Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi?

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece önümüzdeki yamada istediğim dress set gelmediğinde bu konuya yorum yapacağım gm arkadaşımız istediğiniz gelebilir diye yazmışta bakalım gelecek mi?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayınız ve konu altına istediğiniz dressleri yazabilirsiniz.
    Vesta - İstek Dressler
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JoySro 'nun tek sunucusu Vesta değil. Diğer sunucularımızın da güncellemeleri, planları, projeleri olabiliyor. Örneğin; Hazar sunucusunun güncellemesini yapıyoruz ve Hazar sunucusunun güncellemesi bittikten hemen sonra Vesta sunucusuna geçeceğiz.
    Tabikide bunun farkındayım sucunularınızı yönetmede başarılar.Bu teknik bir konu konunun dışında

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aşağıdaki bağlantıya tıklayınız ve konu altına istediğiniz dressleri yazabilirsiniz.
    Vesta - İstek Dressler
    Tam bilmiyorum ama 5 yada 6 seneden fazladır joysro platformu var yanlışsam düzeltirsiniz.Bu zaman zarfında elinizde sayısal olarak çok fazla dress örneği vardır büyük bir ihtimal orjinal olanlar ve onun dışında

Benim görevim mevcut serverda bulunmayan yada nadir rastlananları yada unutulan bir dress set varsa bunun isteğini yapmak yada farklı renkte yapılabilirmi diye sormak. Ben orjinelinde olanları seviyorum diğerlerini değil.
    Sizin göreviniz ise bana göre mevcut bulunanları sunmak kısıtlamak değil

Bekleyeceğim attığınız linkte paylaşım yapmam bir anlam ifade etmez benim için sadece yamayı bekleyeceğim istediğim gelmez ise ortamala toplam 2 ay beklemem gerekecek, bu sisteme mantıklı ve doğru diyen diğer arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür edeceğim 2 ay için onu o zaman yazarım.

Her neyse derdim uzatmak değil kurulu düzeniniz varmış değişmeyeceği aşikar

İyi Çalışmalar...
    Konu Raava tarafından (09.Ekim.2019 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Tam bilmiyorum ama 5 yada 6 seneden fazladır joysro platformu var yanlışsam düzeltirsiniz.Bu zaman zarfında elinizde sayısal olarak çok fazla dress örneği vardır büyük bir ihtimal orjinal olanlar ve onun dışında

Benim görevim mevcut serverda bulunmayan yada nadir rastlananları yada unutulan bir dress set varsa bunun isteğini yapmak yada farklı renkte yapılabilirmi diye sormak. Ben orjinelinde olanları seviyorum diğerlerini değil.
    Sizin göreviniz ise bana göre mevcut bulunanları sunmak kısıtlamak değil

Bekleyeceğim attığınız linkte paylaşım yapmam bir anlam ifade etmez benim için sadece yamayı bekleyeceğim istediğim gelmez ise ortamala toplam 2 ay beklemem gerekecek, bu sisteme mantıklı ve doğru diyen diğer arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür edeceğim 2 ay için onu o zaman yazarım.

Her neyse derdim uzatmak değil kurulu düzeniniz varmış değişmeyeceği aşikar

İyi Çalışmalar...
    Gelecek olan dressleri yukarıda linki bulunan konudan seçip yanlarına bir kaç tanede biz ekliyoruz, eğer oradaki konuya yazarsanız sıradaki güncellemede istediğiniz dresslere kavuşabilirsiniz, keyifli oyunlar dilerim.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelecek olan dressleri yukarıda linki bulunan konudan seçip yanlarına bir kaç tanede biz ekliyoruz, eğer oradaki konuya yazarsanız sıradaki güncellemede istediğiniz dresslere kavuşabilirsiniz, keyifli oyunlar dilerim.
    Yazmak istemiyordum ama konuya yazdığınız için cevap vermek istedim bahsettiğiniz link bir paylaşım yapmayacağım.

Ben Dress ile ilgili sisteminizin neden böyle olduğunun sorusunu sordum o kadar yazılanlar arasında Awakea kısa olarak bahsettiği değerli kılma cümlesinden başka bir yanıt alamadım. Bu çok sağlıklı bir neden gelmedi keza anlamadım da değerli kılınmak istenen hangileri diye.

