Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seed_Of_Bean KÜFÜR.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    __FeDaYi__
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Mubarekler

Exclamation Seed_Of_Bean KÜFÜR.

Server:Hazar
    Karakter Adınız: Meaybe
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: Seed_Of_Bean
    Şikayetiniz : Seed_Of_Bean rahat bir şekilde globaldan küfür etmeye devam ediyor, gereğinin yapılmasını talep ediyorum.
    Olayın Tarihi :25/03/2021
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video): https://hizliresim.com/zK5rhC https://hizliresim.com/m9jYfO
    Eklemek İstedikleriniz:
    Hazarla ilgili son dönemlerde rastladığım çeşitli küfürlerin oyunun kalitesini düşürdüğünü, bu konuda Seed_Of_Bean isimli şahsın her türlü ailevi, manevi değeri hiçe sayarak küfürlerini defaatle söylemekten çekinmediğini bu konuda yönetimin duyarsız kalmaması gerektiğini söylemeliyim. İlginize teşekkürler.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Seed_Of_Bean
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    WTS_FGW_SERI
    Ben Hazar Acıldıgı ilk günden itibaren oynuyorum ve senin kadar arsız bir insan görmedim kanıtsız bir şekilde hakkımda global atıp küfür ediyorsun ki attıgın ss lerdede bunlar gozukuyor ve üstüne beni şikayet ediyorsun bütün server senin nasıl biri oldugunu biliyor gece gündüz proxy kullanarak gold kastın ve ucuzdan satıp piyasayı mahfettin ve üstüne bana globaldan anama bacıma küfür ettin ne kadarda yüssüz bir insansın sen

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Jangan
    Farklı bir konudan kişi cezalıdır.