Duyurular

Forum: Vesta - Guild Arıyorum

 1. JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  3,478

  JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019

  Aşağıdaki görsele tıklayarak Vesta tanıtım konusuna ulaşabilirsiniz.

  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

 2. JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  3,478

  JoySro'dan Kamuoyu Açıklaması  Değerli JoySro oyuncuları,

  Son günlerde çeşitli sosyal medya mecralarında tarafımızla en ufak bir ticari ilişkisi olmayan ve JoySro ismini küstahça kullanarak kendilerini tanıtan çeşitli private serverlar ve gruplar hakkında bilgilendirme amacıyla bir kamuoyu açıklamasına ihtiyaç duyulmuştur.

  2011 Yılından bu yana JoySro ismiyle çıktığımız bu yolda, misyon ve vizyonumuz ile her zaman daha ileriyi hedeflemiş, başarılamayanı başarmayı gaye edinmiş, ve 7'den 77'ye her kesimden, her yaştan, her milletten tüm oyuncularımıza sonuna kadar hizmet anlayışını benimseyerek yolculuğumuzu devam ettirip, sizlerin beğenisi ile sektörümüzde başta Türkiye olmak üzere Dünya üzerinde adımızı gururla duyurmuş ve JoySro ismini sektörün lokomotifi bir konuma sizlerin de desteği ile getirmiş durumdayız.

  Ne yazık ki ülkemizde kısa yoldan para kazanmak ya da oyuncuların emelleri ve emekleri ile oynamak isteyen bazı kişi ve kişiler, JoySro markasını taklit ederek, JoySro'nun tescilli ismini kullanarak, JoySro platformu oyuncularına ulaşıp kendilerinin gerçek JoySro olduğunu beyan ederek oyuncuları kendi tuzaklarına çekmeye çalışmakta ve bizim ismimizle kendilerine rant sağlamaya çalışmaktadırlar.

  Bu platformlara kesinlikle kayıt olunup şifrelerinizi vermemeniz tavsiye edilmekle beraber, tescilli markamız JoySro adını taklit ederek tamamen dolandırıcılık amacıyla kurulan bu platformlar hakkında tüm yasal girişimler yapılmış olup yayın hayatlarının kısa süre içerisinde sonlandırılacağı hususunu bilgilerinize sunarız.


  JoySro.com ve JoyGaming.com haricinde hiç bir sitemizin olmadığını, .com haricindeki diğer uzantıların başkaları tarafından yukarıda belirtilen amaçlar için kullanıldığını da bildirmek isteriz.

  Çalışıp bir şeyler üretmek, insanlara hizmet etmek, daha iyisini yapmaya çalışmak yerine bu tarz isim hırsızlıkları ile bir şeyler yapmaya çalışan kişi ve kişiler şu klasik cümleyi zamanla öğreneceklerdir; Taklitler asıllarını yüceltir!

  Bu tarz dolandırıcılara karşı oyuncularımızın daha temkinli olmalarını ve sizlere özel mesajlar yolu ile ulaşıp kendi platformlarına davet eden kişilere dolandırılmamak adına güvenmemeniz gerektiğini ilanen bildiririz.

  Saygılarımızla.
  JoySro Yönetimi
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Hakkımızda
JoySro Online, Aralık 2011 tarihinde açılmış olup, 7 senedir kesintisiz yayındadır. Tek server ile başladığı hizmet hayatını 2 ve 3. serverlarını açarak devam ettirmiştir. Şu anda HAZAR, MİTRA ve PETRA olmak üzere 3 farklı CAPte sunucularla siz değerli oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi Takip Edin

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0