Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree8Likes

Konu: JoySro - Midas 100 CAP Only CH - Tanıtım Konusu - 21.08.2020

 1. #1
  JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  05.Şubat.2018
  Nereden
  JoySRO
  Mesajlar
  3,330

  JoySro - Midas 100 CAP Only CH - Tanıtım Konusu - 21.08.2020  İpek yolunun cesur savaşçılarına savaş fermanıdır!

  JoySro'nun kıymetli oyuncuları ve ailemize yeni katılacak değerli yoldaşlarımız.

  Yeni bir macera için yola çıkacağımız, heyecanlı ve bir o kadarda keyifli bir oyun deneyimi sunacak olan, JoySro'nun gizem, heyecan ve başarılarla dolu en yeni sunucusu Midas'ı takdim etmekten mutluluk duyarız!

  Bilindiği üzere JoySro, Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla doyasıya yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar serverı ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

  Oyuncu odaklı yönetim algısı ile bugüne kadar birbirinden farklı bir çok cap server açmış ve her zaman son oyuncu oyunu terk edene kadar asla ve asla sunucu kapatmamıştır. Bu güvenilirliği ile gerek ulusal, gerekse uluslar arası mecrada güvenilirlik kazanmış platformumuza yeni bir macera, yeni bir heyecan katmak için, yeni oyun sunucumuzu ilan etmekten mutluluk duyuyoruz.

  Hazar Sunucumuz 125 Cap, Likya sunucumuz 110 Cap ile yolculuğumuza başarılarla ve keyifle devam ederken, farklı bir tat ve heyecanda yeni sunucumuz Midas 100 Cap ile yeni bir maceraya açılıyoruz!

  Oyuncu bazlı gelen istekler neticesinde ve yapılan kamuoyu araştırmalarına esasen aldığımız karar gereği yeni açılacak sunucumuzun 100
  Cap, sadece Çin olmasına karar verdik. Bu kapsamda yine her zaman olduğu gibi orjinalliğe liyakat edip, bir çok yenilik katarak başlayacağımız sunucumuz için hazırlıklara başladık!

  Mevcut sunucularımız arasında farklı bir cap olması adına 100 Cap seçilmiş olup, en çok beğenilen ve istek alan özelliği ile sadece Çin olarak cap düzeni sağlanmış ve tüm oyuncularımızın talepleri karşılanmaya çalışılmıştır.

  Midas serüveni yukarıda yer alan künyede belirtildiği ana kalıplar eşliğinde inşa edildi. Sunucunun ana dinamikleri sizler için özenle hazırlanırken, sunucunun özellikleri uzun soluklu bir maceraya ev sahipliği yapacağı şekilde belirlendi.
  100 Cap düzeni ile Çin hikayesi ile başlıyor..


  Midas macerasında sizlerin daha keyifli bir şekilde başlangıç yapmasını istiyoruz. Macera biraz zorlu geçebilir, ancak başlangıç itemleri ile sizleri bir nebzede olsa rahatlatmak istiyoruz ve oyunun başlangıcında size bir takım hediyeler veriyoruz.

  Yukarıdaki görselde yer alan başlangıç itemleri yalnızca bir hesapta açılan ilk karaktere verilecek olup, ikinci açılacak karaktere başlangıç itemleri verilmeyecektir. Lütfen dikkat aynı hesap içerisinde açacağınız 2. karaktere SP verilmeyeceği için bu konuya dikkat ederek 2. karakteri oluşturmanızı önemle uyarıyoruz.

  Aynı zamanda başlangıçta verilen itemler karakter korumalı olup, başka bir karaktere nakledilemez olarak düzenlenmiştir.


  Ayrıcalıklı olma zamanı! Karşınızda Midas Premium Plus!
  Tüm online oyunların olmazsa olmaz özelliği haline gelen Premium üyelik sistemi Midas'da da sizlere sunuldu. Ayrıcalıklı avantajlar elde etmek için sizler için özel olarak hazırlanan Premium Plus ile stratejik açıdan oldukça önemli olan +10 Str ve +10 INT başta olmak üzere savunma ve saldırı gücünüze ek atışlar kazanabilirsiniz.

