Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Fannie
  • 1 Post By MacaFerreiro

Konu: Tehdit

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_

Tehdit

Server:HAZAR
    Karakter Adınız: Bianna
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/ GeorginaDark
    Şikayetiniz : BÖYLE TEHDITMI OLUR?
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):HAZAR
    Olayın Tarihi :08.05.2021

sayın yönetim bu sahıs burda ne demek ıstıyor senıde banlarım oyle yaparım netekımın verdıgı karalar uzerınden prım yaparak tehdit ve tahriklerde buluyor ve aksama kadar hırsız wdf diye glo atıyor daha önce bu sahıs ıp ban yemıs olan fahri dir. ilgilenmenizi ve gerekeni yapmanızı arz ederim.
    Konu coqsssadem tarafından (09.Mayıs.2021 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Ulan ayı sen ne ara konuşmayı öğrendin?

Georgina yanlış birşey mi söylüyor? Yahya isimli kullanıcının itemlerini yourdestiny ve semih çalmadı mı? Bunu bizzat yahya isimli kullanıcının söylediğini dair sslerin okunduğunun bilgisi var. Ayrıca Rusty ile alakalı ilk söylentiler çıktığında guıld masterınız ve önde gelen playerlar köpek gibi savundunuz. Daha sonra ortaya çıkınca kaçacak delik aradınız.

Ayrıca düşman gözüyle gördüğün insanların namusuna sosyal medya hesaplarından dil uzatan ve bunu gururlanıp oyunda yazman senin ne kadar adi iğrenç bir puşt olduğunun en açık örneğidir. Burada boş yapma şimdi defol hadi.
    berat1069 likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_
    sen suan neden fahriye köpeklik yapıyorsun ki onu anlamadım buraların kuduz köpegi senmısın kaybol bızden sana kemık atmazlar kemık aramaya devammmm kudurrrr

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MacaFerreiro
    Ünvan
    -
    Level
    75
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NetflixTR
    Alıntı coqsssadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Server:HAZAR
    Karakter Adınız: Bianna
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/ GeorginaDark
    Şikayetiniz : BÖYLE TEHDITMI OLUR?
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):HAZAR
    Olayın Tarihi :08.05.2021

sayın yönetim bu sahıs burda ne demek ıstıyor senıde banlarım oyle yaparım netekımın verdıgı karalar uzerınden prım yaparak tehdit ve tahriklerde buluyor ve aksama kadar hırsız wdf diye glo atıyor daha önce bu sahıs ıp ban yemıs olan fahri dir. ilgilenmenizi ve gerekeni yapmanızı arz ederim.
    8 yıldır hiç ip ban yemedim kendi hatalarım yüzünden çarım banlandı 1 defa ama sizde daha dün dahil İP BAN yiyen 10 larca adam var hırsızlıktan eşe nişanlıya küfürden bu kafa ile harcanıyorsunuz buralarda
    berat1069 likes this.
    Macarena Ferreiro sarışın bombam #Vis a Vis

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_
    böyle bir savunma görünmedi sen kım oluyorsunda senıde banlarım dıyorsun? kimsin ??

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    kardeş k bakma ben karıştırmışım hakkını helal et ben senin hep hikayelerini duydum tanışmak bugüne kısmetmiş.

Discordda semihle honor kasma ve karşılığında set verme muhabbetinden dolayı milletin içinde ana avrat karı kız soy sop birbirinize küfür edip, Semihin sana honor puanlarla git silah al lan sil honoru o....... diyip seninde sende setimi ver hırsız o............ diyr cevap veren arkadaşsın sen. Sonra guıldden çıkıp 3 gün sonra şerefini haysiyetini ayaklar altına alıp tekrar girmişsin falan ama olsun . Sonuçta senin için jupiter namusundan daha önemli. Tanıştığıma memnun olmadım. Püh rezil kepaze it seni. Hadi inkar et de nolursun inkar et

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_
    o öyle olmadı keklik gibisiniz gerizekalılar benim verdigim tl yi ve itemleri duyan paranın kopegı fırat hiç kimseye tl ile honor kasmam ben dedikden sonra verilen itemleri ve tlyi duyunca ayrıyeteen nasıl bir köpegim oldugunu ben kasım ben kasım demesı çok aciz di

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MacaFerreiro
    Ünvan
    -
    Level
    75
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NetflixTR
    Alıntı fannie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş k bakma ben karıştırmışım hakkını helal et ben senin hep hikayelerini duydum tanışmak bugüne kısmetmiş.

Discordda semihle honor kasma ve karşılığında set verme muhabbetinden dolayı milletin içinde ana avrat karı kız soy sop birbirinize küfür edip, semihin sana honor puanlarla git silah al lan sil honoru o....... Diyip seninde sende setimi ver hırsız o............ Diyr cevap veren arkadaşsın sen. Sonra guıldden çıkıp 3 gün sonra şerefini haysiyetini ayaklar altına alıp tekrar girmişsin falan ama olsun . Sonuçta senin için jupiter namusundan daha önemli. Tanıştığıma memnun olmadım. Püh rezil kepaze it seni. Hadi inkar et de nolursun inkar et
    saplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahhahahaahahhahaha
    Macarena Ferreiro sarışın bombam #Vis a Vis