Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Oyun içerisinde araci bulunmamasi!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ashnikko
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    AnqeLLoFheLL

Oyun içerisinde araci bulunmamasi!

Server: HAZAR 125 CAP
    Karakter Adınız: Ashnikko
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: JoyTeam
    Şikayetiniz : OYUN İÇERİSİNDE JOYTEAM BULUNAMAMASI, İŞLEM YAPAMAMAK.
    Olaya Tanık Olanlar (varsa): HAZAR
    Olayın Tarihi : 22.04.2021

Gün içerisinde item ticareti yapmak için attığımız onca globale rağmen tek bir tane aracı bulamıyoruz. İtemlerimizin güvenliği için "JOYSRO ARACI SİSTEMİ" kullanmamız gerektiğini söylüyorsunuz ama tek bir aracıya ulaşamıyoruz yapacağımız kârı attığımız globale veriyoruz. Ya itemlerimizin güvenliğinden bizzat siz sorumlu olun yada bu oyuna yeni aracılar bularak sorunumuzu çözün. İtem çalındığı zaman veya dolandırıcılık olduğu zaman tek bir sorumluluk almıyorsunuz. Oyunda uzun süre JOYTEAM görevi yapmış bir arkadaşımız geri döndü bu tür güven verebilecek insanların JOYTEAM olmasınız istiyoruz sayı oldukca yetersiz. AnqeLLoFheLL guildi olarak "OleDb" adlı kullanıcının JOYTEAM olmasını öneriyoruz. Şimdiden iyi çalışmalar.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    YalWarriorsS
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Server: HAZAR 125 CAP
    Karakter Adınız: YalWarriroS
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: JoyTeam
    Şikayetiniz : OYUN İÇERİSİNDE JOYTEAM BULUNAMAMASI, İŞLEM YAPAMAMAK.
    Olaya Tanık Olanlar (varsa): HAZAR
    Olayın Tarihi : 22.04.2021

Gün içerisinde item ticareti yapmak için attığımız onca globale rağmen tek bir tane aracı bulamıyoruz. İtemlerimizin güvenliği için "JOYSRO ARACI SİSTEMİ" kullanmamız gerektiğini söylüyorsunuz ama tek bir aracıya ulaşamıyoruz.Aktif bir 'JOYTEAM ARACI' olursa HAZAR halkı için daha güzel olacaktır.Bizim önerimiz HAZAR'ın eski JOYTEAM aracısı olan OleDb ilyas arkadaşımızdır.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Criticaller
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Oyunda 7/24 aracı sıkıntısı yaşıyoruz, TRYN adlı aracının da aktifliğinin çok düşük olması biz oyuncular adına çok büyük sıkıntı yaratıyor. "OleDb" adlı oyuncunun hem eski joyteam olması hem de aktifliğinin yüksek oluşu biz oyuncular adına cok fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Konuyla ilgilenmenizi bekliyoruz.

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    + Kanka oyuna gelsene sana ihtiyacımız var.

- Hngi oyuna La ?

+ Hazar knk seri

- Hzr mı??? Beni Joyteam yapın gelim knk

+ Eminmisin knk?

- eminim knk

+ Tm knk

- Peki knk

......................

- Naptınız knk?

+ Dur knk yüklencez forumda fln

- tm knk

+ tm knk

-ty knk

+ np knk
    Pehlivan46 likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MihaiL
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Gün içinde hem aracı bulamamaktan hemde sürekli dolandırlmaktan bıktı ınsanlar artık ya yenı aracılar getırılsın yada oyun ıle daha fazla ılgınılsın bencede ılyas OleDb eskı joyteam olarak tekrar görev yapabılır.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Rainmanwiz
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SaintOfHazar
    Oyun içersinde aracıların 3te2si job cave ve roomda oluyor sürekli aktifler veyahut aracı çarlarını başkası kullanıyor o konuda bir şey diyemem fakat globali görüp cevap vermediklerine eminim. Aracı işlemi için ya daha fazla ya da diğer aracılar yerine başkası alınabilir kişi önermiyorum bu arada şimdi zıplayan köpekler olacak çünkü.İsterse gm bi oyuna girsin de aracılar 7/24 nerede görsün.Şuan ki aracılar işini layığı ile yerine getiriyor yalan değil fakat aktiflik durumları farklı herhalde.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    GAUCHE
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    AnqeLLoFheLL
    Alıntı berat1069 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda 7/24 aracı sıkıntısı yaşıyoruz, TRYN adlı aracının da aktifliğinin çok düşük olması biz oyuncular adına çok büyük sıkıntı yaratıyor. "OleDb" adlı oyuncunun hem eski joyteam olması hem de aktifliğinin yüksek oluşu biz oyuncular adına cok fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Konuyla ilgilenmenizi bekliyoruz.
    Beratım öyle bir mantıkla ilerliyorsunuz ki 21 Nisan 2020 de oyuna başladım o tarihten beri bahsettin şahsı ne gördüm ne duydum.Aracı sıkıntısı evet herkesin ortak sıkıntısı lakin sadece bana gün içinde serverda eksiksiz tüm guildlerden en az 20 aracılık işlemi için teklif geliyor. Bu mantığa göre aracılık benim hakkım olur o zaman
    | Enjoy the little things in life, because one day you will look back and realize they were the big things.. |

C. B. ÇETİN

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Rainmanwiz
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SaintOfHazar
    Alıntı GAUCHE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beratım öyle bir mantıkla ilerliyorsunuz ki 21 Nisan 2020 de oyuna başladım o tarihten beri bahsettin şahsı ne gördüm ne duydum.Aracı sıkıntısı evet herkesin ortak sıkıntısı lakin sadece bana gün içinde serverda eksiksiz tüm guildlerden en az 20 aracılık işlemi için teklif geliyor. Bu mantığa göre aracılık benim hakkım olur o zaman
    Geçmiş 23 nisana özel gauche joyteam olsun diyenler +1

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    GAUCHE
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    AnqeLLoFheLL
    Alıntı rainmanwiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş 23 nisana özel gauche joyteam olsun diyenler +1
    cengiz yaşından kaynaklı 23 nisanlarda seni bazı yerlere getiriyorlardır da biz oyun üzerinden insanların ticaretini yapmasını sağlıyoruz güzel kardeşim. + olarak yazımı iyi okursan "beratın söylediği söze göre" diye bir ibare kullandım bilmiyorum fark ettin mi ?
    | Enjoy the little things in life, because one day you will look back and realize they were the big things.. |

C. B. ÇETİN

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Criticaller
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Alıntı GAUCHE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim asıl bahsetmek istediğim konu aracıların yetersiz sayıda olması, aday olan çoğu kisiyi destekleyecek hale geldik artık ^^