Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes

Konu: İftira ifşa...

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_iRoNCLaD_I
    Ünvan
    [General]
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    Ulan geri zekalı Ali sayesinde kullanmaya başladık işte all chattan yazınca. Olum bu çoçuk harbi geri zekalı ya 🤣🤣🤣

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Rainmanwiz
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SaintOfHazar
    Alıntı Fannie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan kansız köpekler kendiniz kullanıyorsunuz buda sizin ifşanız şerefsizler birde kullanmıyor gibi yapıyorsunuz.WDF-DS-LT guildi kadar kansız şerefsiz haysiyetsiz bir topluluk yok.Videoda confing kullandığın çok belli zaten şerefsiz köpek Pehliona ağlamayın itler.Her ay 1 tane aracıların üstüne yüklenmek için konu açıp iftira atıyor itoğu itler birde.Sırf içlerinde aracı yok diye nasıl koyuyor size köpekler guildiniz hırsız dolu sizden aracı çıksında swyimi soyucaksınız şerefsizler.Kendi arkadaşlarınızın çarlarını teamdan bağlanıp soyuyorsunuz itler.

Bu kanıt Bianna köpeği ve guildinin kullandığı ;
    AGFAGFASDFHADSHFASDFHADSFHADSFHDASFHASDFHADSFHADSH F AĞLA KÖPEKKKKKKKKKKK!!!!! BILMEM KAC YILDIR KENDI GUILDINIZ(KEMIK KADRO HARIC) DAHIL SAKLADIGINIZ KODU SALAĞIN BİRİ İFŞA ETTİ VE 1 HAFTADIR CAVEYE GELEMİYORDU ÇOK MU KIZDINIZ HOTANDA GEZERKEN BİLE ZERK AÇIYOR YOKSA KENDİNİ Mİ CEZALANDIRIYOR AFFETMEK İÇİN AHAHHAHAHAHAHAHAHH ALİ NAPTIN ALİ YILLARDIR SAKLADIK BUNU GELDIN SIMDI ADAMLARA KAPTIRDIN BEN KENDI UNIONUMA GUILDIME VERMIYORDUM SADECE 3 ARACI VE BIZ BILIYORDUK ALIIII NAPTIN ALIIII AL SENIN YUZUNDEN SIMDI HERKESE DAGITICAZ CUNKU UNIG ALAMIYORUZ ALIIIIIIIII YAKTIN ALIIIIIIIIII KUDURUN KÖPEKLER KAÇ YILDIR SAKLADIĞINIZ KODLAR İFŞA OLDU VE ŞİMDİ NEYE SALDIRACAĞINIZI ŞAŞIRDINIZ JOB CAVEDE HALA CONFIG DİYE AĞLIYORSUNUZ AHHADHSADHASDHASHD FORUMA KONU AÇIN PEHLİONE CONFİG AÇIYOR DİYE YADA FORUM AÇMANIZA GEREK YOK ARACILAR SİZE O KONUDA YARDIMCI OLUYOR... YÖNETİM DE BİR AN ÖNCE ARACILARINI GÖZDEN GEÇİRMELİ 3 ARACI DA AYNI GUILDDE OYNUYOR VE NEDENSE ARACILAR SADECE ONLARA KARŞI GELEN KÜFÜRLERE YARDIMCI OLUYOR.AILE SIRKETINE DONDU IYICE TUM ARACILAR YAKIN ARKADAS Szobloi salağı geçen gün beni tehdit ediyor Kerime hesap verirsin diye kerim kim diyorum gm diyor aran iyi mi diyorum tanıyorum diyor bu samimiyet nereden geliyor gm aile şirketi mi burası ??

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    NesFeRZ
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    LeaderTeam
    Aracı olayının revize edilmesi şart. Bu kadar göstere göstere yandaşlık olamaz. ADALET'İN TERAZİSİ ŞAŞMIŞ. kimi kime şikayet edeceğiz ??

kodla uniq al sonra boy gösterisi yap piyasaya coin sat oh ne ala memleket. Aracılık karşılığında aldığınız vaad bumuydu ?