Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By cklarda

Konu: + Rate Hakkında

Yeni Oyuncu

+ Rate Hakkında

isro sistem bir sw de +17 neden var ? En azından bunu +12 yapabilirmiyiz ? Oyunun diğer özelliklerini beğendim teşekkürler.
    muserrrr likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Sayın cklarda,

JoySro sunucusunda hiç bir zaman plus(+) sınırı olmamıştır. Sunucu sisteminin daha uzun soluklu olması ve en sağlıklısı budur.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    anladım ama mitra sunucusunda +12 sınırı vardı. Mitranın ne kadar kalabalık olduğunu biliyoruz. Bu sw de neden +17 var?

JoyTeam Aracı PARANORMAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cklarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım ama mitra sunucusunda +12 sınırı vardı. Mitranın ne kadar kalabalık olduğunu biliyoruz. Bu sw de neden +17 var?
    Sn Awakea'nın da belirttiği gibi JoySro sunucularında + limiti bulunmamaktadır, yanlızca tanıtımda +17 ye kadar olan efektler gösterilmiştir.

Mitra sunucusunda +12 sınırı bulunmuyor, araştırmadan yorum yapmayalım lütfen

Yeni Oyuncu
    O degilde + rate bu kadar zorkn millet 8 i basmakta zorlanırken elin oglu 12-13 leri basıyor bası sw lerde ne hikmetse ins burasıda öyle olmaz ben bazı playerlere ayrıcalk yapldını düsnyrm cünkü isroda 9 basan kral olyrdu 5 yıl odin servernde oynadm o yüzden bana pekminandrıcı gelmyr +10 üzeri

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı Gokturk46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O degilde + rate bu kadar zorkn millet 8 i basmakta zorlanırken elin oglu 12-13 leri basıyor bası sw lerde ne hikmetse ins burasıda öyle olmaz ben bazı playerlere ayrıcalk yapldını düsnyrm cünkü isroda 9 basan kral olyrdu 5 yıl odin servernde oynadm o yüzden bana pekminandrıcı gelmyr +10 üzeri

Alchemy şans işi arka arkaya defalarca başarılı bir şekilde de geçebilir. Arka arkaya defalarca başarısız da olabilir. Kişiye özel şans tanımlanmıyor, ayrıcalık yapılması imkansız ve JoySro gibi bir platform da bunu aklınıza bile getirmeniz doğru olmaz.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.