Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tibetden Saltuğa Geçiş

JoySro Oyuncusu

Tibetden Saltuğa Geçiş

Oyuna bir türlü giremedim sürekli hata aldım tibetden saltuğa geçtim oyuna girememe yüzünden silk ve 110 lvl olma olayını kaçırdım o yüzden oyundan yada bana burdan bir gm ulaşabilirmi oyundaki nick:ExcellentJ0P tibetden saltuğa geçiş işlemleri msn üzerinden bilgileri zamanında gönderdim sizden bilgi beklemekteyim
    Konu cengizhantr tarafından (07.Mayıs.2018 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    08 Nisan 2018 tarihinde gelen cevap bunuda göstermek isterim

Re: Üyelik bilgilerini gönderme
    [email protected]
    8.4 (Paz) , 15:08
    Siz
    Merhabalar,

Saltuk sunucumuzda istediğiniz silah ve seti (örnek: ROBE,LİGHT ARMOR,HEAVY ARMOR,ARMOR,GARMENT,PROTECTOR) lütfen bize bildiriniz.

Saygılarımla.

02.04.2018, 19:12, "ismail kaya" <[email protected]>:
    Tibet Karakter id : cengizhantr54
    Tibet Karakter nick : DaRKMaGiC_Tr
    Tibet Karakter Maili : [email protected]

Saltuk Yeni Üyelik id:excellentjop54
    Saltuk Yeni Üyelik nick:ExcellentJ0P

JoySro Oyuncusu
    Cevap bekliyorum sizden

JoySro Oyuncusu
    Çok ilgilisiniz bu kadar ilgilenmeyin gidin hazara bakın burası önemli değil tabi tibetden sonra saltuğada aynısını yaptınız tebrikler burada emekten bashetmeyin 50 b gold 1 k silk 110 lvl yapcaktınız çarları ne oldu kaç gündür tek bir yorum bile yapmadınız oyuna girdim tabi kasar dediniz kasmayacağım sözünüzde durunuz emekten bahsedenler emeğimin karşılığı bumu herşeyi gösterdiğim halde

JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,

Tibet'ten Saltuk sunucumuza geçiş işlemleri sırasında size mail gönderdik. Ancak belirtilen sürede sizin tarafınızdan geri dönüş olmadı. Yukarıda size göndermiş olduğumuz maile cevap gelmediğini sizde belirtiyorsunuz. Üzülerek söylüyorum ki geçişler tamamlanıp sunucumuz kapatılmıştır.

Saygılarımla.

JoySro Oyuncusu
    Şimdi öle olduysa oyuna giremediysem hata bendemi yani adamlar bir sürü hata yapıyor küfrediyor onları bile affediyorsunuz chat banned veriyorsunuz burada benim emeğim var hebamı olsun ne küfür ettim nede bişey yaptım emeğimin karşılığını bekliyorum

JoySro Oyuncusu
    Hadi öle oldu inanmıyorsunuz @Awakea ya sorun olmuşmu olmamışmı sürekli uğraştı giremedikten sonra ne diyebilirim ki şimdi şu itemi bu silahı istiyorum bütün üzerimdeki söylebilirim zaten tıkladığım zaman olanlar görünüyor çarın adı DaRKMaGiC_Tr

Çarın üstündeki itemler

DaRKMaGiC_Tr

Karakter Üzerindeki Itemler
    Item +

9 degree Lynx Blaze Diadem 8

9 degree Lynx Blaze Robe 8

9 degree Lynx Blaze Himation 8

9 degree Lynx Blaze Mitten 9

9 degree Lynx Blaze Under Robe 7

9 degree Lynx Blaze Weave 9

9 degree Magician Glacier
    Seal of Sun 7

9 degree Lynx Sapphire Earring 8

9 degree Sapphire Necklace
    Seal of Moon 7

9 degree Lynx Sapphire Ring 9

9 degree Lynx Sapphire Ring 9

Gold Dragon Flag

Fur Hat (M)

Fur Dress (M)

Arabian Accessory (M)

Devil's Spirit A grade(M) 0

Bide 50 b gold vardı o kadar kişi affettiniz ne küfür ettim ne bişey hakkım olanı istemek suçsa istemedim sayın yorum bekliyorum
    Konu cengizhantr tarafından (11.Mayıs.2018 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Saltuk Giriş Problemi olanları okursanız bendede aynı problem oldu ve media pk dosyası yok görünüyordu sürekli @Awakea yaptı fakat bu seferde 1 süre sonra oyun hiç açılmadı arkadaş a olan bana oldu burada yalan atacak halde değilim @Awakeada fotoğraf attım onuda gösterebilirim linki bu https://i.hizliresim.com/PlL9D5.png bu hatayı aldım
    Konu cengizhantr tarafından (11.Mayıs.2018 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Saltuk
    Nick
    Red_DeWiLs_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GIoryOrDeath
    Alıntı cengizhantr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saltuk Giriş Problemi olanları okursanız bendede aynı problem oldu ve media pk dosyası yok görünüyordu sürekli @Awakea yaptı fakat bu seferde 1 süre sonra oyun hiç açılmadı arkadaş a olan bana oldu burada yalan atacak halde değilim @Awakeada fotoğraf attım onuda gösterebilirim linki bu https://i.hizliresim.com/PlL9D5.png bu hatayı aldım
    böyle ilgisizler bro yapcak bişi yok geçmiş olsun sana birde saltuk uyanıyor diyolar hee hee bak uyanıyor tibet bitti sıra saltuk bitiyor hazara yüklenmeye devam edin hiç bir şey den anlamıyorsunuz bence laf ile peynir gemisi yürümez icraat gösterin ...