  Aynı zamanda oyun dolu olduğunda Premium Gold Time Plus sahibi oyuncularımız trafik sorunu yaşamaksızın oyuna hızlıca giriş yapabilirler. Ayrıca karakteriniz oyunda online olmasa dahil sitemiz üzerinden premium gold time plus'ı kullanabilirsiniz.

  Ayrıca hiç bir karakteriniz olmasa bile ID'nizde 300 Silk ve üzeri silk yüklü ise ilk girişte oyun dolu olsa dahil giriş yapabilirsiniz.  Kolay ve hızlı bir başlangıç için Starter Package!

  Maceraya ne kadar hızlı bir başlangıç yaparsanız bir o kadar rakiplerinize fark atabilirsiniz. Hızlı bir başlangıç için gereksiz zaman kaybını ve ek maliyetleri önlemek adına sizlere güzel bir başlangıç paketi hazırladık. Starter Package ile bir araya toplanmış birbirinden özel eşyalar sizleri bekliyor. Üstelik bu eşyalar tek başlarına satın alındığından çok daha ucuz bir şekilde bu paketin içerisinde yer alıyor.

  3 Farklı Starter Package ile dileyen oyuncularımız Devil içeren, dileyen oyuncularımız Angel içeren, dileyen oyuncularımız ise Asura içeren Starter Package satın alabilecek.

  Yapmanız gereken tek şey aldığınız starter package'i inventory'nize alıp JoySro exchanger NPC'si ile konuşmak. NPC sizden otomatik olarak starter package itemini alacak ve yerine içerisinde bulunan tüm itemleri teslim edecektir.
  Gücünüze güç katacak yeni bir Devil! Asura's Spirit karşınızda!

  Yenilikçi yüzünü her alanda vurgulayacağımız Midas'da yeni bir devil modu Asura's Spirit ile görsel bir şölen sunabileceksiniz. İşlevsellik bakımından Devil ve Angel ile aynı özelliklere sahip olan Asura's, görsel farklılığı ile sizlere yenilik katacak. Item Mall üzerinden satın alabileceğiniz bu görsel şölen ile karakterinize renk katacaksınız.

  Daha hızlı gelişim için Seal Of Moon set ödüllü başlangıç görevleri !

  Midas'ta keyifli bir başlangıç yapmanızı istiyoruz. Oyunun başlangıcında hikayeyi biraz daha renkli bir hale getirmek adına sizler için özel görevler hazırladık. 8DG'ye kadar yapacağınız özel görevler ile görev leveline uygun seviyede tam takım Seal Of Moon içeren Moon Set Box kazanabilirsiniz.

  Kazandığınız Moon Set Box'lara sağ tıklayıp teleport olduktan sonra kazandığınız Moon itemler kasanıza (Storage) eklenecektir. Eğer kasanızda 10 Adet boş yer yoksa oyundan düşebilirsiniz. Bu nedenle Moon Box Seti bozdurmadan önce kasanızı kontrol etmeniz gerekmektedir.  Jangan şehir merkezinde bulunan JoySro Quest Manager ile görüşerek alabileceğiniz görevler ile karakterinizi Seal Of Moon eşyalar ve aksesuarlar ile donatabilirsiniz.  Güvenilir bir ticaret için Silk Scroll!

  Oyun içi alış verişlerinizde ve karakterleriniz arası silk transferinde işinizi oldukça kolaylaştırmak adına bir birinden farklı miktarlarda Silk Scrollar hazırladık. Silk scrolları item mall (F10)'dan temin edip, dilediğiniz şekilde biriktirebilir ya da bozdurup silk olarak kullanabilirsiniz.  Özel parlama efektleri!

