Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree4Likes
  • 3 Post By [GM] Readers
  • 1 Post By [GM] Awakea

Konu: İlgisiz GM'ler

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Saltuk
    Nick
    Red_DeWiLs_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GIoryOrDeath

İlgisiz GM'ler

sSözde haftada 3 defa girip bu günler etkinlik düzenlenecekti bir kaç haftadır yapmıyorsunuz bu 1 2.si server birleşcek dediniz şuan birleştimi birleşmedimi hiç bir fark yok 3.bizim SALTUK serverıyla hiç ama hiç ilgilenmiyorsunuz sözde bir GM bizim sw ile ilgilenecekti 4.bu sw boş iken neden yeni bir sw açıldı bunu merak ediyorum bunlarada bi cevap geleceiğini pek ümit etmiyorum ama yinede saygı çerçevesinde yazıyım dedim.herşey için Teşekkür etmek isterdim ama bunu hakketmiyorsunuz bence yani gerek yok.Red_King...

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Sayın Red_DeWiLs_

Öncelikle lütfen içersinde bulduğunuz ve dolayısıyla mensubu olduğunuz bir platformda eleştiri yaparken, yapıcı olmaya ve üslubunuza dikkat etmeye özen gösteriniz.

Saltukta planlı olarak etkinlikler daimi olarak devam ediyor. Belirtilen saatler içerisinde online olursanız eğer zaten siz de fark edebilirsiniz. Ancak belirttiğiniz nickte ben çok nadir eventlara katılım gösterdiğinizi gördüm.

Bana Türkiye de Saltuk serverı kadar güncelleme alan ve kullanici talepleri doğrultusunda yenilik gösteren uzun soluklu bir başka server örnek gösterebilir misiniz ?

Serverla ilgilenmek demek 7/24 oyunda global atmak yada pm lere cevap vermek değildir. Forum sitesi üzerinden açılan hangi saltuk konusu cevapsız kalmış durumda? Yada attığınız hangi mail cevapsız kalmis durumda.

Size Saltuktaki problemden bahsedeyim mi ? Saltukta bir otokontrol mekanizması oyuncular arasında yok. Guild masterları kendi oyuncularını ikaz etmiyor. Dolayisiyla isteyen her oyuncu istedigi şekilde oyunun huzurunu bozup globallerden küfürler, hakaretler yağdırabiliyor. İşin tuhafı bu oyuncular huzuru bozduktan sonra, yeni başlayan oyuncuların oyundan soğumasınada neden oldukları için, oyuncu kaybından en büyük suçlu olarak yönetimi ilan edip, suçu top yekün yönetim kadrosuna atmaktalar.. Tanıdık geldimi ? JOYSRO - Silkroad Private Server

Keşke bu forumdaki "saygı çerçevesinde" dediğiniz cümleyi oyunda da kullanıp, oyuna bilinçli bir oyuncu olarak sahip çıkabilseniz.. Globallerden ettiğiniz küfürlere ceza vermek isterdim lakin sırf elestirdiğiniz için ceza aldığınız algısı yaratmamak adına işlem yapmıyorum.

Birleşim işlemleri devam ediyor. Yeni oyuncularımız yakın zamanda oyuna adapte olmuş olur.

Sw nin boş veya dolu olması yeni server açılması ile bir ilişiği yoktur.

Bende teşekkür etmek isterdim lakin bayanların bulunduğu bir ortamda küfür eden oyuncuların teşekkürü hak ettiğini pek düşünmüyorum

Readers.

Petra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Saltuk
    Nick
    Red_DeWiLs_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GIoryOrDeath
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Red_DeWiLs_

Öncelikle lütfen içersinde bulduğunuz ve dolayısıyla mensubu olduğunuz bir platformda eleştiri yaparken, yapıcı olmaya ve üslubunuza dikkat etmeye özen gösteriniz.

Saltukta planlı olarak etkinlikler daimi olarak devam ediyor. Belirtilen saatler içerisinde online olursanız eğer zaten siz de fark edebilirsiniz. Ancak belirttiğiniz nickte ben çok nadir eventlara katılım gösterdiğinizi gördüm.

Bana Türkiye de Saltuk serverı kadar güncelleme alan ve kullanici talepleri doğrultusunda yenilik gösteren uzun soluklu bir başka server örnek gösterebilir misiniz ?

Serverla ilgilenmek demek 7/24 oyunda global atmak yada pm lere cevap vermek değildir. Forum sitesi üzerinden açılan hangi saltuk konusu cevapsız kalmış durumda? Yada attığınız hangi mail cevapsız kalmis durumda.

