Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree4Likes
  • 4 Post By Painless

Konu: Detayli istek listesi

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Painless
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Titanium_

Detayli istek listesi

1 - Öncelikle IP limit dengesi. Ben IP limitin 2 olması gerektiğini düşünüyorum. Sebebi ise piyasanın erken bozulmasını engellemek. Her türlü bir yerde açık verecektir ama IP yi ne kadar az yaparsak o kadar zor bozulacaktır piyasa dengesi. Bir as char ve bir bot charı ile gayet güzel şekilde bir ilerleyiş kaydedilebilir.

2 - Tanıtım videonuzda yanlış görmediysem drop sistemi olacağı yazıyordu. Eğer öyle ise FGW nin hiç bir şekilde gelmemesini umuyorum. Sözüm ona, istediğiniz şekilde rate için test yapsanız dahil, serverın kapasitesi ile uyuşmayıp bir dengesizlik yaratacağı kanaatindeyim. Drop sistem olacak ise, FGW nin gelmemesi çok iyi olur ki bunu siz Petra dan yaşanan olaylardan dolayı iyi bilirsiniz.

3 - Server ın sıkıcı bir hal almaması için, silah görünümünü değiştiren switcher ' lar eklenebilir. Böylelikle silah alım satım durumunda, daha çok detaylı bir satış olacak ve piyasa daha canlı kalacak her zaman için.

4 - Title konusuna gelince, silkroad çoğu player için üstünlük üzerine kurulmuş bir oyundur. O yüzden yapılan PvP turnuvaları sonrasında , ''PVP KING '' ( tamamen sallama ) vb. gibi title lar ile ödüllendirilebilir. Bu sadece PvP modu için değil unique kovalayan arkadaşlar içinde geçerli. Haftalık olarak unique title ı değişir. Ve böylelikle unique kovalamak son derece zevkli hal alır.

5 - Oyunda motive edici bazı ödüller entegre edilebilir. Ki bu konuda gerçekten iyisiniz. DM Arena ve ya Roc Arena etkinlikleri gibi. Ama asıl gelmek istediğim konu unique haftalık ödülünün gerçekten bir tık arttırılması. Sonuç olarak bayağı emek ve reverse gerektiren bir etkinlik olduğu için en azından unique kovalayan arkadaşlar için 300 silkten fazlası verilebilir.

6 - Fazladan unique eklemek ve bu uniquelerin içinde silk itemleri entegre edilebilir ama tabi ki dengeyi koruyacak şekilde. Rate sinin düşük olması koşuluyla tabi. Bu silk itemleri çok güçlü olan unique lere (Medusa-Karkadann-Khulood) gibi uniquelere entegre edilebilir ve Karkadann ve Khulood un bir odası olursa '' Karkadann Room '' direk oraya ışınlanma durumu ile tabi, çok güzel olur. Bunlar her oyuncunun günlük aktiviteleri olur ve içinden kaide değer itemler düşeceğini varsayarak bunları yazıyorum.

7 - PvP modunda dresslerin gözükmesi.. Böylelikle her dress değerini iyice korur ve eğlence katar.

8 - Eğer exp rate 2x gibi bir şey olacak ise en azından belirli levellere kadar NPC lerden SOX itemler alınabilsin. Mitra da gördügümüz gibi insanlar 110 olana kadar bıraktı oyunu. Böyle bir sorun olmamalı bence. Ve aman aman etkileyecegini düsünmüyorum bu eklenirse. En azından 64 levele kadar falan NPC de sox itemler olabilir. Ve tabi exp scroll desteğini unutmayalım.

9 - Battle arena ve ya JobCave tarzı şeyler olmayacak sanırım. Ama bence kervanlar için gold rate arttırılabilir. Petra da kervan ın pek bir değeri yoktu ve insanlar orayı çok boşlamıştı. Ve kesinlikle ama kesinlikle job a IP limit getirilmeli yine piyasa dengesinden dolayı. Tek pc icinden 2 tane thief ya da 2 tane trader olmamalı. Bu bile piyasayı dolaylı yoldan cok rahat etkiler.

10 - Elixir drop oranı : Elixir bence oyunun en önemli itemlerinden birisi. Denge için. Her zaman değerli olmalı, insanlar kolay yol ile set yapmamalı. Oyun için zorluk sadece levelden ibaret değil. Bunun yanısıra düşen tabletler içinde geçerli bu yazdığım. Bunların hepsi piyasanın canı ciğeri.

11 - Akademi kasma sorunu ; Akademiye L -> Matching -> üzerinden hiç bir şekilde işlem yapılamıyor Mitra da. Umarım Vesta da bu sorun olmaz. Ve tabi noticede sürekli geçen proxy vs vs olayınıza hiç inanmıyorum. Mitra da insanlar harıl harıl kasıyordu akademi için charları, millet şikayet etmese gayet güzel şekilde kasıyorlardı. Proxy kullananlar için çok daha detaylı çalışmanız lazım.

12 - Kale savaşı.. Union limit iki hatta bana kalırsa bir Ne kadar fazla guild kendi için uğraşırsa o kadar çook rekabet olur. Tabi bir olması pek mümkün değil o yüzden iki olması üçten iyidir. Rekabet hep tavan olur.

14 - Oyun içi rahatsızlık veren JoySRO platformunu kötüleyen herkese bence direkt olarak IP ban verilmeli. Bu tipler yüzünden çoğu kişi etkilenip, oyuna önyargı ile bakıyorlar.

15 - Notice ye discord kanallarınız ya da ne biliyim diğer değişik noticeler yerine ; '' Aracısız işlem yapmayınız , yaptığınız takdirde hiç bir işlem dolandırıcılık ile vs vs işte '' İnsanın gözü yoruluyor sizin noticeleri görmekten en azından biraz daha azaltabilirsiniz. Yerine bahsettiğim şey gibi daha anlamlı şeyler eklenebilir.

16 - Diğer serverlarda gördüğüm bir özellik, unique e en çok damage atan top 5 oyuncu listesi gözüküyordu. Güzel ve eğlenceli olabilir. Ve ya insanlar +10 +11 gibi bir şey bastıklarında notice kısmında gözükebilir. Ne biliyim bunlar eğlenceli şeyler bence, entegre edilebilir.

17 - Anaşehir Donwhang olmalı -- Ki 100 capta öyle olur sanırım. Pvp alanı orası olsun, daha iyisi mi var ....... Oylamaya sunulabilir

18 - Ve sürekli reklam çalışmalarınız devam edebilir, sadece kendi platformunuz üzerinden değil private server reklamı yapan sitelere bunu sunabilirsiniz. Sürekli bir aktiflik söz konusu olur.

Kısaca ve ya uzunca söylemek istediklerim bu kadar ama kesinlikle yine konu altına ben yorum yapmaya devam ederim.. Teşekkürler
    Konu Painless tarafından (10.Haziran.2019 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    FenomenGoriL
    Ünvan
    -
    Level
    83
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Harika bir açıklama yapmışsın Ali kardeşim Eline Sağlık...Sana kesinlikle katılıyorum, özellikle Sox Drop olmalı ve coin sistemi olmamalı çünkü drop sistemi hep aktif tutuyor ve insan bilgisayarına baktıgında bişi cıktım acaba diyerek hevesle tavşanına bakıyor bu en güzel anlardan biri bence.Bakalım nasıl yapacaklar ya devam ya tamam gibi birşey olacak.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Detaylı listeniz için teşekkür ederiz, hepsini tek tek inceleyeceğiz.