Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree14Likes

Konu: JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    DeadlyHunter
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ChampionzZ
    bende exp rate arttırılması konusunda diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum, yaz tatilinde 1ayı bota bırakıp kasmakla geçirip tam oynanacak zamanda eylül ayına denk gelmesi iyi olmayacaktır. Kışın açılacak serverda düşük xp rate yapabilirsiniz Mitra'da olduğu gibi.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Değerli oyuncularımız exp rate başta olmak üzere tüm ratelerimizi betada birlikte test edeceğiz.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Nereden
    Hotan
    Download linkleri konuya eklenmiştir.

Vesta - Download Linkleri

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Yeni Oyuncu
    Uzun zamandır oyundan uzak kaldım. Bu server tanıtımını görünce eski günler aklıma geldi ve heyecanlandım biraz. doğum gününde açılacak olması da bana ayrı bir heyecan veriyor. Umarım istediğimiz gibi gider her şey ve silkroadın tadını alırız. Tek ricam var ZOR olsun gerçekten ZOR olsun. Başarılar.
    AslanBey likes this.

Yeni Oyuncu
    Hiç kimseye ip limit toleransı tanınmamasından yanayım, yok cafede oynuyoruz, yok kardeşimle aynı evdeyiz bilmem ne, bizim gibi tek pc den oynayan insanların emeğine haksızlık.. Madem kardeşinle oynuyorsun.. 1 Charı ortak oynayın ...
    AslanBey likes this.

Yeni Oyuncu
    Alıntı Efuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç kimseye ip limit toleransı tanınmamasından yanayım, yok cafede oynuyoruz, yok kardeşimle aynı evdeyiz bilmem ne, bizim gibi tek pc den oynayan insanların emeğine haksızlık.. Madem kardeşinle oynuyorsun.. 1 Charı ortak oynayın ...
    Onu söyleyenler yalan söylüyorlar da zaten bir oyun için değmez. Ne halleri varsa görsünler.
    AslanBey likes this.

Nereden
    Hotan
    Alıntı keysinemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır oyundan uzak kaldım. Bu server tanıtımını görünce eski günler aklıma geldi ve heyecanlandım biraz. doğum gününde açılacak olması da bana ayrı bir heyecan veriyor. Umarım istediğimiz gibi gider her şey ve silkroadın tadını alırız. Tek ricam var ZOR olsun gerçekten ZOR olsun. Başarılar.
    Aynı heyecanları yaşıyoruz. Vesta'da görüşmek üzere

Alıntı Efuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Vesta'da aynı fikirdeyiz, toleransa eskisi kadar sıcak bakmıyoruz.
    Zeytinyagli and AslanBey like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    BrokenBlade_
    Ünvan
    -
    Level
    82
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Öncelikli iyi bir oyun keyfi yaşatmanız dileğiyle..Snow shield int sınırları çok makul bir seviyede iyi düsünülmüş..Hem str buildlerin snow shıeld acması engelllenmıs hemde bunu yaparken hybrd yapılandırmalar öldürülmemiş..250 degılde 300 olsaydı hybrde veda edebılırdık server icin..Bu güzel düşünülmüş..Öte yandan mastery kıtlığı var..300 çok az ve biz bu filmi isroda görmüştük zaten..Mastery ne kadar asagı cekılırse pure str buıldler o kadar guclenıyor..100 cap de cok onemlı olan fire Nukeyi kullanılmaz hale getirmeniz hangi akla yatıyor..Cunku bu nukeyı kullanmak ıcın kaybınız %12 mage üstüne ghost serisi ..Hic degılse %16 mage acayım ve 72 lık teleportu kullanıyım dedıgınızde ise snowdan kaybınız olacak..FUll int bir nukerın %40 snow kullanması da çok zor olacaktır...Bunun yerıne 330 mastery çok daha eğlenceli ve bazı kilit skillerin acılmasına imkan verecektir..Hybrd yapılandırmalarıda bu mastery oyuna sokacaktır 300 limiti hybrd yapılandırmalarında önünü kesmekte bilginize....

Yeni Oyuncu

WarnerBros <3

Nereden
    Hotan
    Büyük Açılış : 20.07.2019 Cumartesi 21:00

Beta güncelleme notları konuya eklenmiştir.