Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Morpheus
  • 1 Post By Awakea

Konu: Saltuk GW KiNG PusaT is come back !

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TadimWar
    Ünvan
    -
    Level
    99
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    TADIM____LTD

Saltuk GW KiNG PusaT is come back !

Herkese selamın aleyküm,
    2017 yaz ayında LionsOfCihad guıldim ile tecrübe ettiğimiz Saltuk sunucusunda oynamıştım.Ayrıca Saltuk benim JoySro platformunda oynadıgım ilk oyundu.Uzunca aradan sonra hem Silkroad'a,hem Joysroya Hazar ile geri dönmeye karar verdim.Daha önce LionsOfCihad,Futuristic ve BarbarianS guıldlerinde bulundum.Barbar bir dönem ara vermişti o sırada Futu'ya geçiş yapmıştım.
    Muhakkak Saltuk'da bizimle oynamış yada rakibimiz olmuş arkadaşlarımız vardır burada Biz bıraktıktan sonra server sahipleri değişmiş,bir süredir gözlemlemekteyim arka planda ve şuanda bence Silkroad'a ağırlık veren international düzeyde kapışacak bir platforma dönüşmüşsünüz.O yönden,Joysro'nun 'YENİ' ekibini tebrik ederim.Playerlerinizin sesini dinlerseniz,üzülmeyeceğinize emin olabilirsiniz bazıları gibi server alt yapısı kaldırmıyor diye bahaneler sunmuyorsunuz,o yöndende tebrik ederim.Birsüre bot karakterlerim ile ilgilenip,Silkroad özlemimi bir nebzede olsa dindirmek istemekteyim,şuan için bir guıldde bulunmak gibi bir planım bulunmamaktadır.Yanlış kişilerin yanında olmak istemem.Herkese adil,güvenilir,iyi oyunlar diliyorum.
    [GM] Netekim likes this.

JoySro Baronet
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Sayın Morpheus,

JoySro ailesine tekrardan hoş geldiniz, başarılar dileriz.
    Morpheus likes this.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.