Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree4Likes

Konu: Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı Luvonir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde cevabını veremedikleri ve diğer kullanıcıları da sorgulamaya yöneltici bir yorum var ise onu siliyorlar. Muhtemelen bu yazdığımı da silecekler, ama alıştım.
    Diğerleri gibi sahte bir nick açıp da fikirlerimi beyan etmiyorum. Canlı yayınlarımda da her zaman düşüncemi belirttim, hiçbir zaman saldırıda bulunmadım ama nedense öyle anlaşıldı.
    Mesela Rogue forumdan neden banlı? Açılan konuda sorulan soru ile GM'in verdiği cevap arasında bir ilişki var mı?

Bütün bu yazdıklarımızın silinecek olması çok daha acı bir durum.
    Ne yaparlar bilmiyorum ama benim yapmam gereken belli o yüzden ben kaybetmiyorum ama onlar kazanmaya devam edecek patron onlar.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Item Mall'da ki dresslerimiz her güncelleme ile birlikte değiştiriliyor ve yeni bir kombin getiriliyor, ne yazık ki her oyuncunun zevkine uygun şekilde dress getirmek çok güç.

Ama beğendiğiniz dresslerin önümüzdeki güncellemelerde geleceğinden emin olabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Readers
    Konu başlığına durumunda oyuna girip dresslere baktım.
    Sorulan soruda aldığımız cevap( Sorulan soru ile cevap alakasız )
    ''Önümüzdeki güncellemede beğendiniz dreslerin geleceğinden emin olabilirsiniz demişsiniz''
    Her oyuncunun zevkine göre dress getirmek çok güç değil yapmak istemiyorsunuz.

Diyelim ki konunun üstüne gitmedim sizin cevabınız üzerine bekleseydim 71 gün beklemiş olacaktım ve listeye baktım beğendiğim yok
    Sizin mantığına göre ortama 100 küsür gün daha bekenecekmiş o mantığa tükürür üstünü basar silerim.

Çok şükür düşünen ve sorgulayan canlılar olduğumuz için öğrenmek istediğimiz konu da alınan cevap karşıdakinin aklı ile alay etme niteliğinde.

Dayatma sisteminiz alın tepe tepe kullanmaya devam ediniz.

Son mesajımda yazdıklarım burada da yenileyim ne yazdıklarıma saygı duyun neden ciddiye alın yapmadığınız eylemi yazıya dökmeyiniz.

Görüşmemek üzere

Raava