Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree6Likes

Konu: Vesta - İstek ve Önerileriniz

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO

Vesta - İstek ve Önerileriniz

Vesta'nın olağanüstü dünyasına hoşgeldiniz!

Bildiğiniz üzere oyuncularımızdan gelen istek ve öneriler bizim için çok değerlidir. Vesta sunucumuzda görmek istediğiniz yenilikleri bu konu altından bizlere iletebilirsiniz.

Bütün istek ve önerileriniz tek tek incelenip, dikkate alınacak ve beğenilenler sunucumuza entegre edilecektir.

Saygılarımızla
    JoySRO!

Yeni Oyuncu
    Bir kaç serverinizda güzel vakit geçirmişliğim var genel kanı joysro editsiz dümdüz server açıyor genellikle en büyük etkinlik fgw falan oluyor yani bu tarz dümdüz bir server mi olacak yoksa bir kaç editle yenilik ekleyecek misiniz? Tavsiyem electustaki battle royale modunu almanız. Emin olun sırf onun için electus oynuyorum ben dahil bir çok player de böyledir. Onun dışında survival, last man standing gibi gün içi etkinlikleri açmanız dahilinde server daha canlı olur.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Çok sık ve bazıları gereksiz olan(www .joysro .com) noticelarını kapatabilme seçeneği olmalı.

Forumda açılan konuların çoğu küfür bildirileri. Cezalar bir nebze bile olsa ağırlaştırılmalı. Mesela X süresi kadar chat banı yerine hesap login banı. Çok daha caydırıcı olabilir.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Awesomeness
    Ünvan
    [General]
    Level
    107
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BestBrotherS
    Alıntı Rogue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sık ve bazıları gereksiz olan(www .joysro .com) noticelarını kapatabilme seçeneği olmalı.

Forumda açılan konuların çoğu küfür bildirileri. Cezalar bir nebze bile olsa ağırlaştırılmalı. Mesela X süresi kadar chat banı yerine hesap login banı. Çok daha caydırıcı olabilir.
    +1
    Cezalar caydırıcı olmadığı için sürekli tekrarlanıyor.
    -------------------------------------------------------------------------------------

Şu anda bir Silkroad delisinin imzasına bakıyorsun farkında mısın?

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Awesomeness
    Ünvan
    [General]
    Level
    107
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BestBrotherS
    Exp rate milleti boğacak şekilde olmazsa iyidir.
    Mitrada eu charlar ilk 110 olanlarken 110 chin charı ilk 110 olan eu chardan 1 ay sonra gibi bi zamanda geldi.
    Yani anlatmak istediğim şu, exp rate olacaksa chin charlarıda düşünülmeli.
    -------------------------------------------------------------------------------------

Şu anda bir Silkroad delisinin imzasına bakıyorsun farkında mısın?

Yeni Oyuncu
    Bence insanların önerilerini düşündüğünüz kadar joysrodaki eski serverlerde rekabeti güzelleştiren şeyleride örnek alıp benzerlerini tekrar ekleyebilirsiniz örneğin Tibet’i hatırlarsınız o serverdeki 7 dg ye kadar çıkan sox drop hem silk piyasasını canlı tutmuş hemde oyuncuların exp rate zor olmasına rağmen daha rahat kasmasına neden olmuştu kısacası biz oyuncular olarak zevk almak istiyoruz siz yöneticiler olarak kazanmak istiyorsunuz eğer kazanacaksanız oyunculara bu tür kolaylıklarla yardımcı olun bizde sizde mutlu oluruz ve bunun gibi tabiki bir çok örnek var fakat bu önerilerde exp ratenin düşmesi talep edilmiş ben full chn sw de solo kasmaya dayalı klasik exp rate taraftarıyım eğer exp rateyle oynanırsa oyunu zevk alarak oynayan player değilde kısa sürede oyunu çözüp oyundan soğutan playerlara sahip olursunuz kısacası Tibet düzeyinde biraz daha yenilikçi solo kasmaya dayalı bir sistem 100 çap chn server gayet iyi olacaktır.

Yeni Oyuncu
    Merhabalar asagidaki onerileri dikkate alirsaniz veya yardimci olabilirsem mesaj da atabilirsiniz
    Onerilerim su sekilde:

1- Exp Rate max. levele 1 hafta icinde ulasilabilecek seviyede olmasi uygun olabilir
    2- Gorevler eklenebilir, sistemde kayitli butun gorevleri silip kendinize ozgun gorevler eklerseniz oyuna ayri bi heyecan katilmis olur ayrica oyuncular beraber gorev yapar. SP Point, EXP Point , Item, Gold vb. Bu gorevler yapilmadan max levele ulasmak cok zor hale gelmeli, bu ayrica milletin bot chari yapma istegini devre disi birakir
    Mesela exp rate dusuk tutulsun ama gorevler saglam exp versin vb. mob kesme gorevi olsun , veya npcden npcye tasima vb.
    3- bot chari olan insanlarin avantaj saglamamasi icin bot charlari bence yasaklanmali, veya buna yonelik bir calisma olmali.
    4- Bazi serverde gorulen pvp elo ranking sistemi hos olabilir.

