Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

Herhangi Bir Gm cevap verebilir mi?

İtem mal da neden dressler sınırlı. Neden söylenene göre 2 haftada bir eğişiyormuş neden?

Oyuncular kendi zevklerine göre item maldan istediği dress setleri alsın bunun için sınırlama gelmesinin bir nedenimi var?
    İtem mala koyabileceğin tüm dressleri koysanız oyuncularda istediğini alsa daha kolay bir yol değilmidir bu?
    Konu Raava tarafından (08.Ekim.2019 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Merhaba,

Item Mall'da ki dresslerimiz her güncelleme ile birlikte değiştiriliyor ve yeni bir kombin getiriliyor, ne yazık ki her oyuncunun zevkine uygun şekilde dress getirmek çok güç.

Ama beğendiğiniz dresslerin önümüzdeki güncellemelerde geleceğinden emin olabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Readers

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Item Mall'da ki dresslerimiz her güncelleme ile birlikte değiştiriliyor ve yeni bir kombin getiriliyor, ne yazık ki her oyuncunun zevkine uygun şekilde dress getirmek çok güç.

Ama beğendiğiniz dresslerin önümüzdeki güncellemelerde geleceğinden emin olabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Readers
    Ne demek istediğim tam anlaşılmadı galiba Orjineli ile alaksı olmayan dresler bile npc yer alırken neden böyle bir düzenleme olduğunu sorguluyorum.
    NPC ye yerleştirilebiliyor ise yada item mala eklenebiliyor ise mevcut elinizde bulunan tüm dresleri neden oyuncuların alabiceği düzende olmadığı soruyorum.
    Sizin cevabınıza göre güncellemeyi beklicez diyelimki bu güncellemede gelendede yok ise istediğim, 2 hafta daha bekle yani toplam 4 hafta neden 4 hafta bekliyorum mantıklı bir durum mu bu?
    Oyundan bulun dersenizde dress setlere hangi blueları basacağını bilmeyenler var bazı dress tamamem ziyan olmuş durumda samanlıkta ine amarak oluyor oda bu yöntemi yazarsanız bana bunuda yazayım.

Kişi kişi memnuniyet değil mesele varsa elinizde hepsini açın isteyen istediğini alır zaten.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Son güncelleme 17.09.2019 da bugün 08.10.2019 22 gün ben joy sro daha yeniyim çok duydum ismini yıllar içerisinde ama eleştirimi ne kadar takasınız bilmiyorum ama bu sisteminiz hatalı bunu yapmanızla ilgili teknik bir açıklama yaparsanız derim ki şu nedenden ötürü böyle bir şey var derim.

Bunu bile isteğe böyle kurduysanız denicek şey ama takan biri lazım sadece.
    İyi çalışmalar...

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    11 kişi saydım 6 saat 22 dakika sonra bir cevap geliyor. Sorduğum ve bildiğimi bana yazmak cevap olarak geliyor amatörce bir cevap.

Şuan için 17 saatir 11 kişiden birinden ses yok
    Bu kadar sayıdan ötürü beklenti içine girdiğim için kendimden özür diliyorum.
    Yazık...
    Neyse düzen kurulmuş bize ne hacet.

Tecrübeli Oyuncu
    Nereden
    İSTANBUL
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    JC
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    101
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ISTANBUL1453
    Joysro da Son 1 buçuk yıldır bu hep böyleydi zaten. Yeni server açıldıktan sonra 1,2 güncelleme yaparlar . Sonrasında 2 ayda belkide 3 ayda bir güncelleme yaparlar. Örnek mitra .