  Alışa gelmişin dışında item parlamalarına ek olarak silahınızda sadece görsel açıdan değişiklik yapmanıza olanak sağlayacak ve oldukça şık bir görünüm elde etmenize yarayacak olan 6 adet özel parlama efektini item mall'a ekledik. Bu parlamalar herhangi bir damage avantajı sağlamayacak olup, yalnızca görüntü ve efekt olarak değişime yardımcı olacaktır. Bununla birlikte herhangi bir silahınızda hali hazırda iteminizde basılı olan parlama efektini silmek ya da değiştirmenize olanak sağlayacak olan Remove Scroll item mall'a eklendi.


  Midas'ın cesur avcıları için .. Gözlerine bakmayı hiç denediniz mi ?

  Midas macerası oyun örgüsü bakımından oldukça heyecan dolu geçecek. Bu heyecanlardan birisi de Medusa heyecanı olacak. Midas'da Medusa heyecanını biraz daha pekiştirmek, rekabeti arttırmak ve unique serüveni oluşturmak adına Medusa'ya bazı özel ödüller eklendi. Buna göre; Medusa'dan %100 ihtimal ile 100 Level Chest, Legs, Necklace ve %25 ihtimal ile "Seal of Moon" giysiler düşecektir.  Daha kolay ticaret için Gold Bar!

  Midas'da ticaretin oldukça fazla önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle ticareti daha pratik ve daha fazla güvenli bir hale getirmek adına gold bar sistemini Midas'a entegre ettik. Güvenli alışverişlere olanak sağlamak adına Gold Barlar Grocery shoplara eklendi. Goldbarları stackleyebilirsiniz, ancak satarken
  mutlaka parçalara bölüp, teker teker satmanız gerekmektedir.
  Yenilenen görünüşü ile yeni Elixir'ler ve Stacklenebilen eşyalar!

  Midas macerasında klasik görünümün aksine bazı yeni görsel değişimler yapıldı. Görsel açıdan oyun zevkinizi arttırmak amacıyla oyunda oldukça sıradan görünümde olan Elixirlerin görünümünü değiştirerek, ilginizi çekebilecek bir şekilde renklendirdik.

  Oyuncularımızı gereksiz meşguliyetten uzak tutarak, keyifli bir oyun deneyimi kılmak istiyoruz. Bu kapsamda bir çok itemin stackleri arttırıldı ve oyuncularımıza bu kapsamda kolaylık sağlandı.


  Klasik her zaman daha güzeldir! Old cape sistemine dönme zamanı!

  Midas'da sizleri özlediğiniz eski zamanlara götürmek adına nostaljik bir değişim ile old cape peçe sistemini oyuna entegre ediyoruz. Savaş ve PvP keyfi şimdi daha fazla keyifli olacak. Midas'da şimdi PvP zamanı!  Destanı yazmaya hazır mısınız? Midas'da kale savaşları!

  İpek yolu'nun vazgeçilmezi olan Kale Savaşları; Macerada yer almakta olan bütün guildlerin çeşitli bölgelerde kaleleri işgal etmek için kıyasıya mücadelelerin sergilendiği bir savaştır. Midas Sunucumuzda Hotan ve Jangan olarak 2 Kale aktifdir.

  Midas sunucumuzun uzun soluklu bir sunucu olmasını hedeflediğimiz ve iç ticareti sürekli olarak dengede tutarak oyuncularımızın gelir dengesini göz önünde bulundurduğumuz için; Kale savaşı vergilerini olası enflasyon ve devalüasyon'un önüne geçebilmek adına sabit vergilendirme sistemi ile gelirlerini sabitledik. İlk kaleyi kazanan guildlerin ekonomik olarak gelir dengesi ile diğer guildlere fazlasıyla fark atmasını bu sayede engellemiş oluyoruz. Kale savaşları her hafta Pazar günü yapılmaktadır. İlk kale savaşı tarihi daha heyecanlı ve rekabet dolu bir ortam oluşması adına sunucu açıldıktan sonra ilan edilecektir.

  JoySro’dan Tam 30.000 TL Kale Savaşı Ödülü!


  Likya sunucumuzda başlatmış olduğumuz Türk Lirası kale savaşı ödülünü Midas sunucumuzda da yapıyoruz ve toplamda tam tamına 30.000 TL ödül dağıtıyoruz.