İlk yazan gm herkesin isteğine karşılak zor diyor siz ise linkten seçiyoruz bir iki tane biz ekliyoruz diyorsunuz.Benim istediğimi neden oyuncu belirliyor. Ben ne demişim konuyu açarken elinizde mevcut olanların hepsini neden sunmuyormusunuz yaparsanız bir sıkıntımı doğar diye sormuşum.

Biri ak sever biri al kişiler farklıdır ben sistemin bu şekilde olmasında başka nedenler varmı diye sordum
    İlk gm bekleyin gelir cevabını verdi bu cevaptan sonra aradan 20 küsür saat geçmiş.

Ben bu platformda yeniyim ben yönetimin aklı ile dalga geçmiyorum benim aklımla alay edilmesi hoşumada gitmedi. İlk gelen cevap hem bir cevap niteliğinde hemde malum aklımla alay etme en azından ben öyle algıladım

Konunun üstüne biraz yazınca link çıktı ortaya
    Yazınca neden yazdı oluyor yada çok konuşuyorsun oluyor tepkimi dile getirmemi yada düşüncelerimi yazmamı katlanamayan bir platform var ise zaten yazmasın bana

Sabırla yamayı bekleyeceğim doğal akışına bırakacağım istediğimin gelip gelmediğine bakacağım. Gelmez ise bir dahi yamayı bekleyip o zaman gelirse işte o zaman sistem ve değerli kılınan düzen ile ilgili teşekkür edeceğim.

İyi çalışmalar.
    Konu Raava tarafından (09.Ekim.2019 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    JoySRO
    Yazmak istemiyordum ama konuya yazdığınız için cevap vermek istedim bahsettiğiniz link bir paylaşım yapmayacağım.

Ben Dress ile ilgili sisteminizin neden böyle olduğunun sorusunu sordum o kadar yazılanlar arasında Awakea kısa olarak bahsettiği değerli kılma cümlesinden başka bir yanıt alamadım. Bu çok sağlıklı bir neden gelmedi keza anlamadım da değerli kılınmak istenen hangileri diye.

İlk yazan gm herkesin isteğine karşılak zor diyor siz ise linkten seçiyoruz bir iki tane biz ekliyoruz diyorsunuz.Benim istediğimi neden oyuncu belirliyor. Ben ne demişim konuyu açarken elinizde mevcut olanların hepsini neden sunmuyormusunuz yaparsanız bir sıkıntımı doğar diye sormuşum.

Biri ak sever biri al kişiler farklıdır ben sistemin bu şekilde olmasında başka nedenler varmı diye sordum
    İlk gm bekleyin gelir cevabını verdi bu cevaptan sonra aradan 20 küsür saat geçmiş.

Ben bu platformda yeniyim ben yönetimin aklı ile dalga geçmiyorum benim aklımla alay edilmesi hoşumada gitmedi. İlk gelen cevap hem bir cevap niteliğinde hemde malum aklımla alay etme en azından ben öyle algıladım

Konunun üstüne biraz yazınca link çıktı ortaya
    Yazınca neden yazdı oluyor yada çok konuşuyorsun oluyor tepkimi dile getirmemi yada düşüncelerimi yazmamı katlanamayan bir platform var ise zaten yazmasın bana

Sabırla yamayı bekleyeceğim doğal akışına bırakacağım istediğimin gelip gelmediğine bakacağım. Gelmez ise bir dahi yamayı bekleyip o zaman gelirse işte o zaman sistem ve değerli kılınan düzen ile ilgili teşekkür edeceğim.

İyi çalışmalar.
    Tıpkı oyundaki özel itemler gibi dresslerinde bir değerinin/piyasasının olmasını onlarında stallarda boy göstermesini istiyoruz o yüzden yıllardır bu uygulamayı kullanıyoruz. Güncellemeden güncellemeye listeyi yenileyerek mevcut olan bütün dressleri geçici bir süreliğine getirmeye çalışıyoruz bu yüzden de hepsini aynı anda eklemiyoruz.

