncelikle hayırlı olsun, Yanlış anlamayın ama çok fena eleştireceğim.

  -Oyuna yapmış olduğunuz tek ekstra npc eklemek olmuş

  Sorularım şunlar;

  -PC Limit neden yok ?
  -IP Limit de proxy kullananları nasıl tespit edeceksiniz ?
  -Neden otomatik etkinlikler yok ?
  -Survival arena vs bu tarz şeyler eklememişsiniz ?


  Mantık çerçevesinde açıklama bekliyorum.

 9. #9
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  28.Nisan.2018
  Mesajlar
  8
  Bos ver kardes boylesi daha iyi olmus

 10. #10
  Tecrübeli Oyuncu
  Üyelik tarihi
  09.Nisan.2018
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  102
  Ip limit 3 yapıyosanız pc limit 2 veya 3 de eklenmeli ip limit = proxy = bot = adaletsizlik
  ve job limitte 1 job limiti es geçmemeniz dileğiyle oyunun gold değeri joba bağlı cünkü

  union limitide 2 olması iyi olur bence veya 3 ise guild limit 24 olabilir
  (pc limit olayını umarım dikkate alırsınız akademide acıkken.)
  Konu ayko67 tarafından (11.Mayıs.2018 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Hakkımızda
JoySro Online, Aralık 2011 tarihinde açılmış olup, 7 senedir kesintisiz yayındadır. Tek server ile başladığı hizmet hayatını 2 ve 3. serverlarını açarak devam ettirmiştir. Şu anda HAZAR, SALTUK ve PETRA olmak üzere 3 farklı CAPte sunucularla siz değerli oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi Takip Edin

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0