  Hotan ve Jangan kalelerinde gerçekleşecek savaşlarda heyecana heyecan katmak adına 30.000 TL gibi büyük bir ödül koyarak, emek veren oyuncularımızı ve guildlerimizi ödüllendirmek istiyoruz!


  Minimum 4 Hafta sürecek ödül maratonunda haftalık olarak;


  Hotan Fortress: 5.000 TL
  Jangan Fortress: 2.500 TL


  Kale savaşı ödülleri her kale savaşından sonra resmi ürün satış sitemiz turkpin.com üzerinden guild masterların hesabına yüklenecektir.


  Üstelik ilk kale savaşları çok kısa bir süre sonra gerçekleştirilecektir!


  Midas’ın ilk kale savaşı; Maksimum levele ulaşma heyecanını biraz daha arttırmak adına 06.09.2020 Pazar günü saat 21:30’da gerçekleştirilecektir.


  Guild masterları ister bu tutar ile JoySro sunucularında Silk satın alabilir, ister başka bir oyunda satışa sunulan ürünlerden satın alabilir, isterlerse de bu tutarı direkt olarak banka hesaplarına aktarabilirler.


  Ödül sistemi ilk 4 kale savaşı için geçerlidir, bu süre JoySro yönetimi tarafından gerek duyulması halinde uzatılabilir, ya da süre sonunda ödül sistemi değiştirilebilir.
  İpek yoluna yön verme zamanı geldi! Wanted System Midas'da!

  Midas'da kervancılık sistemi her zaman ön planda olması hedeflenmektedir. Bu kapsamda; Kervancılığı daha fazla keyifli hale getirecek ve stratejik açıdan meslek alışkanlığını pekiştirecek olan Wanted sistemi Midas'a entegre edildi. Meslek kıyafetlerinizi giyip savaştığınızda öldürdüğünüz her bir oyuncu için 1 puan kazanacak olup, sizin ölmeniz durumunda 2 puan silinecektir. Bu puanların 1 hafta boyunca birikmesi ile oluşturulacak olan Job Rank sıralaması sonucunda ilk 5 te yer alan oyunculara sıralamaya göre Buff verilecektir.
  Hero mode efektlerin sağlıklı bir şekilde görünebilmesi için Grafik ayarlarından tüm efektleri aktif etmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gerekenler; Esc > Option > Video > Graphic > Effect Quality > See All Effects komutlarını izleyerek efektlerinizi açabilirsiniz.


  Midas'ın geçim kaynağı Kervancılık sistemi!

  Midas'ın oyun deneyiminde kervancılığın her zaman dinamik bir şekilde oyunun en önemli yapı taşlarından birisi olmasını istiyoruz. Önemli bir gelir kaynağı olan kervancılık ile gelir elde edebilir, karakterinizi bu gelirle geliştirebilirsiniz. Meslek olarak Midas'da her zaman oldukça keyifli bir oyun deneyimi sizinle olacak.

  Midas'da yapacağınız kervancılık ile kazanabileceğiniz gelir düzeyi yukarıdaki tabloda belirtilmiştir. Kervancılar için daha hızlı gelir imkanı, Thiefler içinse daha heyecanlı hırsızlık imkanı sunacak olan Midas'ın şehirleri arasında gerilim ve heyecan hiç bitmeyecek.
  Midas'da emeğin karşılığını tam anlamıyla alabilmek adına Midas'ın her alanında drop system oyun örgüsünü inşa ettik. Daha fazla emek verenin ve şanslı olanın otomatik olarak mükafatlandırılacağı bu sistem ile oyuncular hak ettikleri emeğin karşılığını item olarak alabilecek. Öyle ki oyuna yön verecek olan SOX itemler; Yani Sos itemler normal oranda, Moon itemler orta zorlukta, Sun itemler ise oldukça zorlu ve ender şekilde drop olacaktır. Daha iyisi için her daim daha fazla emek gerekecektir.


