Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 100 Cap Vesta Sunucusu !!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    OwenShaw
    Ünvan
    -
    Level
    71
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    IndependenT

100 Cap Vesta Sunucusu !!

Öncelikle selamlar, yeni sunucunuz hepimize hayırlı olsun

Özellikleri inceledim ve gayet açıklayıcı ve başarılı buldum. Orjinal iSro sistemini korumak istemişsiniz, ancak benim tek bir önerim olacak.
    iSro sistem bir oyun olmasına karşın +17 gibi max rate oyun için çok komik oluyor, orjinalliği ciddi anlamda bozuyor. Bu sistemi tamamen PvP server'lar uyguluyor. Bu nedenle oyunda Adv olacaksa max rate +10, eğer Adv olmayacaksa max rate +12 olursa tadından yenmez.

İlginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Merhabalar, öncelikle iyi dilekleriniz ve önerileriniz için teşekkürler. JoySro olarak "+" sınırlaması koyma taraftarı değiliz. Belli bir seviyeden sonra tutma oranı zaten çok düşük.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    OwenShaw
    Ünvan
    -
    Level
    71
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    IndependenT
    Merhaba, geri dönüş için teşekkürler. Aynı konuyu 2 kere açma nedenim tamamen yanlışlıkla oldu. İlk kez konu açtıgım için başaramadım sanıp tekrar denemiştim.
    +17 durumu ise açıkcası isro sistem ve emek sw lerde biraz saçma oluyor. Oyunun doğasına aykırı bir kere isro da bile +17 yoktu. +9 +10 basmanın zerre bir anlamı kalmıyor, en azından bir oylama yapılsa ya da bir şekilde oyuncuların fikri sorulsa daha iyi olacaktır.
    Tekrar iyi çalışmalar dilerim.