Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: #99 Slot & mobları Hk.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    RMY
    Ünvan
    [Captain]
    Level
    100
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

#99 Slot & mobları Hk.

Merhaba,

Selamlar kolay gelsin öncelikle...Biliyosunuz son yapılan güncelleme ek klon haritalardan sonra yüksek lvllere çıkmak biraz daha kolaylaştı.Maleseef ki bundan dolayıda 99 slotlarında yığılmalar mevcut.En azından 2-3 klon haritası daha getirilebilir diye düşünyorum LTP olarak çarını kasan arkadaşlarımızında yolları açılır bir nebzede olsa slot kavgaları biter.Benimle aynı konu hakkında düşünen arkadaşlar konu yorumuna +1'lerse daha etkili olur daha çok dikkat çeker konumuz.Kolay gelsin tekrardan ilgilenirseniz bu konu hakkında çok daha güzel olur

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Malesef joysro oyuncu kitlesinde forum kullanma alışkanlığı olmadığı için bu tarz konulara pek destek çıkan insan bulamıyoruz, Aynı problemi bir çok kere bende yaşadım.
    Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum ve oyunun 2. haftasından beri söylediğim solo oyuncular için party mob çıkmıyan bir clon map oluşturun sözümü revize ederek, artık zaten party kasan çok az insan olduğu için extra bi solo mapıne gerek yok fakat 1 clon a daha ihtiyaç var en iyi ben kasıyorum diyen kişiler bile 3 kişi üst üste kasıyor şu anda.
    92-96 olarak açmış olduğunuz clon map'i sadece 99 olarak değiştirerek bile buna bir çözüm olabilirsiniz.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Önerileriniz için teşekkürler, güncelleme düşüncemiz var. (spoiler)
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.