  Midas macerasına bazı özel dressler ile görsel bir şölen sunmak istedik, özel olarak hazırlanmış dressleri JoySro Special Shop'tan satın alabilirsiniz.


  Snow Shield'in ne oranda önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece CH ırkının aktif olduğu Midas'da bu skill adeta kilit rolünde. Str karakterlerde Snow Shield kullanıldığında INT karakterlere göre daha dengesiz bir güç oranına sahip olunabileceği kanaatindeyiz. Bu nedenle Snow Shield'in sadece INT karakterlerin kullanımına açık olmasını ve build dengelemelerinin bu yönde yapılması taraftarıyız.

  Bu doğrultuda Snow Shield'e INT sınırı getirerek, sadece INT karakterlerin açmasına olanak sağladık. Yukarıda yer alan görselden hangi seviyede ne kadar INT'e ihtiyaç duyduğu belirtilmiştir
  Midas'da 'da problemsiz bir oyun deneyimi yaşamanız adına özellikle başlangıç aşamasında oluşacak yoğunluk nedeniyle can sıkıcı durumların önüne geçebilmek için Echo Valley ve Storm Desert bölgelerine slotlar eklendi. Bu özel bölgelere Donwhang'ta bulunan Teleporttan direk olarak ışınlanabilirsiniz
  Bu slotlarda olası adaletsiz level boost'un önüne geçebilmek adına bu bölgelere girişler level sınırı ile sınırlandırılmıştır.

  Echo Valley bölgesine girişler 75 Level'den itibaren,
  Storm Desert bölgesine girişler ise 95 Level'den itibaren aktif edilmiştir.


  Midas sunucumuzda farklı deneyimlerden bir diğeride Forgetten World olup, Forgetten World'e Dimension Holes elde ederek gidebiliceğiniz bir haritadır.
  Dimension Holes ile açtığınız kapıdan Forgotten World(Unutulmuş Dünya)'e geçiş yapabilirsiniz.Forgotten World'de bulunan Gizemli Unique'leri keserek ya da gizli hazine sandıklarını bularak Talismans adı verilen koleksiyon öğeleri elde edilir, belli bir kitap için tüm talismanları biriktirir biriktirmez, bunları 10DG Seal of Sun Silahlar ile değiş tokuş edebilirsiniz.  10DG Seal of Sun Silah elde edebilmek için Hotan'da bulunan "Guild Manager Musai" NPC'sinden gerekli koleksiyon görevini alabilirsiniz.  Heyecanı daha da arttırmak adına job cave'i aktif edip, job cavede yer alan uniquelere çeşitli özel ödüller ekledik. Stratejik açıdan oldukça önemli olan bazı ödülleri yalnızca burada spawn olan uniquelerden elde edebileceksiniz. 100 Level Chest, Legs ve Necklace yalnızca Job Cave uniquelerinden, Medusa, Khulood, Karkadann, Light Warrior ve Dark Warrior'dan düşecektir.
  Aynı zamanda Job Cave içerisinde bulunan moblar ile kendinize alternatif bir slot yaratabilirsiniz! Job Temple'ye girişler 100 levelden itibaren aktif olacaktır. Job temple'deki SOX oranı rekabet ortamının daha fazla olması adına diğer bölgelere göre %10 daha fazladır.

  Yukarıda yer alan uniquelerden %100 Olasılık ile 100 Level seviyesinde Legs, Necklace ve Chest düşecek olup; %25 ihtimal ile Moon item düşme olasılığı bulunmaktadır.  Ayrıca Job Cave'ye daha kolay ulaşım için Donwhang'a teleport noktası eklenmiştir.  Job Cave Unique Saatleri