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı MusaAkyol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Joysro da Son 1 buçuk yıldır bu hep böyleydi zaten. Yeni server açıldıktan sonra 1,2 güncelleme yaparlar . Sonrasında 2 ayda belkide 3 ayda bir güncelleme yaparlar. Örnek mitra .
    Yeni olduğuğum için bilgim yok sorduklarımdan öğreniyorum
    Konuya düşüncemi yazdım olması gerekeni yazdım yazdıklarım ile aldığım cevap anlamsız geldi bana.
    Bana bekle deniyor 1 ay beklemem gerektiğini yazıyor o zaman
    Yazdıklarımda bir yanlış görmüyorum ama dediğiniz gibi düzen kurulmuş ne diyelim benim fikrimce hatalı bir düzen
    Birde 11 adet kişiden bu denli yavaş bir ilgi sistemide beni düşündürdü extradan. Vardır bir bildikleri diyebiliyorum en fazla
    Konu Raava tarafından (09.Ekim.2019 Saat 12:22 ) değiştirilmiştir.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişi kişi memnuniyet değil mesele varsa elinizde hepsini açın isteyen istediğini alır zaten.
    Öneriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Dressleri basit bir obje olarak görmeyiniz, dressleri değerli kılıyoruz ve JoySro 'nun sistemi bu şekilde devam etmektedir.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Yeni olduğuğum için bilgim yok sorduklarımdan öğreniyorum
    Konuya düşüncemi yazdım olması gerekeni yazdım yazdıklarım ile aldığım cevap anlamsız geldi bana.
    Bana bekle deniyor 1 ay beklemem gerektiğini yazıyor o zaman
    Yazdıklarımda bir yanlış görmüyorum ama dediğiniz gibi düzen kurulmuş ne diyelim benim fikrimce hatalı bir düzen
    Birde 11 adet kişiden bu denli yavaş bir ilgi sistemide beni düşündürdü extradan. Vardır bir bildikleri diyebiliyorum en fazla
    Sayın Awakea aklımda dahi geçmeyen bir kelimeyi yazmışsınız ''basit'' görmek her insanın zevkleri farklıdır bunu silkraod indirgersek benim yada daha başkaları gibi para vermeceği dressler npclerde bulunuyor bunlar büyük bir ihtimal özel olarak düzenlenmiş. Alıntıladığınız ve yanlış anlam yüklediğiniz cümle anlatmak istediklerim bir üst paragraflarda.

Diğer gm arkadaşımız dediğine göre ve konuya yorum yapan üyenin dediğine göre ortalama en az 1 ay bekleyeceğiz buradan bir sonucun çıkmayacağı ilk gm arkadaşımızın yazdığından belli idi

Neyse ne diyelim sisteminizde başarılar. Oyuncu olarak sisteminiz yanlış kişilerin dress renk ve şekil sevkini sınırlamaktan başka birşey değil bu

Sadece önümüzdeki yamada istediğim dress set gelmediğinde bu konuya yorum yapacağım gm arkadaşımız istediğiniz gelebilir diye yazmışta bakalım gelecek mi?
    Konu Raava tarafından (09.Ekim.2019 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Sayın Awakea aklımda dahi geçmeyen bir kelimeyi yazmışsınız ''basit'' görmek her insanın zevkleri farklıdır bunu silkraod indirgersek benim yada daha başkaları gibi para vermeceği dressler npclerde bunlar büyük bir ihtimal özel olarak düzenlenmiş.

Diğer gm arkadaşımız dediğine göre ve konuya yorum yapan üyenin dediğine göre ortalama en az 1 ay bekleyeceğiz buradan bir sonucun çıkmayacağı ilk gm arkadaşımızın yazdığından belli idi

Neyse ne diyelim sisteminizde başarılar. Oyuncu olarak sisteminiz yanlış kişilerin dress renk ve şekil sevkini sınırlamaktan başka birşey değil bu

Sadece önümüzdeki yamada istediğim dress set gelmediğinde bu konuya yorum yapacağım gm arkadaşımız istediğiniz gelebilir diye yazmışta bakalım gelecek mi?
    JoySro 'nun tek sunucusu Vesta değil. Diğer sunucularımızın da güncellemeleri, planları, projeleri olabiliyor. Örneğin; Hazar sunucusunun güncellemesini yapıyoruz ve Hazar sunucusunun güncellemesi bittikten hemen sonra Vesta sunucusuna geçeceğiz.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.