Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree6Likes

Konu: Vesta - Karşılaşılan Sorunlar

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    item malldaki dc problemi için çalışmalarımız sürüyor.

Hiç bir oyun yöneticisi sizden ID, Şifre ya da özlük bilgilerinizi istemez.

Yeni Oyuncu
    Kendi adıma konuşarak : XP oranı eğer beta'da ki gibi ise, bir buçuk veya iki ay boyunca o kadar emek veremem. Bir ay bile uzun, ama emek verilecekse normal olabilir. Çünkü max lvl'e ulaşmak için 2 ay sürekli açık kalacak bilgisayarları düşünürsek, (XP için sıkılan, strese giren veya yarıda oyunu bırakan olacaktır. ) bir oyun için değeceğini düşünmüyorum. Tabi ki bu süre bazıları için bir önem sarf etmeyebilir. Para kazanmak ayrı bir konu, yıllarınızı bu işe verenler yani sizler, oyunculara sıkılmadan bir oyun yaratmanız. Sadece fikrimi söyledim ve eleştiriye açık olduğunuzu varsayıyorum.

Yeni Oyuncu
    İsro nedir bilirmisniz hic oynadınız mı 10 günde 100 olsan ne olck biraz emek olsn isteyenler burda toplanıyor zaten fakat hersey emek olsun + ratesinden sun moon ratesine kadar 2 yıl sürn bir organizasyon olmalı yoksa private serverler isronun icine etti para basan pc basndan kalkmayan bebeler yüzünden oyundan sogudum ben pvp adamym ftw adamym uniqle coinle isim olmaz herkes issiz gücsüz degil
    AslanBey likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    TheWind
    Ünvan
    -
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Dynasty
    1-Fire shield emperor herhangi bir silahla baslıyor olsa güzel olur illaha shield gerekmemeli.
    2-Bufları perma yapsanız cok daha güzel olur tp olsakta olsekte gitmiyecek şekilde
    3-Ayrıca roc ve salt desert-kings valleye şimdiden clone slot yapsanızda sw acıldıktan sonra bizide kendinizide ugrastırmasanız
    saygılar.

JoySro Oyuncusu
    Mob-mob respawn ve slot konusu büyük sıkıntı. Bu konuyu gerçek anlamda çözmezseniz açılıştı büyük sıkıntı olacak.