Size Saltuktaki problemden bahsedeyim mi ? Saltukta bir otokontrol mekanizması oyuncular arasında yok. Guild masterları kendi oyuncularını ikaz etmiyor. Dolayisiyla isteyen her oyuncu istedigi şekilde oyunun huzurunu bozup globallerden küfürler, hakaretler yağdırabiliyor. İşin tuhafı bu oyuncular huzuru bozduktan sonra, yeni başlayan oyuncuların oyundan soğumasınada neden oldukları için, oyuncu kaybından en büyük suçlu olarak yönetimi ilan edip, suçu top yekün yönetim kadrosuna atmaktalar.. Tanıdık geldimi ? JOYSRO - Silkroad Private Server

Keşke bu forumdaki "saygı çerçevesinde" dediğiniz cümleyi oyunda da kullanıp, oyuna bilinçli bir oyuncu olarak sahip çıkabilseniz.. Globallerden ettiğiniz küfürlere ceza vermek isterdim lakin sırf elestirdiğiniz için ceza aldığınız algısı yaratmamak adına işlem yapmıyorum.

Birleşim işlemleri devam ediyor. Yeni oyuncularımız yakın zamanda oyuna adapte olmuş olur.

Sw nin boş veya dolu olması yeni server açılması ile bir ilişiği yoktur.

Bende teşekkür etmek isterdim lakin bayanların bulunduğu bir ortamda küfür eden oyuncuların teşekkürü hak ettiğini pek düşünmüyorum

Readers.
    Gm bey yukarda yazdığım yazıda küfür yazdığımı göremiyorum bilmiyorum siz küfür yazdıgımı nerden çıkardınız 2. olarak yazdıgınız yazıda her suçu Player lara attıgınızı görmüş oldum yani GM'ler sütten çıkmış ak kaşıksınız onu anladık lakin bir serverın gidiş hattı kötü iken bunu düzeltmekde siizn elinizde ama siz yine topu bize attıgınızı görüyoruz biz elimizden geleni yapıyoruz Froma baksanız bizim UTD guıld olarak pt froma Free kasıyoruz arkadaşları sizde elinizi taşın altına koyun yaptıgınız güncellemeler hiç bir yerde yok diyorsunuzya 1000 tane güncelleme yapıcagınıza sağlam 1 tane yapın herkez mutlu olsun

JoyTeam Support [GA]Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySro
    Merhaba

[GM]Readers gerekli tüm açıklamaları yapmış fakat bende bir kaç birşey eklemek istiyorum,

Haftanın en azından 6 günü Saltuk'a giriyor ve sizlerle konuşuyorum, isteklerinizi dinliyor ve not alıyorum gece geç saatlerde erken giremeyenler için eventler yapıyorum ve katılımlar oldukça güzel sağlanıyor mesela;

-NaqoLioN

-PureVodka

-Demir_

-Excenlte

-Kosovali

Ve bir çok kişi daha, oyuna yeni başlayanlar ve eski oyuncular,

En çok katılım gösteren isimler her login olduğumda sizde orada oluyorsunuz, ilgilenmiyorsunuz diyorsunuz fakat daha dün bir fotoğraf yarışması yaptık bunun duyurusunu yaptığım zaman bana verdiğiniz tepki

'Server'da savaşmı oluyor ne fotosu' bu şekilde sürekli olarak olumsuz düşünceleri bir kenara bırakıp başka bir bakış açısından baksanız eminim çok daha güzel netice alırsınız, oyuna girdiğim zaman yeni başlayan oyuncuların adaptasyon süresini hızlandırmak adına Free taxi yapan server'ın ileri gelenlerini paylaşıyorum global yolu ile hatta Arkadaş Listeme eklediğim bir kaç kişi sürekli girdiğim zaman bana parti numarası ve nerede kastığını söylüyor, ardından PVP için oyuncuları davet ediyorum ve bir rekabet ortamı oluştuyorum, Yada 1 hafta önce yeni bir ekiple Job Cave'ye gittik bunlar sadece basit birer örnekler biz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve yapmaya devam edicez, yapılan eventlera bol bol katılım gösterebilirsiniz,

Ek olarak;

Oyun içinde herhangibir yetkim olmadığını belirtmek isterim, sadece size destek vermek, oyun içindeki dengeleri korumak ve sizlerin istediği gibi oyun içindeki seviyeyi maximuma getirmek adına yapıyorum.

İYİ FORUMLAR

JoySro Oyuncusu
    https://i.hizliresim.com/XPmnoj.pngoyuna girmeyi denedim bu hatayı alıyorum geçen düzeltmiştiniz gene aynı

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Alıntı cengizhantr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/XPmnoj.pngoyuna girmeyi denedim bu hatayı alıyorum geçen düzeltmiştiniz gene aynı
    Hangi server?
    Ayrica bu hata sizden kaynaklanan bir problem

Petra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı cengizhantr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu hatanın çözümü hakkında konu açmıştım. Aşağıda ki konuya göz atınız lütfen.

[ÇÖZÜM] Media.Pk2 file is Damaged Hatası !
    [GM] Olmega likes this.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.