  Selketh - Neith
  11:00 & 16:00
  21:00 & 01:00

  Anubis - Isis
  13:00 & 19:00
  23:00 & 03:00

  Force buildinin taktiksel olarak önem arz eden skillerinde bazı değişiklikler yapıldı. Güç dengelemesi adına uygulanan bu değişiklik ile force buildi ile daha adil bir savaş ortamı sizleri bekliyor olacak. Vital, Self Heal ve Heal gruplarında yapılan değişiklikleri yukarıdaki görselden inceleyebilirsiniz.
  Oyunumuza renk katacak ve görsel güzelliği arttıracağını düşündüğümüz birbirinden güzel title'ları oyunumuza entegre ettik, JoySro Title Shop npc'sini kullanarak satın alacağınız Title (Eski isimleri ile Baron, Knight, Captain, Senior General vs. ) ile kendinize uygun bir tanesini seçip siz de istediğiniz renkte title'a sahip olabilirsiniz. JoySro Title Market NPC'si Donwhang kasa bölgesinde sizi bekliyor.

  Sarı, Mavi, Kırmızı ve Yeşil renkte titel'lar sürekli olarak güncellenecektir.


  Midas'da macerada sizlere kolaylık sağlayacak oldukça kullanışlı bir menü hazırladık ve oyuna entegre ettik. Oyun içi ranklara, son spawn olan uniquelere, güncelleme notları ve forum linki başta olmak üzere JoySro sosyal medya hesaplarına hızlı erişim imkanı sağlayacak menü butonları ile Midas'da oldukça şık ve kullanışlı menüyü sizlerle buluşturuyoruz.

  Günün her anında oyun keyfinize keyif katacak, ödüllü bir çok otomatik etkinlik ile JoySro'da heyecanı daimi olarak yaşayacaksınız. Hiç bir kontrol gerekmeksizin belirli aralıklarla otomatik olarak başlayacak ve yarışma formatında sürecek olan oto eventlar ile sizler de heyecana ortak olup, ödüller kazanabilirsiniz.

  Tombala Etkinliği
  Ne kadar şanslısınız? Şansınızı bundan böyle sadece Alchemy'de değil Tombala etkinliğinde de gösterme vakti! Klasik ve bir o kadarda keyifli tombala oyunundan esinlenilen etkinlik ile doğru rakamları denk getiren oyuncu için tombala vakti!
  Lucky Global Etkinliği
  Hiç ummadığınız bir anda yazdığınız bir globalden ödül kazanabileceğiniz aklınıza gelmiş miydi? Lucky Global etkinliğinde belirlenen zaman diliminde yazılan globaller arasından bir şanslı global ödülü kazanıyor.
  Tek mi Çift mi Etkinliği
  Sezilerinize güveniyor musunuz? Güveniyorsanız bu etkinlik tamda size göre. Sistem tarafından otomatik olarak belirlenecek olan sayının tek mi yoksa çift mi olduğunu bil, ödülü kazanan şanslı isim sen ol!
  Blackjack Etkinliği
  Oyunun ağır abilerine ithafen masanın er meydanı Blackjack karşınızda! Blackjack oyunundaki hünerlerinizi konuşturun ve bu etkinliği kazanarak ödülün sahibi siz olun.

  Hatasız adil bir oyun ortamı için Midas!

  Midas'da oyunun temelinde yer alan bazı hataları düzelterek daha adil bir oyun ortamı sunmayı hedefledik. Oyunun temel bazı hatalarından dolayı kimi oyuncular bu hatalardan adaletsiz şekilde güç veya kazanım elde edebiliyor ve adaletsiz bir oyun ortamı olmuş oluyordu. Midas macerasında bu tip hataları istemediğimiz için aşağıda yer alan düzenlemeler ile sizlere daha keyifli bir oyun ortamı sunduk.

  Şehir dışarısında bazı oyuncuların amacı dışında kullanımı nedeniyle skill hatalarına olanak sağlaması nedeni ile Stall açılmasını yasakladık. Amacına hizmet etmek amacıyla Stall'lar yalnızca şehir merkezlerinde açılabilir.

  Capture The Flag esnasında Resurrection (Res) Skillinin kullanımı ile bazı oyuncuların haksız şekilde CTF'de kazanç elde etmesini önlemek adına Capture The Flag etkinliği içerisindeyken tüm Res skillerinin kullanımı kapattık.

