Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkes için hayırlısı olsun..Bir dakikanızı alayım.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Cyanar
    Ünvan
    -
    Level
    32
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

Herkes için hayırlısı olsun..Bir dakikanızı alayım.

ilk olarak butun oyunu birakan ve ban yiyenlerin kotulemesine ya da diger saldiralara ragmen sabirli olmanizi tebrik ediyorum.

Benim sikayetim oyun icindeki gold satisi ve item satisi artik tl bazinda olmaktan ciksin buna bi dur densin her dakika car satilirken simdi oyunda cok garip bi sekilde moon piyasasi olustu. Kotu niyetli oldugunuzu dusunmuyorum ama en azindan su tl ile satis işleri kaldirmnizi rica ediyorum.. Emek serveri oynuyoruz bu yuzden daha hassas olunmali.
    Ticaret piyasasinda ornegin bir spear 2 hafta icinde 10m de kalicaksa bu yuzden 1 hafta bile duramiyor oyunda disardan gold ile alinan paranin girmesine izin verilmesin silk satisi yasaksa bu da yasaklansin lutfen
    paranormal gibi hem araci olup hemde oyunu olan kisilerinde sahibsesi kalkmis olucaktir

sizin gibi buyuk ve guclu bir silkroad private serveri ailesi olarak biraz olsun dikkate almanizi ve joysrodan buyuk keyif aldigimzi bildirmek isterim

---sabirli anlayis---

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Merhabalar, önerileriniz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. TL ile item/char satışına yasak getirmemiz faydadan çok zarar sağlar.