Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: e-mail başvuru yapıldı hala onaylanmadı

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    QaramBiT
    Ünvan
    -
    Level
    108
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    MusLimane

e-mail başvuru yapıldı hala onaylanmadı

e-mail değişikliği için başvuru formunu doldurup yolladım silkimide yükledim 12 saat oldu henuz egısıklık olmadı değiştrilmez ise silki boşuna almış olacağım tekrar silk almak istemiyorum acil ilgilenirseniz sevinirim..

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Mail dönüşleri minimum 24 saatte yapılmaktadır. Mail kutunuzda spam klasorunu kontrol ediniz.

Hiç bir oyun yöneticisi sizden ID, Şifre ya da özlük bilgilerinizi istemez.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Tarantula
    Ünvan
    [Captain]
    Level
    101
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    XecuTioners
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mail dönüşleri minimum 24 saatte yapılmaktadır. Mail kutunuzda spam klasorunu kontrol ediniz.
    YA GM BEY BEN O İP ADRESİNİ BAŞVURUYA KATARKEN EN SON BURADAN GİRİŞ YAPTIM SİZ24 SAAT SONRA BAŞVURUYA BAKTIGINIZ İÇİN BEN İLLAKİ ÇARIMA DÜKKANDAN GİRİŞ YAPMAK ZORUNDA KALDIM SONUÇ OLARAK KARAKTERİME GİRİP OYUN OYNAMAKL İSTİYORUM SAYRNİZDE TLem ÇÖPE GİTMİŞ OLDU NEDEN HERKESİ KÖPEK GİBİ KENDİNİZE MUHTAÇ BIRAKIYORSUNUZ?! TEKRAR 100 SİLK YUKLEMEK İSTEMİYORUM YAPACAKSANIR TEKRAR YUKLEDİĞİM SİLKİN TARİH VE ZAMANINI YAZARIM BENİ MAĞDUR BIRAKMAYIN Kİ MAĞDUR KALMAYIN.. BANA NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ AÇIKLAYIN Şimdi