  Daha gerçekçi, daha keyifli ve daha adil bir oyun ortamı olmasına adına bir diğer düzenlememiz ise meslek (Trader - Hunter - Thief) etkinliğinde yapıldı. Kervan çekiminin daha gerçekçi, daha adil ve daha keyifli bir oyun modu olması adına meslek kıyafeti takılıyken Reverse kullanımını kapattık. Bundan böyle meslek kıyafeti üzerinizde varken reverse kullanamayacaksınız.

  Return Scroll kullanımı esnasında iptal edilmesiyle bazı skillerin hata vermesi nedeni ile Return Scroll kullanımı sonrasında iptal edilmesi engellendi. Bu sayede bu hatadan kaynaklı haksız skill kullanımının önüne geçilmiş oldu.

  Şehirler arası teleportta gereksiz zaman kaybına neden olan tüm şehir teleportları kısaltıldı. Örneğin Jangandan Hotan'a bir seferde teleport olabilirsiniz.


  Yukarıda kaleme alınan tüm hikaye ayrıntıları ile Midas macerası 21 Ağustos'ta başlıyor.

  Midas macerası tıpkı diğer sunucularımızda da olduğu gibi tamamen oyuncu sentezli bir olguyla şekillenecektir. Sunucu özellikleri ve diğer tüm detaylar Beta sürecinde oyuncularımızdan gelen talep, istek, öneri ve şikayetlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca hali hazırda çalışmalarımızı sürdürmüş olduğumuz bazı hususlar konu ilanından sonra yeni bir duyuru ile konuya eklenebilir.

  Midas; Dinamik bir serüvenin keyif dolu hali ile 21 Ağustos'tan itibaren kapılarını değerli oyuncularımıza açıyor.

  Macera Başlıyor !

  Çalışmalarımız şuan kapalı betada ancak sizin de düşüncelerinize ve topluluk olarak katkılarınıza ihtiyacımız var bu nedenle Midas'da tıpkı daha önceki sunucularımızda da olduğu gibi bir Beta süreci planlandı.

  Buna göre;

  Beta 17.08.2020 - 18.08.2020 Tarihlerinde sunucumuz beta süreci için açılıp, Beta test süreci başlayacaktır. Bu süre sonunda tüm karakterler ve ID ler silinip, sunucu açılışa hazır duruma gelecektir.

  Midas macerası için resmi açılış tarihi ;


  Büyük Açılış : 21.08.2020

  Konu [GM] Phoibos tarafından (17.Ağustos.2020 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  30.Haziran.2020
  Mesajlar
  54
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Likya
  Nick
  Adolf_Hitler
  Ünvan
  -
  Level
  110
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  EternalGlory
  DonaterS guildi olarak biz hazırız !!

  Konu JoySroMafia tarafından (13.Ağustos.2020 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.
  [GM] Phoibos and mavikivircik like this.

 3. #3
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  10.Mayıs.2018
  Mesajlar
  64
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  Morpheusss
  Ünvan
  -
  Level
  115
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  _SKYNET_
  Çok güzel bir çalışma olmuş... Beklemedeyiz

 4. #4
  NE0
  NE0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Tecrübeli Oyuncu
  Üyelik tarihi
  31.Aralık.2018
  Mesajlar
  103
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Mitra
  Nick
  NE0
  Ünvan
  -
  Level
  68
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  -
  kasılmak için 2. preli basmaktan yılmıştık güzel olmuş

 5. #5
  JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.Ocak.2018
  Nereden
  Hotan
  Mesajlar
  3,000
  Konu güncellemesi -

  Download, kayıt ve resmi site linkleri konuya eklenmiştir.  Hiç bir oyun yöneticisi sizden ID, Şifre ya da özlük bilgilerinizi istemez.