Simdilik bukadar aklima geldikce yazarim.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Painless
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Titanium_
    -Dress ler pvp modunda gözüksün. Aksi takdirde 200 silklik dress piyasası 50 silke kadar düşüyor. Değeri kalsın..
    -Eğer drop sistem ile baslayacaksanız, drop sistem ile bitirin. FGW entegre etmeyin. Misal Petrada da oynadım, FGW geldigi ilk gün SUN GLAIVE için kartları topladı birisi. Bilen bilir.
    -Zor rate ile başlaması mantıklı fakat exp scroll destegi fazladan olabilir. Malum Mitrada da oynadım, insanlar 110 olmaya calısırken yarısı oyunu bıraktı.
    -Mümkünse JOYSRO Questleri toplama şeklinde olmasın tabi eger entegre edecekseniz. Cünkü buglu oldugunu cümle alem biliyor. 2000 kesme görevi yerine 10.000 yapın insanlar bu sekilde elde etmek istedigini elde etsin.
    -Drop sistem bence akıllıca, insanlar B.A ya da JobCave tarzı seylerle ugrasınca gördük, önemli itemlerin değeri 5 para etmez oldu. Drop sistem iyidir, bot charları sox item kasmakla ugrasır kalanlar pvp ile zaman geçirir böylelikle sürekli canlı kalır.
    -Unique ise sadece Medusa dan ibaret olmasın. Unique cok önemli, içinden premium ne biliyim daha farklı seylerde olabilir bunlar için Khulood ve Karkadann room aktif edebilirsiniz.
    -Oyun içi silah parlamaları değişebilir sürekli, insanlar sürekli aynı şeyi görmekten sıkılıyorlar. Her güncellemede değişebilir sonucta oyun gidisatını bozan bir şey degil.
    -Eğer 100 cap yapacaksak ve B.A ve FGW olmayacaksa ( bence harika ), sadece GOLD sadece GOLD amaçlı kervan ratesi yükseltilebilir. İnsanlar kervan + pvp için sürekli mücadele içinde olacaklar.
    -Kale savaşlarına gelince, bence kesinlikle union limiti 2 guild olmalı ve player sayısı arttırılmalı. Bu inanın rekabeti cok ama cok güclendirir.
    -Title a gelebilir, 100 capta en yüksek title General CHN charlar için. Ama pvp king ve ya unique king dedigimiz playerlar için bu title lar cok önemli. Bu da cooook ama cook fazla rekabet demek. Sırf o title için insanlar deliler gibi uğrasacak ve unique silk ödülü 500 silk olsun haftalık. 300 silk reverseye yetmez
    -Dress ler konusuna yine değinmek istiyorum, sürekli F10 da 10 tane dress ile olacak iş degil. Koyun DRESS NPC 100 tane dress olsun, insanlar istedigini alsın oradan. Mis gibi iş

-JoySRO gerçekten cok ilgili bir platform her ne kadar su an Mitra ile ilginizi saymasamda. Diger serverlarda cok oynadım fakat gerçekten GM sinden GA sına aracısına derken herkese her an ulasmak neredeyse mümkün bundan dolayı cok teşekkür ediyorum fakaaaat ( bu övgüydü ) -- Vesta açılacak diye, Mitra yı salmanız gerçekten ama gerçekten fazla üzücü. Server ın durumunu playerlardan cok daha iyi bildiginizi biliyorum, fakat bunun için bir çaba sarfetmediniz uzun zamandır. O kadar konu açmama ragmen ve yorum yapmama ragmen. Her yeni server geldiginde kendi serverınızı kendi ellerinizle öldürecekseniz bu iş olmaz. Biraz ağır bir eleştiri olabilir fakat ben sizin eleştiriye acık bir platform oldugunuzu bildigimden dolayı bunu yapmak zorundaydım. TL ile silk satışı olayı oyunu bitirici bir durum, fakat önüne geçmeniz gereken bir durum. Aksi takdirde piyasacılar ortaya cıkıp, en sonda 200 TL lik malını 50 TL ye satınca otomatik olarak oyun piyasası yerle bir oluyor. Bunun önüne geçilmesi gerek.

Tek istedigim server da Battle Arenanın ve FGW nin olmaması. Yoksa 1 yıllık ömrü olan serverın ömrünü 5 aylık yapıyorsunuz. Hiç gerek yok. Drop sistem, herkesin bot charları botta, as charlar pvp de En en en eğlenceli olan şey bu bence.
    Uzun uzun yazmayı severim ve son OLARAK ANA ŞEHİR LÜTFEN DW olsun.......... @@

TEŞEKKÜRLER JOYSRO @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    Konu Painless tarafından (08.Haziran.2019 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.
    MuRaT_BeY likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Önerileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, hepsini okuyor ve değerlendiriyoruz.

Yeni Oyuncu
    Alıntı Ultras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç serverinizda güzel vakit geçirmişliğim var genel kanı joysro editsiz dümdüz server açıyor genellikle en büyük etkinlik fgw falan oluyor yani bu tarz dümdüz bir server mi olacak yoksa bir kaç editle yenilik ekleyecek misiniz? Tavsiyem electustaki battle royale modunu almanız. Emin olun sırf onun için electus oynuyorum ben dahil bir çok player de böyledir. Onun dışında survival, last man standing gibi gün içi etkinlikleri açmanız dahilinde server daha canlı olur.
    Kesinlikle katılıyorum. Yalnizca item dusurmek ve level kasmaktan başka şeyler olmalı. Bu gibi etkinliklerle sıkılmadan online kalinabilir.