Keyifli oyunlar.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Tıpkı oyundaki özel itemler gibi dresslerinde bir değerinin/piyasasının olmasını onlarında stallarda boy göstermesini istiyoruz o yüzden yıllardır bu uygulamayı kullanıyoruz. Güncellemeden güncellemeye listeyi yenileyerek mevcut olan bütün dressleri geçici bir süreliğine getirmeye çalışıyoruz bu yüzden de hepsini aynı anda eklemiyoruz.

Keyifli oyunlar.
    Tamamdır uygulamanızda başarılar ne diyelim düzen sizin düzeniniz.
    Piyasası güzel bir nedenmiş
    Bana göre sisteminiz yanlış yıllardır oluyor diye mutlak doğru değil.
    Piyasa olsun istiyorsunuz linkteki şahsi istekleri yapıyorsunuz buda ayrı tezatlık başkasında olmayan zevki dayatmaktan başka birşey değil.
    İstediğim cevabı aldım teşekkürler kısaca bizde böyle işine gelirse demek oluyor

Nereden
    JoySRO
    Tamamdır uygulamanızda başarılar ne diyelim düzen sizin düzeniniz.
    Piyasası güzel bir nedenmiş
    Bana göre sisteminiz yanlış yıllardır oluyor diye mutlak doğru değil.
    Piyasa olsun istiyorsunuz linkteki şahsi istekleri yapıyorsunuz buda ayrı tezatlık başkasında olmayan zevki dayatmaktan başka birşey değil.
    İstediğim cevabı aldım teşekkürler kısaca bizde böyle işine gelirse demek oluyor
    Yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Yorumlarınız için teşekkür ederiz.
    Rica ederim
    [GM] Phoibos likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Amacınız nedir haksız itham ile ilgili
    Cevap vermişsiniz konu yine kapanmış cevap hakkımı engelliyorsunuz burası açıldı burayı yapalım.

Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi? (Burada soru sormuşum neden demişim , yapılamazı demişim.)

Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi? ( Burada gelen cevap ne benim bildiğim şeyi bana yazıyor üstüne bekleyin gelir diyor bu üslup nedir alay etme değilmidir. Görüşmez üzere ve ismini yazma gibi durumlar tahrik için kullanır insanlar bu üslüp doğru öylemi)

Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi? ( Burada aklımdan geçmeyen düşünceyi söylelen siz beni yanlış itham eden siz bu üslüpta doğru öylemi)

Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi? ( Burada sorumun cevabı var adam akıllı cevap veriyor sizin aksinize siz beni aşağıya çeken kelimeler kullanıyorsunuz kelimlerin anlamları basite alan ben değilim kusura bakmayın)

Sebep (Burada ne yazmışımda sizleri kötülemişim ben itimalleri yazdım aklıma gelenleri yazdım hiç bir yöneticiyi bir şeyle itham etmedim ve yorum silinmiş üslup dikket edin size inanan bana dicek Raava şerefsiz karaktersiz üslubu bozuk başkalarını yanlış yönlendireceksiniz bumu doru davranış)

Yardımcı olmaktan bahsetmişsiniz yardımcı olmak karşısındaki ile alay edilmeyi gerektirmiyor ben nasıl yaklaştıysanız öyle yaklaştım siz ikinize diğer [GM] Phoibos sizden farkı ne sizin gibi yazmıyor adam akıllı cevap vermiş bende düşüncemi yazmışım konu kapanıp gitmiş karşılıklı bitirmişiz

Konu neden tırmandı bu konu kapatıldı diye kapatanı sordum hangi gm diye siz yazdığınız için sinle muhattabım şuan

Ben bana yaklaşıldığı gibi yaklaşırım kusura bakmayın [GM] Awakea sorulan soru ile aldığım cevap ile benle alay ediliyorsa ben o gmye onun üslubu ile yaklaşırım yine üslubumu bozmadım güzelce yazdım düşüncemi ve konu neden kapatıldı söyleyin bu konu neden kapatıldı gerekçesi nedir buna cevap vermeyip beni üslupsuzlukla itham ettiniz gerekçe nedir konu neden kapandı

Tabi ne sorsam adam akıllı cevap alamıcam galiba bu tavır bunu gösteriyor malesef.