 6. #6
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  19.Haziran.2018
  Mesajlar
  9
  Şu oyunun orjinalliğini bozunca ne anlıyorsunuz anlamış değilim medusaya moon koyma amacı ne? ben tek oynuyorum buradan moon kazanma şansım 0 force skilleriyle neden oynuyorsunuz her buildin bi +sı var onun için seçiliyor dengeyi bozarak denge kurduğunuzu zannediyorsunuz. silkroadı çocuk oyununa çevirdiniz ve paraya endexlediniz silkscroolarla herkes herşeyi silkle satmaya çalışıyor sadece sizin işinize yarıyor bu swler 3 ayı geçmiyor sizde kaliteli bir hizmet veriyoruz sanıyorsunuz biz bu oyunu orjinal haliyle oynadık ve sevdik sizin gibiler yüzünden oyunun değeri kalmadı

 7. #7
  JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ocak.2018
  Nereden
  Jangan
  Mesajlar
  3,498
  Alıntı Zekeriyaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Şu oyunun orjinalliğini bozunca ne anlıyorsunuz anlamış değilim medusaya moon koyma amacı ne? ben tek oynuyorum buradan moon kazanma şansım 0 force skilleriyle neden oynuyorsunuz her buildin bi +sı var onun için seçiliyor dengeyi bozarak denge kurduğunuzu zannediyorsunuz. silkroadı çocuk oyununa çevirdiniz ve paraya endexlediniz silkscroolarla herkes herşeyi silkle satmaya çalışıyor sadece sizin işinize yarıyor bu swler 3 ayı geçmiyor sizde kaliteli bir hizmet veriyoruz sanıyorsunuz biz bu oyunu orjinal haliyle oynadık ve sevdik sizin gibiler yüzünden oyunun değeri kalmadı
  Merhaba Zekeriya, çeşitli ödüller ile oyun içi etkinlikleri daha aktif tutmayı ve ön plana çıkartmayı hedefliyoruz. Skill dengelemeleri CAP'e bağlı olarak değişiklik gösterebilir tecrübelerimize dayanarak bu iyileştirme ve dengelemeler yapılıyor. Son seviyeye ulaşıp PvP yaptığınızda bu dengelemeleri daha net anlayabiliceksiniz. Eleştiriniz için teşekkür ederiz.

 8. #8
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  10.Mayıs.2018
  Mesajlar
  64
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  Morpheusss
  Ünvan
  -
  Level
  115
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  _SKYNET_
  Likya serverinde elixir rateleri gerçekçi şekilde zor yaptınız ve bu sayede elixir bir değer kazandı... artı basmak zorlaştı... bu da serverin zor ama aynı zamanda da değerli olmasını sağladı... bu serverde de elixir ile birlikte lucky stone rateninde aynı şekilde zor olması çok önemli... isroda lucky stone çok değerliydi çünkü elde etmesi zordu... bu konuyu da dikkate almanızı isteriz...

 9. #9
  JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ocak.2018
  Nereden
  Jangan
  Mesajlar
  3,498
  Alıntı siskoteam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Likya serverinde elixir rateleri gerçekçi şekilde zor yaptınız ve bu sayede elixir bir değer kazandı... artı basmak zorlaştı... bu da serverin zor ama aynı zamanda da değerli olmasını sağladı... bu serverde de elixir ile birlikte lucky stone rateninde aynı şekilde zor olması çok önemli... isroda lucky stone çok değerliydi çünkü elde etmesi zordu... bu konuyu da dikkate almanızı isteriz...
  Öneriniz için teşekkürler elixirler Midas sunucumuzda yine değerli olacak

 10. #10
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  02.Ekim.2020
  Mesajlar
  1
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Midas
  Nick
  yunus_
  Ünvan
  -
  Level
  60
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  -
  Merhaba. Yukarıda belirtilen sela of moon itemlerin görevleri için Joy Sro Quest Manager görevlerinden bahsediliyor fakat Jnaganda bulamadım

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Hakkımızda
JoySro Online, Aralık 2011 tarihinde açılmış olup, 7 senedir kesintisiz yayındadır. Tek server ile başladığı hizmet hayatını 2 ve 3. serverlarını açarak devam ettirmiştir. Şu anda HAZAR, LİKYA ve VESTA olmak üzere 3 farklı CAPte sunucularla siz değerli oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi Takip Edin

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0