Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saltuk'un sorunları...

Junior Member

Saltuk'un sorunları...

-Sunucu kapasitesi artırılmalı ya da ip limit düşürülmeli.(Sunucunun geleceği için daha sağlıklı olacaktır.)
    -CH hasar dengesizliği.(full dizili CH charlar 8-10k gibi komik hasarlar veriyor.)
    -Warrior hasar(Bence warriorlarda gözden geçirilmeli hasarları düşük sanki az da daggerlara bakıldığında.)
    -Pill sorunu(Piller 1 tane debuff siliyor, bazen onu bile silmiyor. Warlock'lara hiçbirşey yapılamıyor.)
    -Ip limit yüksek olması.(Çok fazla bot çarı olması item kasılmasını kolay kılıyor düşürülse iyi olur oyunun başlarındaki gibi en azından.)
    -FGW kartları biraz daha zor düşebilir.

Benim aklıma gelenler bunlar arkadaşlar. Eklemek istediğiniz şeyler varsa yazın lütfen.

***Oyun yöneticileri size her yerden ulaşmaya çalışmama rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorsunuz. Umarım bu yazılanları görüp geri dönüş sağlarsınız forumda ve oyunda.***

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Saltuk
    Nick
    BaBaHeLL
    Ünvan
    [General]
    Level
    110
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    EstergoN_
    Aynen sw kapasitesi yazdim ben konuyu kapatmislar diorum 5 binden 1500 e neden dusuruyorsunuz 2 bin yapin yada ip limit dusurun guild sayisi 50 olsun dedim öyle ayarlandi dediler yapacak birsey yok dediler saltukda 5 bine ayarliydi isteyince limiti dusurebiliyorsubuz isroyu biz trafik yuzunden birakdik evet premiumla giris yapabilirsiniz cok mu zor dior parasi olmayan oynamasin dior resmen zor kardesim zor ben adamlara emek serveri dedim istersen silk alirsin para harcamak yok dierek cagirdim bu sw ye simdiden paraya donderdiler diorlar boyle birsey olabilirmi private server oynuyoruz trafikle karsilasiyoruz

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Saltuk
    Nick
    aLixx___
    Ünvan
    [Count]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GIoryOrDeath
    Aynen bu İp 6 olması çok saçma Joy Sro gibi bi Serverde. Kesinlikle 1-Veya 2 ye düşürülmeli